// Ona / Zdecyduj, jakiego mężczyzny szukasz na swego partnera

Ona

Kobieta, jakiego mężczyzny szukasz, cechy ważne w mężczyznach
Zdecyduj, jakiego mężczyzny szukasz na swego partnera

"Spójrzmy prawdzie w oczy, kiedy pojawia się atrakcyjny, ale chłodny mężczyzna, znajdą się takie wśród nas, które będą chciały wypolerować mu buty własnymi majtkami. Jeśli mężczyzna jest złośliwy, wpływa to poniekąd na jego "atrakcyjność"" (Lynda Barry "An Uncommon Scold").

Zastanawiałaś sie nad tym, czego szukasz w mężczyźnie? Istnieją pewne sposoby,  dzięki którym przyjrzysz się charakterowi atrakcyjnych mężczyzn i poddasz ich swojej ocenie. Mamy nadzieję, że wyciągniesz trafne wnioski i dokonasz odpowiednich wyborów. 
Oto kilka wskazówek, na co powinnaś  zwrócić uwagę:

1. Wybierz faceta z charakterem.  
Faceci potrafią być niezwykle czarujący, szczególnie Ci atrakcyjni, przekonani, że żadna im się nie oprze. Prawdziwy charakter mężczyzny kryje się jednak głębiej. Jeśli chcesz stworzyć szczęśliwy i trwały związek, charakter mężczyzny jest jedną z jego podstaw.

2. Szukaj wygranych.
Tylko facet z cechami zwycięzcy dostarczy Ci mnóstwa przyjemności i niewielkiej ilości bólu. Szkoda Twego czasu, energii, emocji na nieudaczników, którzy będą wiecznie narzekać, że mają w życiu pecha.

3. Wybierz faceta, który Cię pociąga.
Jeśli facet nie wzbudza w Tobie pożądania nie zaprzątaj sobie nim głowy, Nawet jeśli chodzi Ci po głowie tylko krótki romans. Niech Cię nie zwiedzie jego pokaźnych rozmiarów portfel, bo nie zastąpi on chemii w związku. Greckie przysłowie mówi: "Miłość nie może kwitnąć, gdy brakuje w niej namiętności".

4. Znajdź faceta prowadzącego podobny styl życia.
Pamiętaj, że nawet najbardziej czarujący i przystojny facet może okazać się nieodpowiedni, jeśli nie prowadzicie podobnego trybu życia i nie wyznajecie podobnych wartości. Na początku może nie będzie to aż tak dotkliwe, ale z czasem różnice między Wami zaczną narastać i pogłębiać się. Jest prosta zasada: na początku znajomości przeciwieństwa przyciągają się, później coraz bardziej odpychają. Różnice są mile widziane, ale nie w istotnych kwestiach.

5. Podobny charakter to podstawa.
Wszyscy lubimy towarzystwo interesujących ludzi, tzw. "atrakcyjne osobowości". Pamiętaj, że nie każdy rodzaj osobowości będzie harmonizował z Twoją, co może prowadzić do kłótni i cierpienia emocjonalnego. W związku liczy się harmonia, która jest gwarantem jego bezpieczeństwa i długotrwałości. Nie wymyślaj, tylko szukaj faceta o podobnym do Twojego charakterze.

6. Szukaj ciepła.
Z jakiś powodów pociągają nas osoby chłodne i wyniosłe. Może dlatego, że wydają się być trudne do zdobycia, a my lubimy wyzwania. Jeśli pragniesz ciepła, wrażliwości i troski szukaj faceta, który takie cechy posiada. Facet może Ci ofiarować w związku tylko to, co posiada.

 Wiesz już, kogo szukasz? Pocałunek

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku