// Znaki Zodiaku / 13 brutalnych prawd jak to jest kochać PANIĄ spod znaku RYB.

Znaki Zodiaku

Znaki Zodiaku, ryby, jak to jest kochac PANIĄ RYBY
13 brutalnych prawd jak to jest kochać PANIĄ spod znaku RYB.

Kobiety Ryby (19 lutego – 20 marca) są niezwykle seksowne i mają doskonałą intuicję. Dzięki wodzie, która jest w naszej naturze (jesteśmy rybami, pamiętasz?) mamy pokłady kreatywności, która sama przepływa przez nas. Jesteśmy idealnymi partnerkami z kilkoma wkurzającymi skłonnościami. Ale o tym później.

Poniżej 13 brutalnych prawd, jak to jest kochać nas – seksowne Ryby. Powinny być Ci znane, jeśli jesteś Rybą, albo masz dziewczynę spod tego znaku.

1. Mamy dobrze rozwiniętą intuicję i wierzymy tylko własnym przeczuciom.
Nawet nie waż się kłamać Rybom, bo I tak Cię złapiemy na tym. Skąd wiemy, że klamiesz? Do cholery, mamy wyjątkową intuicję! To nasza magiczna siła, pozwalająca dostrzec prawdę i realny stan rzeczy. Nigdy nie śmiej zwątpić w naszą intuicję – ona jest niezawodna I już!

2. Jesteśmy bardzo emocjonalne.
Naprawdę. Nasze oczy ciągle lśnią gotowe do płaczu. Niektórzy nazywają nas żałosnymi płaczkami. Szczerze powiedziawszy to denerwująca dolegliwość, a nawet choroba. Zaczynamy płakać, kiedy jeszcze nikt w pobliżu nie płacze, generalnie bez większego powodu. Nawet jeśli Cię nienawidzę, będę z Tobą płakać – ot tak, dla towarzystwa.

 3. Z natury jesteśmy leniwe.
W naszej naturze leży pozostawanie w weekend w łóżku do późnego popołudnia i marzenie o niebieskich migdałach. Uwielbiamy spędzanie wieczoru na kanapie z miską przekąsek przed ekranem TV. To lepsze od wyjścia do klubu.

4. Jesteśmy bardzo troskliwe. 
I to bardzo. Nawet za bardzo. Chcemy się Tobą troskliwe zaopiekować. Zadajemy ukochanym pytania sprawdzające typu: „Czy masz klucze?”, “Telefon?”, “Portfel?”, „Dokumenty?”, „Jadłeś obiad/ kolację?” Dbamy do przesady, ale taka nasza natura. (tak, to nas też w nas samych irytuje.). Jesteśmy strażniczkami ogniska domowego, kochamy dzieci, które rozpieszczamy do granic niemożliwości. Doskonale opiekujemy się chorymi, stąd wiele z nas to znakomici doktorzy i pielęgniarki.

5. Jesteśmy niezwykle wrażliwe.
Z powodu naszej wrażliwości często skłaniamy się ku okultyzmowi. Możemy być niezłą wróżbitkami, spirytystkami lub medium. Niektórzy astrolodzy są przekonani, że mamy niezwykłą zdolność przewidywania przyszłości. Może nie aż tak, ale jesteśmy obdarzone zdolnościami ponad miarę.

6. Nie boimy się odejść, kiedy nie traktujesz nas w odpowiedni sposób. 
Ryby nie są zainteresowane tym, co negatywne i nie boją się po prostu odejść, opuścić toksyczny związek lub przyjaźń. Nie potrafią zrozumieć ludzi, którzy latami tkwią w toksycznych związkach z partnerami, którzy permanentnie je zdradzają albo nie traktują z należytym szacunkiem. My nie mamy problemu, aby odejść. Jeśli zostaniemy to ostateczny znak, że Ciebie kochamy. Naszym przyjaciołom ufamy bezgranicznie. Jeśli nas zawiodą – jesteśmy mściwe.

7. Same dla siebie jesteśmy najgorszym wrogiem.
Użalanie się nad sobą jest czasami czymś najlepszym, co robimy. Możesz nas znaleźć siedzące samotnie w ciemnym pomieszczeniu, rozmyślające nad tym, co powinnyśmy były zrobić albo czego nie powinnyśmy albo też żałujące tego, co powiedziałyśmy albo dywagujące nad tym, co powinno było się zdarzyć. Jesteśmy największymi krytykami samych siebie, co oznacza, że musisz nam często przypominać, jakie jesteśmy doskonałe. Uwielbiamy użalać się nad sobą, dołować, ale też lubimy wyłączyć światła i posłuchać Alanis Morissette. Wiesz o tym?

8. Mamy tendencję do gubienia się we własnych kreatywnych myślachW rezultacie sprawiamy wrażenie nieprzystępnych. Słyszymy później od nowopoznanych: „Wow, myślałam, ze jesteś taką zimną suką zanim Cię poznałam”. To nieprawda, możemy wyglądać odpychająco,  ale jesteśmy słodkie i życzliwe, Musisz spojrzeć na nas nie poprzez naszą zewnętrzna ciemną otoczkę. Zwabisz nas swoim niestandardowym myśleniem I wszystkie oczy będą skierowane na nas.

9. Łatwo się zakochujemy.
Na nieszczęście w nieodpowiednich facetach. Nawet będąc szczęśliwymi mężatkami wikłamy się w romanse. Nasze uczucia są szczere, a miłość delikatna i czuła. Zwykle poślubiamy dobrze wychowanych i seksualnie bezbarwnych mężczyzn, bo oni dają nam poczucie bezpieczeństwa. W głębi duszy tęsknimy za prawdziwym kochankiem, będącym połączeniem romantycznego rycerza i brutalnego pirata. Marzymy, aby taki kochanek zabrał nas od męża – wiecznego chłopca. Użyjemy wszystkich sztuczek, aby zdobyć faceta, który nam się podoba, a to dla potwierdzenia naszej seksualnej atrakcyjności. Często uciekamy potem przed ich zalotami.

10. Możemy zagrać każdą rolę.
Gramy tak dobrze nasze role, że trudno odróżnić, gdzie kończy się rzeczywistość, a zaczyna gra. Przy takich umiejętnościach często osiągamy sukcesy w teatrze.

11. Nasze życie seksualne
W sypialni lubimy teatr. Wcześnie zdobywamy wiedzę na temat seksu i rzadko mówimy „nie’, gdyż chcemy sprawiać przyjemność naszym partnerom. Jesteśmy wyzwolone i lubimy różnorakie gry seksualne: erotyczne filmy, książki, akrobatykę seksualną. Podczas seksu krzyczymy i jęczymy – mamy przecież naturalną skłonność do efektów teatralnych. W sypialni jesteśmy zaopatrzone w czarną jedwabną bieliznę, perfumy, wibratory, chińskie dildo – jednym słowem we wszystko, co lubi nasz kochanek. Jednym z ujść naszej energii seksualnej jest tak zwana kąpiel językiem. Po podnieceniu będziemy lizać nagie ciało kochanka, zwracając szczególną uwagę na strefy erogenne – wewnętrzną część ud, pępek, dolną część kręgosłupa.

12. Nie jesteśmy praktyczne i nie rozumiemy spraw związanych z pieniędzmi.
Pieniądze to dla nas czarna magia. Pociągają nas ludzie o niższej pozycji społecznej, ponieważ mamy naturalną potrzebę niesienia im pomocy.Wyświadczymy grzeczność każdemu, kto o to poprosi.

13. Potrzebujemy ciągłego zapewniania, że jesteśmy kochane.
Odpłacimy za to ukochanemu naszą zmysłowością… Wyjątkową…. W końcu jesteśmy niezwykle seksowne….

I jak PANIE RYBY? Zgadza się?

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku