// Miłość / Czułam się brzydka przy moim facecie

Miłość

relacje damsko-męskie, Zdjęcie: Irina Shayk
Czułam się brzydka przy moim facecie

Irina Shayk i Ronaldo - gwiazda Realu Madryt nie są już parą. Cóż, pary schodzą się i rozchodzą. Ci akurat byli ozdobą imprez, kalendarzy i okładek poczytnych magazynów przez 5 lat. I wydawałoby się, ze mieli WSZYSTKO. Absolutnie WSZYSTKO: urodę, sławę, pieniądze i .... miłość.

Para rozstała się w styczniu 2015 roku. "Po 5 latach spędzonych razem, mój związek z Iriną Shayk zakończył się. Wierzymy, że podjęcie decyzji o rozstaniu było dla nas najlepsze. Życzę Irinie  wszystkiego dobrego" - powiedział Cristiano Ronaldo cytowany przez  "Daily Mail". Duże zaskoczenie, bo był to wzorcowy związek. Dziennikarze od początku 2012 roku informowali o weselnych planach Iriny i Ronaldo. "Rozpoczęto już pierwsze przygotowania do ślubu" - podawał już trzy lata temu lizboński dziennik "Correio da Manha". Początkowo ceremonia miała odbyć się zaraz po Euro rozgrywanym w Polsce i na Ukrainie. Potem padały kolejne daty: 2013, 2014... Wreszcie, całkiem nieoczekiwanie, para rozstała się. 

Wydawałoby się, że jest idealnie, ale w rzeczywistości tak nie było. Największym zaskoczeniem jest powód rozstania!  Irina, modelka o przepięknej urodzie i boskich kształtach, zdobiąca kalendarze Intimissimi, nie czuła się piękna przy Ronaldo!

Zdjęcie z Instagrama

Po kilku tygodniach milczenia zabrała głos. W rozmowie z magazynem "Hola" nie szczędziła słów krytyki wobec Cristiano. 

- Byłam przekonana, że znalazłam idealnego mężczyznę, ale życie to zweryfikowało - ujawniła Rosjanka. - Podobają mi się mężczyźni szczerzy i honorowi. Jeżeli mój facet taki nie jest, czuję się przy nim brzydka. Teraz czuję się bardzo silna i myślę pozytywnie - dodała. 

- Mężczyzna musi być lojalny, szczery i dobrze traktować swoją kobietę. Powinien zachowywać się jak facet, a nie jak chłopiec. Nie gustuję w mężczyznach, którzy zachowują się jak dzieci, bo oni tak naprawdę nie są mężczyznami.

Coś o tym pisaliśmy w artykule: "Jak rozpoznać, że jesteś z FACETEM, a nie z CHŁOPCEM?".

Jak taka kobieta mogła się czuć brzydka??? Wniosek jest jeden: przy nieodpowiednim facecie nawet przepiękna kobieta traci poczucie własnej wartości i nie czuje się piękna. Przy odpowiednim średniej urody kobieta czuje się księżniczką i rozkwita.

Co na to Portugalczyk? Nie było oficjalnego komentarza. Według najnowszych doniesień spotyka się ze znaną meksykańską prezenterką, Vanessą Huppenkothen.

Życzymy Irinie dojrzałego faceta, który dojrzy w niej to, co w zasadzie widoczne jest gołym okiem oraz to, co jest niewidoczne dla oczuZmieszanyŚmiechŚmiech.

BB.

 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku