// Seks / Co oznaczają Twoje sny erotyczne....

Seks

seks
Co oznaczają Twoje sny erotyczne....

Najnowsze badania wskazują, że ludzie najczęściej śnią o lataniu i seksie.... Wszyscy miewamy sny erotyczne. Co one oznaczają?

1. Kiedy we śnie zdradzasz
Sen ma dwa znaczenia: Masz poczucie winy (niekoniecznie z powodu zdrady) albo doświadczasz erotycznej pasji z Twoim partnerem. Jeśli sny o zdradzie masz tuż przed ślubem (upps) pokazuje to świeżość Twojej seksualnej pasji, więc tu za bardzo się nie martw...

2. Kiedy Twój partner Cię zdradza
Duże prawdopodobieństwo, że jesteś w dołku, czujesz się odrzucony albo potrzebujesz większej uwagi partnera. Sen ten może być odzwierciedleniem problemów z zaufaniem w stosunku do partnera.

3. Seks ze znaną osobą
Kto nie miał marzenia sennego o namiętnej nocy z Ryanem Gosslingiem? Zupełnie nieszkodliwe jest znalezienie się we śnie w łóżku z osobą, której nigdy nie spotkałaś i nie spotkasz. Sen taki oznacza, że masz duże parcie na to, aby być osobą znaną i rozpoznawaną. Po prostu też chcesz być gwiazdą!

4. Masz orgazm we śnie
Czy kiedykolwiek obudziłaś się w środku nocy, aby uprzytomnić sobie, ze właśnie miałaś orgazm? Niesamowite, nic nie robisz, leżysz po prostu w łóżku i masz orgazm. Osiągasz orgazm - sen wróży że namiętnie się zakochasz, przeżywać samemu - odkryjesz prawdziwą radość z seksu. Może również oznaczać, ze musisz rozprawić sie ze swoimi zahamowaniami seksualnymi.

5. Seks z osobą tej samej płci
Ten sen ma dwa znaczenia: albo naprawdę jesteś w sobie zakochana i masz wysoki poziom samoakceptacji albo przeciwnie jesteś niepewna swojej kobiecości.

6. Seks z własnym szefem
Pewnie każda widziała w swoim łóżku szefa. Pól biedy, jak przystojny i lubimy go.... Co oznacza taki sen? Może wydawać się, że to erotyczne pragnienia związane z szefem.... O nie, nie , nie!!! To pragnienie kontroli i autorytetu, a także pięcia się w górę. Jednym słowem chcesz być szefem i masz parcie na karierę... Nie mylić z karierą poprzez łóżko i to w rzeczywistości....

7. Seks z przyjacielem
Bardzo podobny sen do tego o uprawianiu seksu z szefem. Nie oznacza wcale, że masz ochotę na seksualną przygodę z przyjacielem. Oznacza Waszą bliskość i te bliskie więzy wyrażone w formie ... seksu. Jeśli Twój przyjaciel jest atrakcyjny dla Ciebie seksualnie, spanie z nim we śnie oznacza, że nie jesteś gotowa do wyrażenia tych uczuć, więc zanim to nastąpi będziesz miała tylko sny erotyczne z przyjacielem w roli głównej....

8. Seks z eksem
Proste - musisz mu pozwolić odejść. Jeśli jesteś z kimś nowym, ale ciągle masz tego typu sny, może masz ciągle obawy i zastrzeżenia związane z nowym związkiem, albo Twój partner posiada te same cechy, jak Twój ex. Taki sen może oznaczać zastrzeżenia co do nowego partnera. Kto chciałby być z kimś, kto jest taki, jak ex?????

9. Seks oralny
Sen o tym, że zaspokajasz kogoś oralnie, albo Ty jesteś zaspokajana w ten sposób, oznacza, że jesteś na właściwej drodze - podążaj tą ścieżką. Oznacza również Twoją kreatywność artystyczną. Jeśli we śnie zaspokajasz samą siebie oralnie oznacza, że pragniesz czuć się zaspokojona przez samą siebie. Po co niby miałabyś być aż tak wysportowana i wyczyniać takie wygibasy w swoim śnie?

10. Seks analny
Upps... Sen taki oznacza, że chcesz być posłuszna i spełniać życzenia albo ukrywasz swoje pragnienia i emocje przed innymi ze strachu przed odczuwaniem bólu. W końcu seks analny kojarzy się z odczuwaniem bólu....

A jakie Ty miewasz sny erotyczne?

BB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku