// Ona / 15 rzeczy ważnych dla twojej kobiety

Ona

Kobieta, walentynki, miłość, jak zadowolić swoją kobietę, szczęśliwa kobieta
15 rzeczy ważnych dla twojej kobiety

Dużo pisze się o Walentynkach i przygotowaniach do tego dnia, jakby okazywanie partnerowi lub partnerce miłości miało mieć miejsce tylko w ten jeden szczególny dzień. A co z 364-oma pozostałymi dniami? Czyżbyśmy mieli o nich zapomnieć? Każdy dzień może być cudny, jeśli zaczniemy zwracać uwagę na to, co nasz partner lub partnerka lubią, co jest dla nich ważne. Nasze życie składa się z drobnostek, które tworzą całość, doskonałą lub mniej, w zależności od tego, jakie mamy podejście do tych drobnostek. Wydaje mi się, że romantyczne gesty i czułe słówka w Walentynki są miłe i fajne, ale tak naprawdę w życiu liczą się nie wielkie słowa, a czyny i te małe i te duże. I nie od święta, a codziennie.

Panowie, dzisiaj apel do Was. Nie czekajcie na 14-tego lutego, choć to już niedługo. Zacznijcie tu i teraz. Spójrzcie dokładnie na świat swojej ukochanej. Zobacz, co jest dla niej ważne, co tworzy jej świat, do którego Cię zaprosiła, którego częścią stałeś się.

Gotowi? Zaczynamy:

1. Sprzątaj po sobie
Niestety panuje opinia, że faceci to flejtuchy. Generalnie, jeśli damska ręka nie ogarnie porządków w domu faceta, to wszystko jest poukładane, ale lepi się od brudu i kurzu. Panowie, sprzątanie nie jest rzeczą straszną i nieprzyjazną mężczyznom. Jeśli mieszkasz ze swoją wybranką nie zostawiaj po sobie w zlewie brudnych naczyń, tylko wstaw je do zmywarki. Nie rozrzucaj po całym mieszkaniu części swojej garderoby, licząc na to, że cudownym zbiegiem okoliczności ona jakoś wyląduje w pralce. Ten cudowny zbieg okoliczności, to ręce i czas Twojej ukochanej. Jeśli ją kochasz tak, jak deklarujesz, sprzątaj po sobie!

2. Mów jej, co czujesz
Faceci z natury nie są otwarci i szczerzy, jeśli chodzi o uczucia. Może liczą na to, że kobiety czytają w myślach. Panowie, Wasza kobieta jest inteligentna, ale w myślach nie czyta. Raczej głowi się niepotrzebnie nad tym, co Ty myślisz. Szkoda czasu. Otwórz się i powiedz jej!

3. Nie zmuszaj jej do robienia rzeczy, których nie chce
Jeśli nie ma na coś ochoty, odpuść. Najgorsze jest wpędzanie kogoś w poczucie winy. Chcesz oglądać film science fiction, a ona nie. Ok, jej prawo. Też nie chciałbyś być przymuszany do oglądania codziennie komedii romantycznych.

4. Nie krytykuj tego, co wybierze do jedzenia, bądź picia
Nie krytykuj jej za wybory, jakich dokonuje odnośnie jedzenia: "Naprawdę chcesz to zamówić?", "Jeszcze jeden drink? Nie uważasz, ze to przesada?". Jest duża i odpowiedzialna. Nie wpędzaj jej takimi uwagami w wyrzuty sumienia, bo zamiast jednego dodatkowego drinka, zamówi jeszcze pięć, aby zrobić Ci na złość. A przecież nie o to chodzi.

5. Jeśli do Ciebie pisze sms-a, nie każ jej czekać wieki na odpowiedź.
W tym przypadku nie sprawdza się powiedzenie "Jak kocha, to poczeka". Ona wie, że telefon masz zawsze przy sobie i nie rozumie, dlaczego krótka wiadomość tekstowa zajmuje Ci pół dnia. Wprowadź zasadę: ona pisze, Ty odpowiadasz. Pokażesz jej, że jest dla Ciebie ważna i dla niej zawsze znajdziesz czas.

6. Naucz się dla niej gotować
Stara zasada: "Przez żołądek do serca".... . Facet, który jest ogarnięty w kuchni jest seksi. Nawet, jak mu coś nie wychodzi. Liczą się dobre chęci. Nie musisz być mistrzem kucharskim, ale naucz się przygotowywać przynajmniej 2 proste potrawy.

7. Zabieraj ją na randki
To, że jesteście razem nie oznacza, że czas romantycznych randek minął. Wspólny czas trzeba celebrować. Zorganizuj od czasu do czasu randkę w fajnym miejscu. I niech to będzie niespodzianka.

8. Cokolwiek przynosisz lub przygotowujesz dla siebie, pomyśl o niej
Idziesz do kuchni po wodę, przynieś szklankę wody dla niej. Masz ją odebrać z pracy, po drodze kupujesz kawę, kup także jej ulubioną kawę. Będzie wiedziała, że o niej ciągle myślisz.

9. Daj jej czas tylko dla niej
Co może być gorszego od faceta, który poświęca ukochanej za mało uwagi? Facet, który poświęca za dużo uwagi, zabierając całe powietrze. Daj jej czas tylko dla niej. Ma ochotę poczytać gazetę, niech czyta. Chce wyjść z koleżankami na kawę, niech idzie. Wyjdzie Wam to tylko na dobre. W przeciwnym razie zacznie dusić się w związku, który ją osaczy. Czasami można zagłaskać kotka.

10. Kupuj jej kwiaty bez okazji
Kobiety uwielbiają kwiaty. Zazwyczaj jest tak, że panowie kupują kwiaty na początku znajomości, a potem omijają kwiaciarnię szerokim łukiem. Błąd! Kwiatek bez okazji, więcej znaczy niż 1000 słów.

11. Nie wyrażaj się źle o swoich ex
Dlaczego? To proste. Ona chętnie wysłucha, ale pomyśli, że w przypadku zakończenia Waszego związku, tak samo będziesz sie o niej wyrażać.

12. Wybierz się z nią na zakupy
Tylko nie zaczynaj od pytania, do jakiego sklepu. Po prostu idź. Nie wiem, dlaczego tylu facetów ma problem z tym tematem. Przyjemnie jest wybierać wspólnie rzeczy i być doradcą. Nie wspomnę już o noszeniu toreb z zakupami, bo wiadomo, czyja to działka.

13. Naucz się słuchać
Faceci zazwyczaj rozwiązują problemy. Działa to w następujący sposób: jest problem, jest jego rozwiązanie. Ale to nie takie proste, jeśli chodzi o kobiety. Twoja kobieta, gdy przychodzi do Ciebie ze swoim problemem często nie oczekuje żadnego rozwiązania. Ona chce się wygadać i oczekuje, że jej wysłuchasz.

14. Pamiętaj imiona jej przyjaciół
To dla niej ważne. Ilekroć odwoła się w swoich opowieściach do tych imion niech ma świadomość, że wiesz o kogo chodzi. Będzie pewna, że zależy jej na Tobie, skoro zwracasz uwagę na ludzi dla niej ważnych.

15. Pamiętaj o jej urodzinach
Nie ma wykręcania się, że życie jest intensywne i tyle dat do zapamiętania. Ta data jest najważniejsza! Nie doprowadzaj do sytuacji, że o jej urodzinach przypomną Ci jej przyjaciele dzwoniący z życzeniami, albo Facebook. Tego dnia przygotuj super niespodziankę i świętujcie wspólnie.

Proste? Jasne, że tak. Zacznijcie już dzisiaj. Zobaczycie, ile zyska Wasz związek. Każdy dzień stanie się wyjątkowy.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku