// Znaki Zodiaku / Jaki jest PAN BLIŹNIAK?

Znaki Zodiaku

mężczyzna, jaki jest facet bliźniak, Znaki Zodiaku
Jaki jest PAN BLIŹNIAK?

Czy miałaś kiedyś odczucie, że podczas jednej randki spotykasz sie z dwiema osobami w jednej skórze? Nie, nie zwariowałaś - właśnie na Twojej drodze stanął bliźniak. Jesteśmy ciężkimi partnerami w miłości, ale za to jesteśmy cudowni i kochani. Mamy w sobie dwie sprzeczne osobowości. Poniżej 15 powodów, dla których umawianie się z bliźniakiem jest niezwykle trudne z jednej strony, a z drugiej jest najlepszą decyzją, jaką możesz podjąć. Witamy w naszym świecie pełnym sprzeczności. 

1. Spontaniczność to nasze drugie imię.
Nie cierpimy jadać w tych samych restauracjach, ani spotykać się ciągle w tych samych miejscach. Romantyczna randka? Super, ale w jakimś nowym, ekscytującym miejscu. Jesteśmy chetni. Lubimy przestrzegać zasad w związku. Z nami nigdy nie będziesz się nudzić.

2. Jesteśmy duszą towarzystwa.
Nie jesteśmy domatorami, ale kochamy nasz domy. Jest coś do zrobienia w domu? Jesteśmy pierwsi, aby się tym zająć. Tak długo będzie nam to siedziec w głowie, aż tego nie zrobimy. Lubimy spotykać się ze znajomymi i zawsze wiedziemy prym.

3. Uwielbiamy flirtować.
Jesteśmy lojalni i wierni, ale uwielbiamy patrzeć na płeć przeciwną. Lubimy być w centrum uwagi, kochamy komplementy a także uwielbiamy czuć się seksownie i pożądanymi przez płeć przeciwną. Najbardziej lubimy powroty do domu, do Ciebie.

4. Jesteśmy gadatliwi.
Zadajemy tysiące pytań. Pierwsza randka z nami bardziej przypomina rozmowę o pracę, aniżeli romantyczne spotkanie. Pytamy i pytamy... Uwielbiamy konwersować, a do tego mamy analityczne umysły. Nasi partnerzy muszą zaakceptować fakt, że dobra debata jest po prostu dobrą debatą. Muszą być inteligentni, aby nam dorównać. Mamy dar wymowy i jesteśmy w stanie omawiać kilka tematów jednocześnie. Nie wygrasz z nami batalii słownej.

5. Wszędzie szukamy miłości.
Lubimy być zakochani i wszędzie szukamy miłości. Nudzi nas rutyna. Wtedy łatwo ogarnia nas wrogość i wywołujemy sprzeczki. Uwielbiamy wykazywać wyższość intelektualną nad partnerką, ale ogarnia nas frustracja, gdy ta zaakceptuje to zbyt łatwo. My cenimy sobie opór, protest i walkę, bo możemy cieszyć sie zwycięstwem.   

6. Jesteśmy kreatywni. 
Zostaw bliźniaka w domu, aby Ci go udekorował, albo wyjdź z inicjatywną zorganizowania imprezy urodzinowej. To będzie genialnie zorganizowana impreza. Przy okazji bliźniak zatroszczy się o prezenty i wymyśli niezwykły sposób ich wręczenia. Typowy bliźniak uwielbia robienie niespodzianek, ponieważ pomaga mu to zrealizować własne marzenia.

7. Jesteśmy błyskotliwymi pracownikami.
Mamy mnóstwo pomysłów, wysokie kwalifikacje i wszelkie predyspozycje, aby zajmować stanowiska na szczycie hierarchii w firmach. Nie jesteśmy w stanie w żadnej firmie zagrzać miejsca na tyle długo, aby zacząć czerpać profity z naszych talentów. Nie mamy cierpliwości wobec współpracowników i nowości. Najbardziej odpowiada nam stanowisko niezależnego konsultanta, bo tam nie grozi nam nuda.

8. Jesteśmy analityczni.
Bliźniaki mają analityczne umysły. Jesteśmy samokrytyczne. Wiemy, do czego dążymy i gdzie chcemy się znaleźć. Doskonale potrafimy stwierdzić, na jakim etapie planu się znajdujemy i co mamy zrobić, aby cel zrealizować. 

9. Jesteśmy ludźmi sukcesu.
Bliźniaki są bardziej zmotywowane do działania aniżeli przedstawiciele innych znaków. Jesteśmy zadaniowcami. Wytyczamy sobie cele i do nich konsekwentnie dążymy. Jeśli nie realizujemy celu jesteśmy niepocieszeni. Chcemy spotykać sie z osobami, które są tak samo ambitne, jak my, bo w przeciwnym wypadku szybko się nimi nudzimy. To nasza siła napędowa.

10. Pieniądze się nas nie trzymają.
Ciężko nad tym zapanować. Bliźniaki mają lekkie podejście do wydawania pieniędzy. Łatwo przyszło, łatwo poszło. Przyjdzie następne. Najważniejsze to  zarabiać pieniądze i inwestować je, poza tym kupować to, co chcemy i kiedy chcemy. Dlaczego właściwie nie mielibyśmy tego robić? Trzeba być spontanicznym. Przeciekają przez palce, a bezpieczeństwo znajdujemy w braku bezpieczeństwa. Jeśli mamy pieniądze, łatwo znajdziemy powód, aby zaraz je wydać. Przecież pieniądze właśnie od tego są!

11. Jesteśmy trochę postrzeleni.
Często angażujemy się w zbyt wiele przedsięwzięć, a wynik tego jest marny niestety. Największy entuzjazm jest w nas na początku projektu. Potem jesteśmy znudzeni. Cokolwiek robimy w  danej chwili, wyrywamy się do czegoś innego. Uwielbiamy sprzeczności. Nie możesz być pewna, czy nam się podobasz. Jeśli wydaje Ci sie, że nie zauważamy Twojego istnienia, właśnie wpadłaś nam w oko. Ukrywamy uczucia.

12. Kobiety nie są najważniejszą sprawą w naszym życiu.
Mamy opinię łowców damskich serc. W początkowej fazie romansu jesteśmy czarujący, ale zaangażowanie emocjonalne szybko mija, bo zaczynamy szukać kogoś innego, nowego. Przyszłość z nami to niepewna sprawa, ale za to teraźniejszość jest zabawna.

13. Jesteśmy rozdarci.
Jesteśmy rozdarci między jednym miejscem a drugim, jedną a drugą osobą, jednym a drugim zawodem. Dodatkowo nerwowi, niespokojni i nie w pełni zadowoleni z życia. Cokolwiek robimy w danej chwili, już rwiemy się do czegoś innego.

14. Nie jesteśmy zbyt szczerzy.
Wykorzystujemy każdą okazję, aby omamić ofiarę. Nasza szczerość jest prawdziwa, przynajmniej dla nas, w chwili, gdy wypowiadamy słowa. Za bardzo nie można nam ufać.

15. Nasze życie seksualne.
Rozgrzewamy się stopniowo. Nie przepadamy za seksem oralnym, ale gra wstępna jest dla nas ważna. Sam stosunek jest szybki i gwałtowny. Jesteśmy bardziej zainteresowani zaspokajaniem własnych potrzeb, aniżeli potrzebami partnerki. Wiemy, jak podejść partnerkę, co jej powiedzieć, jak stworzyć atmosferę podniecenia i romantyzmu. Lubimy seks grupowy oraz aktywności biseksualne. W seksie lubimy gadżety. Ze względu na to, że jesteśmy rozdarci na dwoje mamy skłonności do biseksualizmu.

SK

A może chcesz dowiedziec się, jak to jest być z PANEM WAGĄ ("17 brutalnych prawd, jak to jest kochać PANA WAGĘ)  albo z PANIĄ SKORPIONICĄ  ( "20 brutalnych prawd, jak to jest być ze SKORPIONICĄ)

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku