// Seks / Jakich argumentów używają faceci, aby nie stosować prezerwatywy?

Seks

seks, bezpieczny seks, miłość, pasja
Jakich argumentów używają faceci, aby nie stosować prezerwatywy?

Są dwa rodzaje facetów. Jedni zawsze używają prezerwatyw podczas stosunku, inni bronią się przed nimi i próbują przekonać kobietę, że prezerwatywa to rzecz absolutnie zbędna podczas tak romantycznego uniesienia. Nie słuchaj tego! Pamiętaj o tym, że prezerwatywa chroni nie tylko przed nieplanowaną ciążą, ale także przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Nie ważne, jak bardzo jest czarujący, jak bardzo jest seksi. Twoje zdrowie jest dla Ciebie najważniejszym priorytetem. Nie ulegaj jego namowom na seks bez zabezpieczeń.
Poniżej 10 argumentów, jakie może zastosować: 

1. Odmowa absolutna
Jeśli facet nie chce użyć prezerwatywy, powiedz mu, że nie chcesz zajść w ciążę. Nawet jeśli będzie w stanie podjąć ryzyko załapania chorób przenoszonych drogą płciową, nie podejmie ryzyka nieplanowanej ciąży. 

2. Czy jest wart takiego ryzyka?
Stosowanie prezerwatywy jest formą poszanowania partnera. Jeśli on nie szanuje Ciebie i Twoich próśb, czy faktycznie jest wart tego, aby w ogóle uprawiać z nim seks?

3. Chce Cię poczuć
Jeśli powie, że chce Cię poczuć, powiedz mu, że będziesz spokojna i zrelaksowana wiedząc, że uprawiacie bezpieczny seks. To spowoduje, że będziesz bliżej niego, a nie zamartwianie się o ewentualne konsekwencje nie zastosowania prezerwatywy.

4. A co z chorobami przenoszonymi drogą płciową?
Jeśli będzie nalegał, wyperswaduj mu, że nie chcesz narażać go na ryzyko zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową.

5. Przecież tak bardzo się kochacie
Jeśli będzie upierał się, że uprawianie seksu bez zabezpieczenia jest wyrazem jego wielkiej miłości do Ciebie, powiedz mu, że jeśli Cię naprawdę kocha nie powinien narażać Cię na jakiekolwiek ryzyko (np. nieplanowanej ciąży) i stres. 

6. Jesteście ze sobą i nie ma ryzyka
Jeśli stwierdzi, że kochacie się i jesteście ze sobą, więc możecie uprawiać seks bez zabezpieczeń, powiedz mu, że miłość nie zabezpiecza przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

7. Jesteś niedojrzała
Jeśli Twój facet powie, że jesteś niedojrzała odmawiając seksu bez zabezpieczeń, powiedz mu, że właśnie dlatego, że jesteś dojrzała chcesz się zabezpieczyć. Tylko niedojrzali ludzie ponoszą niepotrzebne ryzyko.

8. Ma problem z doborem odpowiedniej prezerwatywy
Jeśli stwierdzi, że nie może dopasować właściwej prezerwatywy i dlatego nie stosuje prezerwatyw, zaproponuj taką w rozmiarze XL. To powinno rozwiązać problem.

9.  Jest uczulony na lateks
Jeśli jego argumentem koronnym jest uczulenie na lateks, zaskocz go prezerwatywą bez lateksu. Miej takie zawsze w pogotowiu.

10. Z prezerwatywą nie ma żadnej przyjemności
Jeśli będzie Cię przekonywał, że prezerwatywa zmniejsza przyjemność z uprawiania seksu (bo guma, bo tarcie, bo Cię nie czuje), pomyśl, czy faktycznie ulegniesz miłosnym uniesieniom, wiedząc, że kochając się bez zabezpieczenia stąpasz po polu minowym?

Miłych wrażeń z bezstresowego seksu!

KK.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku