// Seks / 11 pikantnych pomysłów jak urozmaicić Wasze życie seksualne

Seks

seks, jak urozmaicić życie seksualne, seks oralny
11 pikantnych pomysłów jak urozmaicić Wasze życie seksualne

Urozmaicenie Twojego życie seksualnego nie wymaga aż tak wiele wysiłku, jakby  mogło się wydawać. Jest to nie tylko zaskakująco łatwe, ale także może przynieść dużo radości i można się przy tym nieźle ubawić.

Oto kilka wskazówek, które będą Ci pomocne:

1. Inicjacja.
Znasz to uczucie, kiedy mężczyzna, którego lubisz, bardzo Cię pragnie? Nieustannie spogląda na Ciebie,  robi wszystko, aby być blisko Ciebie i aby wygrać Twe względy. Czujesz się wspaniale. Ciekawostką jest to, że mężczyźni czują się w ten sam sposób. Lubią, gdy dziewczyna  próbuje ich zdobyć. Dlaczego więc nie wykorzystać tego na swoją korzyść, kiedy zaczyna sie między Wami gra seksualna gra?  Dlaczego nie pokazać mu, jak bardzo fizycznie go pragniesz?

To, co za chwilę przeczytasz może nie jest najbardziej wyrafinowanym pomysłem na seks, ale uwierz mi tych kilka prostych wskazówek ma niezwykłą moc.

2. Przyciagnij go do siebie i pocałuj.
Ale zrób to, kiedy się tego najmniej spodziewa. Pocałunek na pożegnanie każdego ranka szybko wchodzi w rutynę i staje się nudny. O wiele skuteczniejszym sposobem na przyspieszenie akcji serca jest to, aby go pocałować, gdy on zupełnie się tego nie spodziewa. Bez żadnych wyjaśnień.  Po czym jakby nigdy nic wrócić do tego, co robiłaś wcześniej. Ta zmiana tempa  będzie dla niego niezwykle radosna i spowoduje, że będzie się ciągle zastanawiać, kiedy znowu to zrobisz. Taki prosty, ale bardzo niezwykły manewr. Wystarczy pamiętać, aby stosować go oszczędnie.

3. Naucz się seksu oralnego.
Bez wątpienia najlepszą inwestycją Twego czasu będzie udoskonalenie techniki  zadowalania kochanka ustami.  Jest to co prawda bardzo proste i przyniesie mu ogromne zadowolenie. Tobie zaś równie wielką satysfakcję, gdy będziesz słuchać odgłosów rozkoszy płynących z ust Twojego kochanka. Będzie śpiewał niczym wilk do księżyca. 

4. Zainicjuj seks poza sypialnią.
Mam nadzieję, że już to robicie... Następnym razem gdy Ty i Twój partner będziecie sami siedząc na kanapie albo spacerując gdzieś, gdzie nikt Wam nie będzie przeszkadzać, spróbuj nakłonić go do seksu. Pytasz, jak?  To bardzo proste. Zacznij od pocałunków, następnie trochę bardziej fizyczne aż do momentu, gdy Twoje ręce znajdą się w jego spodniach.

5. Na dole jest dużo więcej niż tylko penis.
Krąży mylna opinia, że aby zaspokoić swego mężczyznę ustami musisz się skoncentrować wyłącznie na jego przyrodzeniu. Otóż nic bardziej mylnego! Jądra, krocze a nawet odbyt to bardzo wrażliwe strefy erogenne samców...;-) 

6. Nie bój się używać rąk.
To zapewne najmniej perwersyjny  pomysł na seks, jaki dzisiaj Wam zaproponuję ale wydaje się, że wiele dziewcząt zbyt często  popełnia błąd nie używając rąk zwłaszcza, kiedy uwagę swą skupiają na integralnej części męskiego jestestwa. To nie jest droga na skróty i może dać ustom Waszym bardzo potrzebny i zasłużony odpoczynek. 

7. Technika na ”pralkę”.
Poruszanie głową w górę i w dół może nie tylko nie przynieść oczekiwanego rezultatu, ale będzie bardzo dla Ciebie męczące. Prosty sposób na zmianę i wzmożenie doznań to zastosowanie ruchu „pralki do prania”. Zamiast poruszać głową w górę i w dół, poruszaj językiem ruchem kołowym wokół wierzchołka jego penisa. Dlaczego to działa tak dobrze? Czubek penisa Twojego kochanka i innych mężczyzn jest zdecydowanie najbardziej wrażliwą jego częścią. 

8. Odrobina sado-maso nikomu nie zaszkodzi, prawda?
Odkąd „50 twarzy Greya” trafiło na półki w księgarniach, dominacja i uległość stały się jedną z tych fraz na ustach wszystkich, którzy szukają pomysłów na urozmaicenie nudnej buduarowej rzeczywistości. Być może już próbowaliście,  a może jesteście chętni spróbować, może już podjęliście decyzję, kto będzie dominować, a kto będzie uległy. Zanim jednak wydasz fortunę na drogie zabawki, spróbuj czegoś prostego, aby poznać reakcje swego faceta i to, co lubi. Oto kilka bardzo prostych pomysłów wartych wypróbowania.

9. Opaska na oczy.
Następnym razem w łóżku zawiąż mu oczy. Taką opaskę bardzo łatwo kupić, zrobić samemu albo nawet przywieźć z wakacji jako, że teraz linie lotnicze rozdają je za darmo na pokładach swoich samolotów. Myślę, że ci mają z goła coś innego na celu niż propagowanie deprawacji sensorycznej w seksie jako, że tak właśnie nazywa się ten zabieg. Wyłączając jeden ze zmysłów, uaktywnia się inne i będą pracować silniej. Inny sposób deprawacji sensorycznej to zatyczki do uszu. 

10. Zwiąż go.
Świetny sposób, aby wziąć sprawy w swoje ręce to usiąść na górze mężczyzny i rozłożyć go na łopatki. Prawdopodobnie jest silniejszy od Ciebie i łatwo się z tego wywinie, więc dobry sposób, aby uniemożliwić mu ucieczkę to przwiązać jego ręce do łóżka. Jest to bardzo perwersyjne i daje Ci możliwość pełnej kontroli. 

11. Uczyń go swoim sługą na jeden dzień.
To z pewnością najbardziej wyrafinowana i perwersyjna propozycja. Uczyń swego partnera sługą/niewolnikiem na jeden dzień. Polecenia i rozkazy ograniczone będą jedynie Twoją wyobraźnią. Nim jednak zaczniecie zabawę, upewnij się, ze ustaliliście podstawowe zasady i oboje znacie granice, których nie wolno przekroczyć. 

Czy namówisz swego mężczyznę do niewolnictwa, czy też sama zdecydujesz się na poddaństwo, z dużym nakładem finansowym, czy też za darmo, możliwości zabaw seksualnych są nieograniczone. Partnerstwo i małżeństwo nie musi oznaczać śmierci dla seksualnego polotu a wręcz przeciwnie: niektórym z Was pomoże rozwinąć skrzydła. Tego Wam życzę!! Niewinny

 MB.

            

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku