// Miłość / 13 zasad, które pozwolą Ci na stworzenie bardzo udanego związku bez zatracania siebie

Miłość

relacje damsko-męskie
13 zasad, które pozwolą Ci na stworzenie bardzo udanego związku bez zatracania siebie

Nawet jeśli jesteś silną i niezależną kobietą możesz być w bardzo udanym związku bez rezygnowania z rzeczy dla Ciebie ważnych. Bycie w związku wcale nie oznacza, że musisz udawać kogoś mniej wartościowego, głupszego lub kogoś, kim nie jesteś. Oczywiście, jeśli zrozumiesz następujące zasady:

1) Bycie atrakcyjną dla silnego faceta wcale nie oznacza konieczności udawania głupszej. Właściwy facet nie będzie się obawiał Twojego intelektu. Raczej doceni i będzie starał się dotrzymywać Ci kroku.

2) Twoja lista z wymaganiami, co do faceta, z którym chcesz być nie musi oznaczać obniżania Twoich standardów. Pamiętaj, najważniejsze cechy, jakich powinnaś poszukiwać to nie kolor włosów, ani minimalna pensja. Skoncentruj się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze w jego wnętrzu. Tylko nie skróć listy do jednej pozycji: Aby tylko był!

3) Bycie czułą nie oznacza, że jesteś słaba. Oznacza raczej, że jesteś szczera i otwarta. Nie musisz grać twardej i niezależnej.

4) Pozwalanie mu na przepuszczanie Cię w drzwiach, czy podawanie Ci płaszcza nie oznacza, że jesteś dla niego mniej wartościowa. To wyraz szacunku dla Twojej osoby. Chce i powienien traktować Cię w szczegolny sposób.

5) Pamiętaj, nie potrzebujesz go, aby funcjonować, ale jesteś z nim, bo go kochasz i pragniesz i nie obawiasz się , aby mu to wyznać. Chcesz z nim być dla niego, a nie aby z kimś po prostu być i nie dzielić losu singielki.

6) Przekonanie o własnej wartości da mu miejsce, aby pokazał, kim on jest. Jeśli nie docenisz się sama, nie oczekuj, że zrobią to inni.

7) Posiadanie własnych pieniędzy nie oznacza, że nie możesz przyjmować prezentów od niego, kiedy chce Ci dać, albo pozwalać na regulowanie rachunków w restauracji. Stać Cię, aby zapłacić za swoją część kolacji, czy wyjazd wakacyjny, ale miło jest otrzymać taki wyraz uwielbienia, bo czym innym są podarunki, jak nie wyrazem milości? Nie  musisz zawsze płacić za swoją część rachunku.

8) Pozwalanie mu na branie za Ciebie odpowiedzialności wcale nie oznacza, że jesteś osobą nieodpowiedzialną lub że sama nie jestesś w stanie wziąć za siebie odpowiedzialności.

9) Bycie równym nie oznacza niszczenia swoich ideałów.

10) Pragnienie spędzania z kimś czasu nie oznacza, że stajesz się zależna od kogoś. Nie oznacza też, że musisz z kimś być, aby być kompletną.

11) Zaakceptowanie miłości w Twoim życiu wcale nie oznacza, że coś musisz stracić, np. to kim jesteś. Dzięki miłości zyskujesz wiele rzeczy.

12) Wspieranie jego kariery wcale nie oznacza, że Twoja kariera jest mniej ważna, albo musi stać się mniej ważna. Nie rezygnuj z własnej kariery!

13) Aby stworzyć udany związek wcale nie musisz z niczego rezygnować!PocałunekPocałunekPocałunek

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku