// Cytaty / Recepta na szczęście według Cameron Diaz

Cytaty

Cameron Diaz, związki, monogamia, Uczucia, miłość, zdrowie, inspiracje
Recepta na szczęście według Cameron Diaz

Cameron Diaz niedawno wyszła za mąż (5 stycznia 2015). Jej wybrankiem jest Benji Madden, znany amerykański muzyk. Wokalista i gitarzysta zespołu Good Charlotte. Cameron zagrała w wielu filmach o relacjach damsko-męskich ("Sposób na blondynkę", "Holiday", "Co się zdarzyło w Las Vegas", "Ta jedyna" itp), w związku z czym podczas wywiadów często jest pytana właśnie o tą tematykę.  Zebraliśmy kilka jej wypowiedzi na temat miłości, związków, monogamii, ale także uśmiechu i zdrowia.

1. O uśmiechu i podejściu do życia

 "Rozśmiesza mnie wszystko. I cieszę się, że tak jest. Musisz zawsze znaleźć jakiś powód do śmiechu, bo inaczej – życie staje się bez sensu."

2. O spełnianiu własnych pragnień

"Moja koleżanka jadła niedawno lunch ze swoją 80-letnią babcią, która powiedziała jej właśnie to – chwytaj każdy dzień, bo za kilka lat będzie już za późno na niektóre rzeczy. Jeśli masz ładne nogi, nie wstydź się zakładać krótkich spódniczek, bo być może za 10 lat nie będziesz mogła ich nosić. I co najważniejsze, kochaj samą siebie. Wiele kobiet w pewnym wieku całkowicie poświęca się dla rodziny, zupełnie ignorując swoje potrzeby czy marzenia. To nie jest dobre! Każda z nas musi umieć znaleźć czas tylko (…) na swoje pragnienia, a niestety, zbyt często o tym zapominamy. Warto być zdrową egoistką."

3. O recepcie na zdrowie

"Sport, zdrowe odżywianie, dużo wody, dużo śmiechu i bardzo dużo seksu".

4. O księciu z bajki

"Kiedyś pocałowałam żabę, chociaż wiedziałam, że nie zmieni się w księcia z bajki. Ja po prostu uwielbiam żaby."

 
Fot. imgkid.com

5. O zdradzie

"Każdy kiedyś został zdradzony, każdy kiedyś zostanie zdradzony. Nie mogę tego naprawić. Nie wiem, jak".

6. O własnym ślubie

"Prawdopodobnie wykonam telefon 20 minut przed tym, jak autobus będzie wyjeżdżał do kościoła i zapytam, czy ktoś ma czas, aby przyjść. Tak najprawdopodobniej zakończy się mój ślub". 


Fot. celebritypost.net

7. O planach na przyszłość

"Nie troszczę się o to, dokąd zmierzam, co będę robić lub co się wydarzy."


Fot. thecubanhistory.com

8. O monogamii

"Nie wiem, czy ktokolwiek jest monogamiczny z natury"

Fot. "The counselor"

9. O wyborach

"My, dziewczyny, czasami  robimy następującą rzecz, wybieramy tą samą osobę w kółko - one wyglądają i wydają się być inne, ale w głębi są takie same"

 10. O miłości

"Większość ludzi uważa, że prawdziwa miłość przychodzi w wieku 18 lat, potem ślub i „żyli długo i szczęśliwie”. Co za bzdura! Znam wiele osób, które zakochały się dość późno i są bardzo szczęśliwe. Liczy się każda wspólnie spędzona chwila. Obojętne, czy trwa kilka tygodni, czy kilkadziesiąt lat".

Młodej parze życzymy samych słonecznych dni!

SK

 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku