// Miłość / Jeśli prawdziwie kochasz kobietę, stanie się dla Ciebie wszystkim

Miłość

relacje damsko-męskie, miłość, prawdziwa miłość, Angelina Jolie, Brad Pitt
Jeśli prawdziwie kochasz kobietę, stanie się dla Ciebie wszystkim

Miłość…. To nie tylko kochanie drugiej osoby, kiedy jest dobrze, kiedy nie ma kłopotów, kiedy panuje atmosfera szczęścia i uśmiechu. Największą próbą dla miłości jest wspólne życie i wspólne pokonywanie problemów dnia codziennego, bo te pojawiają się zawsze. W najlepszym związku. Problemy i ich pokonywanie są prawdziwą próbą dla miłości. Jeżeli jesteście w stanie wspólnie stawić im czoła, to znaczy, że zależy Wam na sobie i łączy Was prawdziwe uczucie, którego ani czas ani przestrzeń nie pokona. Jeśli któreś z Was poddaje się i odchodzi do spokojniejszej przystani, to znaczy, że …. No właśnie, co to znaczy? 

Poniżej historia najpiękniejszej pary Hollywood. Oni tez napotkali na swojej drodze problemy. Przeczytajcie, jak dali sobie z nimi radę.

Brad Pitt o Angelinie Jolie...

"Moja ukochana zachorowała. Stała się nerwowa ze względu na problemy w pracy, życie osobiste, niepowodzenia i dzieci.

Schudła 15 kg i ważyła zaledwie 45 kg. Wyglądała na wychudzoną i bez końca płakała. Daleko jej było do szczęśliwej kobiety. Cierpiała na uporczywe bóle głowy, bóle serca, bóle nerwowe w plecach i żebrach. Nie mogła spać, zasypiała dopiero nad ranem i cały dzień czuła się zmęczona. Nasz związek stanął pod znakiem zapytania. Jej uroda gdzieś uleciała pozostawiając ją w samotności. Sińce pod oczami pogłębiały się, jej głowa się trzęsła, a ona sama przestała o siebie dbać. Odrzucała propozycje filmowe, nie przyjmowała żadnej roli. Straciłem nadzieję i zacząłem się zastanawiać nad separacją...

Ale wtedy zdecydowałem się działać. Przecież miałem najpiękniejszą kobietę na świecie. Piękność, do której wzdycha połowa mężczyzn i kobiet na ziemi, a ja byłem tym, który ma przywilej zasypiać u jej boku i ją przytulać.

Zacząłem ją zasypywać kwiatami, pocałunkami, komplementami.

Zaskakiwałem w każdej minucie. Dawałem prezenty i żyłem dla niej. Publicznie się wypowiadałem jedynie o niej. Skupiłem się wyłącznie na niej. Chwaliłem przed nią samą, a także przed przyjaciółmi.

Nie uwierzycie, lecz ona rozkwitła. Poczuła się lepiej.

Przybrała na wadze, jej nerwowość stała się przeszłością, a ona sama pokochała mnie mocniej niż kiedykolwiek. Nie miałem pojęcia, że może kochać aż tak mocno.
I wtedy zrozumiałem ważną rzecz: Kobieta jest odzwierciedleniem mężczyzny. Jeśli prawdziwie ją kochasz, stanie się dla ciebie wszystkim."" 

I jak tu nie kochać Brada? Pocałunek

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku