// Seks / Seks oralny: 7 błędów popełnianych przez mężczyzn

Seks

seks, seks oralny, zaspokajanie kobiety, błędy mężczyzn w seksie oralnym
Seks oralny: 7 błędów popełnianych przez mężczyzn

Seks oralny czyli doprowadzanie się wzajemnie do orgazmu za pomocą pieszczot ustami i językiem, jest uważany za wyrafinowany i bardzo podniecający. Unika go tyle samo osób, zwłaszcza kobiet, co poszukuje. Mężczyzna, który umiejętnie pieści kobietę ustami uznawany jest za wyjątkowego kochanka. Dla tych, którzy lubią seks oralny jest on często wyrazem wyjątkowej miłości i pożądania ze strony partnera. Czasami jednak z ust kobiet wydobywają się jęki, które nie są jękami rozkoszy a bólu. Jest on spowodowany nieumiejętnym zachowaniem partnera.  A jakie są najczęstsze błędy mężczyzn w tej sztuce?

Jest ich 7 - takich 7 grzechów głównych mężczyzn w seksie oralnym:

1. Ostrożnie z zębami
Nie chwytaj brutalnie zębami jej łechtaczki, bo sprawisz jej ból. Pamiętaj, że łechtaczka ma dwa razy więcej zakończeń nerwowych niż penis, na znacznie mniejszym obszarze. Musisz pieścić ją delikatnie, z wyczuciem, bo nie wymaga aż tak mocnej stymulacji.

2. Nie ograniczaj się wyłącznie do łechtaczki
Nie koncentruj się wyłącznie na łechtaczce - omiataj językiem cały jej srom, wzdłuż i wszerz. Jak pieścić łechtaczkę? Przede wszystkim nie od razu i dopiero wtedy, gdy będzie całkiem wilgotna. Nie ma uniwersalnych instrukcji - każda kobieta ma inną łechtaczkę i inaczej odbiera pieszczoty. Bądź delikatny i wyczulony na reakcje partnerki. Próbuj różnego rodzaju pieszczot, a zorientujesz się, które są najprzyjemniejsze akurat dla Twojej partnerki. Zastosuj strategię małych kroków: najpierw pieść wszystko dookoła, a potem delikatnie muskaj wilgotnym językiem łechtaczkę, powoli zwiększaj częstotliwość. Jeśli partnerce będzie to sprawiało rozkosz usłyszysz jęki, a jej ciało zacznie prężyć się w momencie, gdy będziesz dotykać łechtaczki. Powoli intensyfikuj pieszczoty, zmieniając siłę nacisku i prędkość. Możesz też skierować język w inne miejsce, a palcem pocierać napletek, czyli kapturek, łechtaczki o jej główkę. Pieszczenie tego, co pod napletkiem zostaw na sam koniec - to najbardziej wrażliwe miejsce. W międzyczasie, gdy Twój język zajmuje się łechtaczką stymuluj palcami jej pozostałe części. Możesz dotykać wejście do pochwy, wkładać palec lub palce do środka, wodzić palcem wzdłuż warg sromowych, czy pieścić tyłeczek. 

3. Nie spiesz się
Seks oralny nie jest wyścigiem. W ogóle seks nie jest wyścigiem. Ma być przyjemnie, a nie szybko - pomyśl więc, jak znaleźć właściwą drogę do tego, aby Twoja kobieta znalazła się w siódmym niebie. Czas jest Twoim sprzymierzeńcem!

4. Trochę pomysłowości
Nie ograniczaj się do jednego ruchu góra - dół, bo łechtaczka Twojej partnerki oczekuje wielu innych zabiegów, takich jak ssanie, lizanie, całowanie, muskanie wargami i językiem, dotykanie palcami. Nie zapomnij o delikatnym podgryzaniu. Możesz np. podważyć czubkiem języka jej „guziczek”, stawiając go do pionu i dopiero potem się nim dokładniej zająć doprowadzając ją do orgazmu. Nie stosuj też jednego tempa. Poza ruchami góra-dół wypróbuj ruchy koliste, poprzeczne, ukośne itp. Również siła nacisku powinna podlegać zmianie - raz liż lub dotykaj delikatnie, a innym razem zdecydowanie, pamiętając, żeby tylko nie sprawić bólu. 

5. Dłużej i mocniej nie znaczy lepiej
Jeśli chcesz doprowadzić ją oralnie do rozkoszy, rozgrzej ją namiętnie ustami, ale nie miętoś. I nie pieść jej do bólu, bo łechtaczka, poddawana uciskom Twego języka i warg, po pewnym czasie stanie się obolała. Dłużej w tym przypadku i mocniej, nie znaczy lepiej. Jeśli więc chcesz ją doprowadzić oralnie do rozkoszy, rozgrzej ją ustami, ale nie miętoś w nieskończoność.

6. Ostrożnie z powietrzem
Nie wdmuchuj w jej pochwę powietrze. W ten sposób możesz wywołać u partnerki infekcję dróg moczowo-płciowych. Jeśli odczuwasz potrzebę głębokiego wydechu, to przerwij na moment pieszczoty i wydmuchaj powietrze na zewnątrz.

7. Zmieniaj pozycje partnerki
Pamiętaj, że zaspokajanie partnerki oralnie wyłącznie w jednej pozycji jest nudne! Przecież możecie to robić, gdy ona leży na stole, siedzi na krześle itp. Nie pozwól, aby nuda wkradła się do sypialni! Generalnie postaw na jakość, a nie na szybkość - wtedy sukces gwarantowany!

Samych rozkoszy,Mrugnięcie

BB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku