// Znaki Zodiaku / PANI KOZIOROŻEC – partnerka na dobre i na złe, NA ZAWSZE

Znaki Zodiaku

Znaki Zodiaku, Jaka jest Pani Koziorożec, Jak to jest być z Koziorożcem
PANI KOZIOROŻEC – partnerka na dobre i na złe, NA ZAWSZE

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia) to najbardziej pracowity znak w całym Zodiaku. Znak, który musisz dobrze poznać, aby nie wyciągać pochopnych wniosków na jego temat. Koziorożce są z pozoru wyniosłe i nieprzystępne, w życiu okazują się być oddane, lojalne i kochające aż po grób.

1. Jesteśmy zorientowane na realizację wytyczonego celu.
Koziorożce zawsze mają wytyczony cel. Mamy plany i marzenia, do których realizacji zmierzamy. Możemy zajmować się tysiącem rzeczy w tym samym czasie, co innym może się wydawać jakimś wariactwem. My mamy wszystko pod kontrolą, a w tym wariactwie jest metoda.  Lubimy towarzystwo. Jeśli pomożesz nam w realizacji celu zostaniesz suto wynagrodzony na końcu. Jesteśmy niepohamowane w dążeniu za tym, co chcemy. Jeśli jesteś na naszej liście, będziesz o tym wiedział. Jeszcze jedno: twardo stąpamy po ziemi.

2. Lubimy najwyższą jakość.
Nie chodzi tutaj wyłącznie o wakacje w tropikach i brylanty – choć, lubimy tego typu rzeczy. Ważne jest dla nas, aby nasz partner podzielał nasze dążenie do dobrego życia. Nie chodzi tu o wysokość twoich zarobków, ale o to, abyś był ambitny i inteligentny i uczestniczył oraz wspierał nas w tym dążeniu. Musisz być inteligentny, bo po skończonej pracy musimy mieć z tobą o czym rozmawiać. Jeśli będziesz odstawał intelektualnie zanudzimy się tobą, niestety. Dla Koziorożców najbardziej seksi częścią ludzkiego ciała jest UMYSŁ.

3. Pracujemy jak szalone.
Praca jest obsesją Koziorożców. To najciężej pracujący znak w całym Zodiaku. Może dlatego, że jesteśmy znakiem zimowym, kiedy to przetrwanie jest niezłym wyzwaniem. Kiedy inni kończą pracę, resetują się i zbierają siły na następny dzień, my możemy dopiero zaczynać, albo kolejny nowy pomysł może przyjść nam do głowy. Praca jest naszym nałogiem, ale ludzie, którzy nas kochają doceniają nasze zaangażowanie w pracę i wspierają nas. Wiemy, że tego potrzebujemy, ale potrzebujemy również kiedyś powiedzieć „stop”, choć to nam ciężko przychodzi.

4. Jesteśmy szczere, czasami do bólu.
Jedną z największych zalet spotykania się z Koziorożcami jest to, że zawsze usłyszysz prawdę. Jednym z największych wyzwań spotykania się z Koziorożcami jest to samo. Bądź więc szczery, bo wykrywamy nieuczciwość. Mamy obsesję na punkcie szczerości. Chcemy od ciebie prawdy, ale same też obdarzymy cię najprawdziwszą prawdą.

5. Ambicja to nasze drugie imię.
Koziorożce są niezwykle ambitne, ale idzie to u nas w parze z potencjałem intelektualnym. Jesteśmy świetnymi członkami zespołów i postrachem konkurencji. Dla ciebie bezpieczniej jest, kiedy masz nas po swojej stronie, niezależnie czy jako wygrany, czy jako przegrany. Zanim zechcesz zagrać z nami w Scrabble albo zasugerujesz, abyśmy wybrały przeciwną drużynę upewnij się, czy twoje serce i duma są w stanie przetrzymać gorycz porażki. Pamiętaj my po twojej stronie gwarantujemy zwycięstwo, więc wybieraj…

. 6. Jesteśmy lojalne w stosunku do innych ludzi.
Znaki ziemi są godne zaufania i lojalne. Kiedy ktoś złamie serce naszemu przyjacielowi jesteśmy najlepszymi pocieszycielami – zjawiamy się od razu z butelką wina i lodami. Nie zdradzamy przyjaciół – trwamy przy nich na dobre i na złe.

7. Jesteśmy bardzo namiętne.
Potrzebujemy tylko odpowiedniej zachęty. Jeśli nas przekonasz, zawieszamy ostrożność na kołku. Wzbudzamy pożądanie u wielu mężczyzn, ale nie tracimy samokontroli. Jesteśmy kobietami, które możesz podziwiać, otaczać uwielbieniem, zdobywać, ale w pełni nigdy nas nie posiądziesz. Nigdy nie będziesz pewny, co właściwie myślimy. Po prostu trudno nas rozgryźć. Pamiętaj, w razie, gdy nasze ścieżki się rozejdą, pozostaniemy w twojej pamięci na zawsze. Naszego numeru telefonu nie zapomnisz nigdy. Facet, który nas naprawdę zdobędzie i udowodni, że jest nas wart odnajdzie w nas namiętną i czułą kochankę, która dla swojego faceta zrobi wszystko.

8. Zanim nas zranisz uważaj!
Nigdy nie wybaczamy ani nie zapominamy. Okłamiesz, zdradzisz – nie licz na naszą łaskę. Możesz od razu pakować walizki i wynieść się z naszego życia. Nie ma powrotów. Dla nas przestajesz istnieć. Zemsta nie ma żadnych ograniczeń.

9. Jesteśmy osobami niezależnymi.
Nawet w związku musimy mieć zagwarantowane prawo, aby iść dokąd chcemy. W małżeństwie możemy zażądać własnego samochodu i konta bankowego, a  także pozostania przy własnym nazwisku. Zawsze znajdziemy powód, aby zamanifestować to, że musimy być tym, kim jesteśmy.

10. Słabi faceci nie mają u nas szans.
Pochlebia nam ich zainteresowanie, ale nie chcemy mieć ciężaru u boku. Silni nie dadzą się zdominować i tacy są nam potrzebni. Zawsze postawimy na swoim niezależnie od przeszkód, rozczarowań i opóźnień.

11. Lubimy się kochać.
Lubimy przedłużać pieszczoty i stosunek. Lubimy się kochać bardzo często. W czasie miłosnego uniesienia potrafimy drapać i krzyczeć. Na końcu zawsze mamy orgazm, często więcej niż jeden raz. Może wydajemy się chłodne i nieprzystępne, ale to tylko ochronna powłoka. Kiedy zrzucamy maskę, zobaczysz, ile niesamowitych niespodzianek się pod nią kryje. Takich kosmosów nie odkrywałeś z nikim innym.

12. Jak kochamy to na zabój.
Koziorożce nie są osobami, które randkują ze wszystkimi wokoło. Bez obrazy, ale nie randkujemy z byle kim. Po pierwsze odciąga nas to od obowiązków, bo drugie rzadko kto jest w stanie sprostać naszym wymaganiom. Jeśli jednak stwierdzimy, że jesteś wart tego, aby z tobą być będziemy wyłącznie dla ciebie w 100%.-ach. Chcemy czuć się bezpieczne i chronione.  Wyznajemy zasadę w życiu: wszystko, albo nic.  Gdzieś w głębi jesteśmy bardzo wrażliwymi duszami. Podamy Ci serce na talerzu i naszą lojalność oraz wierność twardą jak skała i miłość aż po grób, Również od ciebie oczekujemy lojalności i wierności. Jeśli to otrzymamy – będziemy z tobą na zawsze. I jeszcze jeden dzień dłużej…

A może chcesz dowiedziec się, jak to jest być z PANEM WAGĄ ("17 brutalnych prawd, jak to jest kochać PANA WAGĘ)  albo z PANEM BLIŹNIAKIEM ( "Jaki jest Pan Bliźniak?"), albo z PANIĄ SKORPIONICĄ (20 brutalnych prawd, jak to jest być ze SKORPIONICĄ)?

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku