// Rozstania / Facet, który od Ciebie odszedł musi mieć coś z głową

Rozstania

rozstanie, on nie jest Ciebie wart
Facet, który od Ciebie odszedł musi mieć coś z głową

Wiem, że go kochasz i bardzo za nim tęsknisz, ale skoro Cię zostawił, to musi mieć coś z głową.

Pewnie ciągle na niego czekasz, wpatrujesz się w spadające gwiazdy i wierzysz, że czas nie był dla Was właściwy. Albo że facet się pogubił, musi uporządkować swoje życie, zanim będzie gotowy na związek z Tobą. To tylko słodkie kłamstwa, które powodują, że czujesz się lepiej, ale one tak naprawdę nie naprawią niczego.
Zostawił Cię. Prawdopodobnie nie mając jakiegoś konkretnego powodu, albo bez uprzedzenia. Odszedł z miejsca, które zarezerwowałaś dla niego w swoim życiu i sercu. Nawet nie poprosił Cię, abyś na niego czekała… Nie przeprosił….

On nie jest wart czekania. Ani  walki. Nie jest wart Ciebie! Jeśli byłby to facet dla Ciebie – byłby teraz przy Tobie. Ale go nie ma. Może zwariował, a może sam nie wie kim jest i czego chce w życiu…. Nieważne, jaki jest powód. Nie jest to facet dla Ciebie.

Jesteś niesamowita i to wcale nie wtedy, kiedy w eleganckiej sukience i pełnym makijażu siedzisz w restauracji, ale kiedy wstajesz rano i masz zaspaną twarz i rozczochrane włosy. Kiedy się na Ciebie patrzy, gdy jak dziecko spoglądasz na wschód słońca zapiera dech w piersiach. Jesteś wyjątkowa, piękna, ambitna, odważna… Błagam, przez tą historię z facetem, który odszedł nie myśl o jakichkolwiek zmianach w sobie!

Jesteś cudowna taka, jaka jesteś. Facet, który będzie chciał spędzić z Tobą życie nie zapragnie Cię zmieniać. Dostrzeże to wyjątkowe piękno w Tobie i właśnie z taką Tobą będzie chciał być. Nigdy nie pozwoli Ci odejść.

Nie kupuj tego, że miłość to cierpienie. Ani tego, że nigdy nie należy się poddawać, tylko walczyć o faceta, który odszedł. Nawet wtedy, kiedy zapomniał już o słodkich pocałunkach, jakie każdego ranka zostawiałaś na jego ustach i kiedy patrzy na Ciebie tym nieobecnym wzrokiem, jakbyście się w ogóle nie znali…

Prawdziwa miłość istnieje, ale to ulica dwukierunkowa. Obydwie strony muszą chcieć spotykać się w połowie drogi podczas tej podróży zwanej miłością..

Szczerze, powątpiewam w tą jego miłość do Ciebie. Nie jest możliwe, aby facet, który Cię zna, który był blisko Ciebie nie kochał Cię. Pokazywanie miłości i mówienie o miłości to dwie różne rzeczy. A on dużo mówił… Tutaj liczą się wielkie czyny, a nie wielkie i górnolotne słowa, po których nie zostaje nawet ślad.
Spójrz na siebie! Jesteś boginią i zasługujesz na prawdziwego rycerza, który podąży za Tobą na koniec świata. Wbrew wszystkim i wszystkiemu. Wszystko zrobi dla tej jednej rzeczy: aby móc trzymać Cię w swych silnych ramionach i nigdy z nich nie wypuścić.  Miłość prawdziwa i wieczna, a nie taka, która bóg wie co przyniesie dnia następnego.

Najprościej jest powiedzieć, że trzeba się rozstać, bo to nie działa. Ale to wcale nie oznacza, że za tydzień, czy miesiąc nie byłoby cudownie. Po co sobie jednak tym zaprzątać głowę: „Co by było, gdyby…?”. Odszedł, więc z tej mąki chleba nie będzie. Podjął decyzję za Was oboje…

Niestety musisz zaakceptować fakt, że skoro facet od Ciebie odszedł, to nie zasługuje na to, aby z Tobą być. Nie masz więc za kim rozpaczać.
Przestań się torturowąć rozmyśleniami i analizami, co źle zrobiłaś, co powinnaś była zrobić, jaka powinnaś była dla niego być.….To, że Cię zostawił nie jest żadnym odzwierciedleniem tego, jaka jesteś. Raczej jest niezbitym dowodem na to, że to dupek i tchórz.
A Ty jesteś wyjątkowa i w końcu to dostrzeż. Nie każdy może grzać się w Twoich gorących promieniach. Nie każdy facet może być z Tobą. Na pewno nie taki, który nie wie jak postępować z kobietą, która jest najlepszą rzeczą, jaka mu się w życiu przydarzyła.

Niewążne, co zrobił to dla niego też lekcja. Gorzka lekcja samotności.
Kiedy ją odrobi może będzie chciał do Ciebie wrócić.

W końcu dostrzeże, że zrobił błąd, bo wszystkie kobiety na jego drodze wypadają blado w zestawieniu z Tobą. Stracił swoje słońce podczas łowienia gwiazd, które kusiły go swoim złudnym blaskiem.

Ale wtedy będzie już za późno..

Będziesz już miała swojego nowego faceta, w intencje i uczucia którego nigdy nie zwątpisz. Faceta, który będzie całował końcówki Twoich palców u stóp. Który swoją miłością da ci odczuć, że widzi Ciebie w całej doskonałości i taka mu się podobasz. Nie tylko Twoje kasztanowe włosy powiewające na wietrze, czy jędrny biust, ale Twoja dusza. To, jaka jesteś i kim jesteś. Facet, który niezależnie od tego, jak skomplikowana bądź trudna sytuacja by nie była – nigdy nie odejdzie. On zostanie i przejdzie z Tobą przez wszystkie kłopoty i burze.

Facet, który będzie czekał na Ciebie w połowie drogi, bo wie, że niezależnie od tego, jaką wojnę, czy bitwę będzie musiał stoczyć, walczy o to, aby być z Tobą. A to najwyższa nagroda! Mieć Cię u swego boku, patrzeć pod koniec dnia na Twoje rzęsy trzepoczące podczas snu i pierś poruszającą się miarowo. I słyszeć Twój równy, spokojny oddech….

On będzie wiedział, że ten, który odszedł od Ciebie ma coś z głową. Zrobi wszystko, aby być z Tobą. A tamtemu będzie wdzięczny za to, że dzięki niemu może być z taką cudowną osobą jak Ty…. Wierz mi, Ty też mu będziesz wdzięczna i zdasz sobie sprawę z tego, jak wiele czasu z nim zmarnowałaś….

SK

 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku