// Ona / 10 rzeczy, które musisz wiedzieć o kobiecie sarkastycznej

Ona

Kobieta, kobieta sarkastyczna, zakochać sie w kobiecie sarkastycznej
10 rzeczy, które musisz wiedzieć o kobiecie sarkastycznej

Czym jest sarkazm? To nietolerancja dla głupoty. Większość osób docenia nasze błyskotliwe dowcipy, nawet jeśli są cięte i złośliwe. Nie wszyscy nas znoszą i są w stanie zrozumieć nasze błyskotliwe poczucie humoru. To dowcipy dla wybrańców - cholernie inteligentnych wybrańców, bo my jesteśmy cholernie inteligentne.

Jeśli chcesz się z nami spotykać pamiętaj, że sarkazm jest naszym głównym sposobem komunikacji. Poniżej 10 rzeczy, które musisz o nas wiedzieć:

1. Sarkazm jest naszym mechanizmem obronnym.
Nie jesteśmy zimne i bez serca. Wprost przeciwnie. Tak naprawdę nie chcemy, aby ludzie wiedzieli, co czujemy. Dla nas przyznanie się, że jesteśmy wrażliwe, targane emocjami jest jak porażka - zabicie mitu o naszej niezniszczalności. Kiedy opowiadasz nam swoją smutną historię obnażając przy tym całą swą duszę najpierw skomentujemy to w jakiś błyskotliwy sposób, ale szybko możemy przejść do etapu płaczu. Pod naszą twardą skórą mamy miękkie serca.

2. Nie potrafimy przyjmować komplementów.
Peszą nas i nie za bardzo wiemy, co powiedzieć. Najlepiej coś, co będzie śmieszne i odwróci uwagę od nas. Wyobraź sobie sytuację, kiedy facet mówi nam: "Dlaczego przewracasz oczami, kiedy ci mówię, że jesteś piękna?" Odpowiedź większości z nas jest następująca: "Wiesz, jestem top modelką i taki komplement to dla mnie standard. Jutro mam kolejną operację plastyczną, więc mnie nie pesz". Na jego pytanie: "Naprawde??? Miałaś operacje plastyczne???" postanawiamy, że jest idiotą i to jest ostatnia randka.

3. Uznajemy tylko te komplementy, które mówią, że jesteśmy zabawne.
To najlepszy rodzaj komplementu dla nas. Same jesteśmy przekonane, że jesteśmy zabawne. Nasi znajomi bliżsi i dalsi też sądzą, że takie jesteśmy. Jeśli powiecie nam, że jesteśmy zabawne, już nas kupiliście. Dla nas to złote słowa, które budują w nas przekonanie, że jesteśmy duszą towarzystwa.

4. Chcemy, abyś na nasz sarkazm znajdował równie błyskotliwe odpowiedzi.
Jeśli chcesz sie z nami spotykać musisz być cholernie inteligentny i nie pozostający w tyle. Nie ma nic gorszego od faceta, który przyjmuje postawę obronną, stara się odpierać ataki, a w końcu narzeka na to, że jesteśmy pełne sarkazmu. Chcemy faceta, który na nasz sarkazm odpowie sarkazmem z najwyższej półki, tak abyśmy zaniemówiły. To gra - muszą w nią być zaangażowane dwie strony. A facet ma być przeciwnikiem, a nie ciepłymi kluchami.

 5. Nasz sarkazm nie jest złośliwy.
Wszyscy kojarzą sarkazm ze złośliwością i o ile może taki czasami być, nie oznacza, że zawsze taki jest. Czasami jest zabawny. Mówimy wiele rzeczy sarkastycznych, ale nie chcemy nikogo urazić, ani skrzywdzić. Uwielbiamy ironię, szczególnie autoironię, kiedy to nasz sarkazm kierujemy na nas. Sarkazm w wydaniu złośliwym rezerwujemy na specjalne okazje. Jeśli nie chcesz, aby nasz złośliwy sarkazm był wymierzony w Ciebie nie bądź głupi, a zostawimy Cię w spokoju. W końcu dla nas sarkazm to umiejętność obrażania idiotów w tak umiejętny sposób, aby nawet nie zdali sobie z tego sprawy. A my jesteśmy mistrzyniami.

 6. Jesteśmy cholernie inteligentne.
Ludzie sarkastyczni są niesamowicie inteligentni. Są mistrzami w rozumieniu mowy ciała, tonu głosu i odczytywania zachowania ludzi. Nasze mózgi muszą naprawdę ciężko pracować, aby dobrze zinterpretować wszystkie płynące do nas sygnały. Dla nas: "Dobra robota" oznacza tyle, co "Jesteś debilem i nie mam pojęcia, jak radzisz sobie  codziennie z ogarnięciem swojej garderoby, a co dopiero z pracą".

7. Wyskakujemy z naszymi sarkastycznymi uwagami zawsze w niewłaściwym czasie.
Naprawdę nie mamy hamulców. Czasami nasze złośliwości wyskakują z nas w niewłaściwym czasie. Kiedy jesteśmy zdenerwowane słowa wyskakują z nas z szybkością karabinu maszynowego i nie ma tu końca. To jak łącznik pomiędzy naszym mózgiem i ustami - wygadujemy różne dziwne rzeczy, a sytuacja nas nakręca tak, że wznosimy się na wyżyny. Szczególnie ciekawe są sytuacje, kiedy jesteśmy na pierwszej randce albo ważnym spotkaniu siedząc przy stole z różnymi osobami. Na drugiej randce spotkamy się z facetem, który śmiał się z naszych ciętych dowcipów na pierwszej. Spośród tłumu przy stole wybieramy tego na naszego sąsiada, który śmiał się w poprzedni wieczór.

8. Jeśli jesteśmy sarkastyczne w stosunku do Ciebie, znaczy lubimy Cię.
Częściej używamy sarkazmu w stosunku do ludzi, których lubimy. To tak jak z chłopakami w wieku 6 lat, którzy ciągną za warkoczyki dziewczynki, które im się podobają. Jeśli nie lubiłybyśmy Ciebie, nie wznosiłybyśmy się na wyżyny z naszymi dowcipami, bo niby po co? To nasz sposób okazywania uczuć.

9. Sarkazm pomaga nam obcować z głupimi ludźmi.
Sarkazm to nasza ochrona przed trafieniem do więzienia. Czasami trudno się powstrzymać przed tym, aby nie pobić głupiego rozmówcy, za co więzienie gwarantowane. Przynajmniej możemy mu nagadać, ale i tak nie zrozumie.

10. Nasz sarkazm przejdzie na Was, jeśli będziecie z nami w bliskich stosunkach.
To w myśl starej zasady: "Z kim przystajesz, takim się stajesz". A my będziemy dumne, że mamy na Was taki wpływ i że uczycie się od najlepszych. Tylko, czy jesteście w stanie przerosnąć mistrza???? Tego byśmy nie chciały....

 SK Niewyparzona gęba

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku