// Ona / Czy jesteś prawdziwą kobietą?

Ona

Kobieta, prawdziwa kobieta
Czy jesteś prawdziwą kobietą?

Prawdziwe kobiety. Nowe tchnienie w stare życie i stara mądrość w nowym, błyszczącym opakowaniu.

Prawdziwe kobiety wiedzą, że miłość jest zarówno początkiem i jak końcem kobiecości. Jest miłość albo jej nie ma i ta skromna prawda mówi wszystko.

Prawdziwe kobiety twierdzą, że prawdziwa kobieta nie potrzebuje powierzchownych definicji. Ona istnieje bez tytułów i rozmiarów i będzie istnieć zawsze.

Prawdziwe kobiety nie siedzą i nie debatują, jaki jest kształt koła, bo nawet dwoje wytrawnych oczu nie dostrzeże tego, co widzi dusza.

Prawdziwe kobiety wiedzą, że anatomia nie ma nic wspólnego z tym, jak bardzo są kobiece. Chyba, ze chwalisz ciepło jej serca albo zdolności umysłowe.

Prawdziwe kobiety mają pochwy, ciała jamiste i wszystko co pomiędzy. One przybierają różne kształty i żyją w nieskończenie wielu formach.

Prawdziwe kobiety mają owłosione nogi, tłuszczyk tu i tam i sińce pod oczami a równocześnie idealnie podkreślone czerwone usta i wytuszowane rzęsy. Jeśli jesteś w stanie rozpoznać je używając tylko swoich pięciu zmysłów,  któryś z nich może Cię oszukać.

Prawdziwe kobiety wiedzą, że piękne ciało jest ograniczone zarówno  czasem jak i przestrzenią. Ale kobiecość i jego święta siła są ponad wszelkimi wymiarami i ocenami.

Prawdziwe kobiety rozpoznają się po dzikości w oczach i wzajemnym poszanowaniu. One wiedzą, że jedność jest siłą niezmierzalną.

Prawdziwe kobiety wiedzą, że ich dzieci nie potrzebują definicji i regułek. Młode dziewczyny stają się prawdziwymi kobietami w chwili, kiedy przestają oceniać i zaczynają żyć.

Prawdziwe kobiety są zaokrąglone albo nie maja krągłości. Zawsze są piękne i doskonale wiedzą o tym. Piękne wewnątrz i na zewnątrz. Naprawdę potrafią mieć dwie różne opinie na temat niemal takich samych rzeczy.

Prawdziwe kobiety wiedzą, że ich najważniejszym atutem jest chęć bycia prawdziwą kobietą. Członkostwo w elitarnym klubie PRAWDZIWYCH KOBIET.

A Ty jesteś prawdziwą kobietą?

SKAL

 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku