// Znaki Zodiaku / 20 brutalnych prawd, jak to jest być ze SKORPIONICĄ

Znaki Zodiaku

Znaki Zodiaku, Skorpionica, Skorpion, Jak to jest być ze Skorpionicą
20 brutalnych prawd, jak to jest być ze SKORPIONICĄ

Skorpiony (23 października – 21 listopada) uważane są za najgorszy znak Zodiaku. Okropni, zawzięci, pamiętliwi… Dla równowagi to najseksowniejszy znak Zodiaku. Skorpionice potrafią być cudne i kochane, ale spotykanie się z nami nie jest proste. Wiedzą to ci, którzy mieli do czynienia ze Skorpionami. Związek z nami może być albo niebem, albo piekłem…

Jeśli spotykasz się ze Skorpionicą prawdopodobnie 99% rzeczy poniżej jest prawdą. Planujesz romantyczne randki?  Tylko nie mów, że nie ostrzegaliśmy Cię….

 1. Jesteśmy bardziej seksowne, aniżeli ktokolwiek, kogo spotkałeś w swoim życiu. Nie próbuj zaprzeczyć. Wiemy, jak chodzić, rozmawiać i ubierać się, aby uwieść faceta. Naszym wymaganiom seksualnym nie jest w stanie sprostać jedynie mężczyzna o bardzo niskiej seksualności. Mamy tyle namiętności w oczach i głosie, że wypowiadając tylko sylaby wyrażamy seks. My to sam seks.

2. Jesteśmy dominujące i mamy nad wszystkim kontrolę. Nawet jeśli wydaje Ci się, że Twoja partnerka Skorpionica jest inna, to się mylisz. Wskoczy w spodnie jak tylko zajdzie taka potrzeba. Nie czuj się przy niej za pewnie…

 3. Zawsze wygrywamy. Jesteśmy zawzięte i nic nie jest w stanie nas powstrzymać przed osiągnięciem wyznaczonego celu. Czasami potrafimy manipulować, jeśłi jest taka potrzeba. Jesteśmy silniejsze niż myślisz.. Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy wygrali – musimy być w Twoim teamie. My wiemy, jak wygrywać.

4. Chronimy swojej prywatności. To, że nie chcemy być Twoimi znajomymi na Facebooku, nawet jeśli chodzimy na randki nie oznacza wcale, że okłamujemy ktokolwiek, albo cokolwiek mamy do ukrycia. Nie chcemy angażować całego świata w nasze prywatne życie. Jeśli Twoja partnerka nie jest obecna w mediach społecznościowych, tylko pisze pamiętnik, który trzyma w domu w sekretnym miejscu, to musi być Skorpionem.

5. Chcemy dokładnie wiedzieć, czym się zajmujesz. Jesteśmy prawie jak oficerowie śledczy. Ciekawe wszystkiego. Wtajemnicz nas w swoje życie. W przeciwnym razie będziemy bacznie Cię obserwować i zastanawiać się, co przed nami ukrywasz.

6. Intryguje nas ciemność. Nie jesteśmy seryjnymi mordercami, tylko fankami ciemności i horrorów. Zainteresowane śmiercią, rzeczami nadprzyrodzonymi a nawet okultyzmem.

 7. Mamy sarkastyczne poczucie humoru. To, co dla nas jest śmieszne może spowodować, że będziecie nas odbierać jako złe osoby. Czarne charaktery. Nie oceniajcie nas za to.  Doceńcie raczej, że potrafimy znaleźć coś śmiesznego w rzeczach nie śmieszących innych absolutnie. To nam ułatwia życie.

8. Nie przejmujemy się tym, co inni myślą. Tak jest w rzeczywistości. To nie są puste słowa. Niech myślą, co chcą. Wolny kraj.

9. W sypialni jesteśmy demonami seksu. Niewielu z Was jest w stanie sprostać naszym wymaganiom. Wiemy, co robić, aby Cię zaspokoić. Nawet impotenta, gdyż działamy cuda. Lubimy eksperymentować w sypialni. Seks doprowadza nas niemal do ekstazy.  Na zewnątrz możemy wyglądać jak prawdziwe damy, ale w zaciszu sypialni będziemy się ubierać i zachowywać jak najwyższej klasy kurtyzany.

10. Jesteśmy bardzo, wręcz chorobliwie zazdrosne. Kochanka i jego uczucia chcemy mieć na wyłączność. Widzimy rywalki nawet tam, gdzie ich nie ma. Jeśli będziesz za długo rozmawiał z atrakcyjną kobietą nie będziemy tylko bacznie się przyglądać, ale z furią wkroczymy do akcji. Odechce Ci się takich rozmów raz na zawsze.

11. Jesteśmy szczere do szpiku kości. Nie pytaj nas, czy źle wyglądasz, bo czujesz, że ostatnio przytyłaś, gdyż usłyszysz prawdę: „Tak, źle wyglądasz, bo ostatnio przytyłaś”.

12. Mamy zdolności parapsychologiczne. Potrafimy przepowiadać przyszłość. Wiemy dokładnie, co chcesz powiedzieć, zanim jeszcze otworzysz buzię. Może to być spowodowane naszymi zdolnościami obserwowania świata i doskonałą pamięcią.

13. Jesteśmy zaciekle lojalne i opiekuńcze. Jeśli powiesz nam, że ktoś Cię skrzywdził, mamy ochotę przytulić Cię mocno, a tego kogoś odnaleźć i zniszczyć wszystko, co kocha. Ewentualnie skopać mu tyłek.

 14. Jesteśmy niezwykle pomysłowe i dyskretne. Telefon z więzienia? A może przyjęcie- niespodzianka? Jedno i drugie wiemy, jak zorganizować. Potrafimy być nie tylko pomocne, jeśli takiej pomocy potrzebujesz, ale zamykamy buzię na kłódkę w każdej sytuacji. Nie musisz nas prosić o dyskrecję, bo my doskonale wiemy, jak dochować tajemnicy.

 15. Jesteśmy wykrywaczami kłamstw. Mamy niesamowitą pamięć i zdolność wykrywania prawdy w każdej sytuacji.  Nie próbuj nawet nas okłamywać, albo upiększać rzeczywistość. Jedyne, co w ten sposób osiągniesz, to rozwścieczysz nas… Nie spodoba Ci się, kiedy jesteśmy wkurzone do granic… Naprawdę….

16. Jesteśmy przebiegłe, pamiętliwe, mściwe i nie mamy żadnych skrupułów, aby Cię zniszczyć.  Przy nas sceny z thrillera „Zaginiona dziewczyna” to pestka. Nie ma nic gorszego od furii rozwścieczonego Skorpiona. Okażesz się niegodny naszego zaufania – ukarzemy Cię, poniżymy i zdegradujemy. Popamiętasz nas na długo, na zawsze…

17. Nienawidzimy słabości i tych, którzy uginają się pod naciskiem. Dla takich czujemy jedynie litość. I pogardę.

18. Mamy niefrasobliwy stosunek do pieniędzy. Żyjemy na wysokim poziomie. Nie lubimy skner. Jeśli taki jesteś będzie nam z Tobą nie po drodze.

19. Małżeństwo z nami może być albo niebem albo piekłem. Nie zapominaj, że jesteśmy najbardziej skrajnym ze wszystkich znaków Zodiaku. Jeśli masz słabe serce – trzymaj się od nas z daleka.

20. Lubimy komenderować naszymi partnerami tak, aby robili to, czego akurat chcemy. To trochę taki układ pomiędzy panem i niewolnikiem, w którym panem musimy być zawsze my, Skorpionice….

To, co? Dzisiejsza randka o 20-tej aktualna? Pocałunek

SK

A może chcesz dowiedziec się, jak to jest być z PANEM WAGĄ ("17 brutalnych prawd, jak to jest kochać PANA WAGĘ)  albo z PANEM BLIŹNIAKIEM ( "Jaki jest Pan Bliźniak?")?

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku