// Znaki Zodiaku / 17 brutalnych prawd, jak to jest kochać PANA WAGĘ

Znaki Zodiaku

mężczyzna, zodiak, horoskop, waga, facet spod wagi, Kobieta i mężczyzna, Znaki Zodiaku
17 brutalnych prawd, jak to jest kochać PANA WAGĘ

Z wierzchu miłe, żyjące w harmonii, przyjazne. To ogólniki! Przyjrzyjmy się temu znakowi dokładnie, aby stwierdzić, jakie są te nasze WAGI. W końcu możecie być WAGĄ, albo właśnie na Waszej drodze stanęła WAGA. Po zdrapaniu pierwszej warstwy nie będzie już tak milutko. Po przeczytaniu tego, co poniżej możesz zyskać wiedzę, jak pokierować swoim związkiem z WAGĄ, aby było cudnie.

1. Chcemy być inni – szczególnie jako dzieci, różnimy sie od rówieśników. Potrafimy wtrącać do konwersacji dziwne zwierzęce głosy, albo robić jakieś odjechane miny. Taniec księżycowy w kuchni podczas gotowania obiadu? Pewnie, że tak! To taka manifestacja bycia innym, która na nic nie wpływa. Niektórzy nazywają to odlotami. I my je mamy. Tylko czasami, na szczęście.

2. Jesteśmy rozdarci przy podejmowaniu decyzji — Jesteśmy, czy nie jesteśmy? Nawet przy tym pytaniu się wahamy. Nawet nie chodzi o rangę problemu: czy to sprawa życia i śmierci, czy jakaś błahostka. Dla nas to sprawa życia i śmierci. Wyważamy obsesyjnie “za” i “przeciw”. Kiedy w końcu decyzja jest podjęta (kiedyś musi), zmienimy ją (duża szansa), albo dalej gdybamy, czy jest właściwa, czy nie. Jak wyglądałoby wszystko, gdybyśmy podjęli inną decyzję…. Bądźcie na to przygotowane…

3. Jesteśmy obrońcami pokoju – faceci WAGI pragną pokoju i o niego walczą. Jeśli dwóch kumpli walczy o to, kto ma rację, możesz być pewna, że zrobimy wszystko, aby ich pogodzić. Bo jesteśmy dyplomatami...

 4. Powiedzenie “NIE” zajmuje nam dużo czasu. Nawet jeśli zupełnie nie mamy ochoty na zrobienie tego, co każe nam szef (znowu lista z 25 podpunktami), to i tak zgodzimy się to zrobić z uśmiechem na twarzy. Tylko później jest problem, bo jak zrobić kilka obiecanych różnym osobom rzeczy w tym samym czasie? Wcale nie musisz jakoś bardzo nas prosić o przysługę, bo i tak i tak zawsze powiemy” TAK”. Gorzej z realizacją…

5.  Jesteśmy łasi na pochwały – Nie wiesz, jak mnie podejść? Kilka komplementów i jestem Twój, cały Twój. Zrobisz ze mną wszystko!

6. Jesteśmy niepoprawnymi flirciarzami - Nie myl tego czasem ze zdradzaniem – lubimy poflirtować, ale jesteśmy lojalni w stosunku do naszych partnerek. Uwaga: my nie lubimy, jak Wy flirtujecie! Jesteśmy zaborczy.

7. Potrzebujemy czasu, aby naładować baterie – Niektórzy tą naszą cechę nazywają “lenistwem” (I mogą mnie pocałować w mój walczący o pokój i czarujący płeć przeciwną tyłek!). Ładujemy baterie, aby ze świeżym umysłem zasiąść do nowych pomysłów i realizacji czekających nas wyzwań. Jeśli jesteś z WAGĄ , to na pewno w piątek wieczorem zalegnie na kanapie przed telewizorem, albo w sobotę utnie sobie poobiednią drzemkę.

8. Kochamy rzeczy piękne  –  Piękno w architekturze, malarstwie, muzyce i teatrze. I kobietach oczywiście. Trochę to nasze podejście do życia jest materialistyczne. Uwielbiamy zakupy. Widzimy same pozytywny w inwestowaniu w jakość, niezależnie czy chodzi o nowe jeansy, czy porcelanę. Mamy lekką rękę do wydawania kasy. Nie myśl czasem, że oczekujemy drogich prezentów, bo tymi możesz nasz tylko rozwścieczyć. Działa to też w druga stronę.

 9. Jesteśmy świetnymi słuchaczami – Masz problem sercowe - przychodź do nas. Wysłuchamy. Nie gwarantujemy rozwiązania, ale przynajmniej otrzymasz emocjonalne wsparcie i uwagę. Wygadasz się i Ci ulży. Zdejmie trochę zmartwień z Twoich barków.

10. Uwielbiamy nowe wyzwania – Stabilizacja nas nudzi i ciągle polujemy na nowości: lekcje gry na gitarze! Udział w maratonie! Nauka hiszpańskiego! Nawet jeśli jesteśmy szczęśliwi w naszym życiu i tak szukamy nowych wyzwań. Zawsze znajdziemy na nie czas. Jeśli nawet oznacza to mniej czasu dla Ciebie, sorry. Musisz to zrozumieć, w końcu wybrałaś WAGĘ.

11. Mamy słabość do kobiet – Szczególnie tych dobrze ubranych i długowłosych. Jeśli założysz na siebie coś, czego można łatwo się pozbyć nie da nam to spokoju….

12. Inteligencja – Jeśli chcesz wzbudzić nasze zainteresowanie musisz być błyskotliwa i dotrzymać mi kroku. Jeśli nie masz wiedzy na temat Klimta, czy Dalego lepiej uzupełnij braki. Inteligencja jest bardzo seksi w kobietach.

13. W seksie dajemy pełna satysfakcję – Nie możesz tylko być wulgarna i ordynarna. Jeśli mi pokażesz, co chcesz, co lubisz, spełnię wszystkie Twe życzenia. Lubię, kiedy kobieta wie, czego chce. W seksie chodzi nam o Twoją przyjemność. Nie lubimy poleceń w sypialni! Uwielbiamy różnorodność. Nasze najbardziej wrażliwe części ciała to pośladki i dolna część pleców.

14. Łatwo się zakochujemy – A kiedy to sie stanie trudno nam zerwać więzy. Nie manifestuj tylko swoich uczuć – takie wybuchy działają na nas jak płachta na byka!

15. Uwielbiamy jesień – Tak, porę roku. Kolorowe liście na drzewach, HALLOWEEN. Kocha ją wiele znaków zodiaku, ale my przypisujemy sobie prawo do tej pory roku, bo to czas WAGI (23.09 - 22.10). Robimy przetwory z dyni i jabłek, nalewki. A potem się tym wszystkim rozkoszujemy. Byle do jesieni, szczególnie tej wczesnej!!!!

16. Nie oszukasz mnie – Mam doskonałą intuicję, a w oczach promienie Rentgena. Wykryję każdą najmniejszą próbę oszustwa.

17.  Jeśli chcesz nas rozzłościć - Skończ z komplementami, bądź superpraktyczna, narzekaj, że za dużo wydajemy i przestań o siebie dbać. Zniknę jak kamfora.

Zgadza się? A jaki jest Twój Pan WAGA? Zmieszany

BB. 

A może chcesz dowiedziec się, jak to jest być z PANEM BLIŹNIAKIEM ("Jaki jest PAN BLIŹNIAK?")  albo z PANIĄ SKORPIONICĄ  "20 brutalnych prawd, jak to jest być ze SKORPIONICĄ)

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku