// Znaki Zodiaku / 8 brutalnych prawd jak to jest kochać kobietę BYKA

Znaki Zodiaku

jaka jest kobieta Byk, Znaki Zodiaku
8 brutalnych prawd jak to jest kochać kobietę BYKA

Kobiety urodzone pod znakiem Byka (20 kwietnia – 20 maja) są cierpliwe i znane z pracowitości. Są także uparte i zaborcze. Jeśli jesteś w związku z Bykiem szybko zorientujesz się, co doprowadza je do omdlenia ale także do niekontrolowanego wybuchu. Byki są niezrównane w przyciąganiu płci przeciwnej. Jeśli facet nie jest martwy, na pewno zareaguje na ich zaloty! Poniżej brutalne prawdy na temat związku z Bykiem. Zanim zdecydujesz się na taki związek poczytaj.

1. Nie przestaniemy się kłócić do momentu, kiedy nie wyjdzie na nasze.
Kłótnia nie jest ważna. Byk zawsze będzie dążył do tego, aby wyszło na jego i wcale nie interesuje go, czy ma rację, czy nie. Nie jesteśmy dumne z tej cechy, ponieważ czujemy się winne, że jesteśmy uparte. Dla naszego usprawiedliwienia to zazwyczaj nie my rozpoczynamy kłótnię. Jeżeli czegoś pożądamy, to zrobimy wszystko aby to zdobyć. Uciekamy się do pogróżek, łez, a nawet rzucania przedmiotami. Jeśli jesteś z kobietą spod znaku Byka, albo dasz jej to, czego pragnie, albo będziesz musiał się wynosić.

2. Jesteśmy zazdrosne. 
Byk często zaprząta sobie głowę pytaniem:“Co, jeśli mój facet znajdzie sobie kogoś lepszego ode mnie?”.Wrodzona zazdrość powoduje, że jesteśmy skłonne do burzliwych, wręcz filmowych scen.Spotkanie koleżanek naszych facetów pozwala nam wyzbyć się uczucia zaborczości i zazdrości. Ewentualnie zrobimy scenę zazdrości.

3. Jesteśmy mistrzyniami w przyciąganiu do siebie płci przeciwnej.
Kiedy niewinnie zakładamy nogę na nogę wysyłamy sygnały seksualne do mężczyzn znajdujących się w pobliżu. Jeżeli chcemy zainteresować mężczyznę dokładnie wiemy jak to zrobić. Niewielu facetów jednak wybieramy. Jeśli mężczyzna nie odpowiada naszym standardom nie pozwalamy mu posunąć się za daleko. Przy wyborze potencjalnego kochanka stawiamy na intuicję, która raczej nas nie zawodzi. Nie jesteśmy idealistkami. Nie wzdychamy do gwiazd muzyki, czy filmu. Nie wierzymy w miłość platoniczną. Dla nas miłość wiąże się z atrakcyjnością fizyczną. Jeśli partner nie potrafi nas zaspokoić odejdziemy gdzie indziej i nie będziemy mieć przy tym wyrzutów sumienia.

 4. Jesteśmy wymagającymi kochankami.
W łóżku dostaniesz od nas to, czego pragniesz.Naszą ulubioną techniką jest realizowanie barwnych fantazji seksualnych. Oczywiście ubarwimy grę wstępną udając opór i niedostępność, pod warunkiem, że Ty będziesz udawał gwałtownego i nieprzystępnego kochanka. Albo rzucimy się na Ciebie jak wampirzyca na ofiarę. Wszystko to w zależności od naszych fantazji erotycznych.

5. Cenimy sobie niezależność. 
Kobiety Byk lubią robić rzeczy według własnych zasad i grafików. Jeśli Byk ma problem woli go rozwiązywać samemu. Bez niczyjej pomocy i dobrych rad.

6. Uwielbiamy pławić się w luksusie.
Nasze serce zdobędzie mężczyzna, który obsypie nas brylantami i otuli ciepłymi szlachetnymi futrami. Lubimy widoczne oznaki bogactwa. Dobrze się ubieramy, ale nie wyzywająco. Uwielbiamy biżuterię: kolczyki, łańcuszki, wisiorki. Nasze najbardziej wrażliwe miejsca to szyja i kark. Lubimy gdy właśnie one są podziwiane przez innych. Czasami bywamy niedbałe, szczególnie, gdy trochę z Tobą pobędziemy. Rozleniwiamy się, nie chce nam się estetycznie ubierać, spóźniamy się na spotkania. Wewnątrz każdej szczupłej i zadbanej kobiety Byka siedzi ta tłusta i zapuszczona, która tylko czeka na okazję, aby wyjść na zewnątrz.

7. Interesuje nas małżeństwo, a nie przelotne romanse.
Jesteśmy konserwatystkami. Chcemy kogoś, kto będzie życiową podporą. Nie lubimy słabych mężczyzn. Mamy tendencje do traktowania partnera jako swojej własności. Nie ujawniamy publicznie tego, co czujemy. Jeśli nas zdemaskujesz i tak zaprzeczymy.

8. Niezależnie od wszystkiego jesteśmy bardzo lojalne. 
Najważniejszym aspektem każdego związku jest wierność i zaufanie. Jeśli Byk zdecyduje się, aby Ci zaufać oznacza to, że naprawdę na to zasługujesz. Będziemy wierne jak przysłowiowy pies na zawsze.Jeśli zawiedziesz nasze zaufanie będziesz naprawdę szczęśliwcem, gdy się do Ciebie ponownie kiedyś odezwiemy. Być może po jakimś czasie wybaczymy, ale nigdy nie zapomnimy. Nigdy nie wybaczymy niewierności. Jeśli lubisz skok w bok lepiej z nami nie zaczynaj. Jako wróg potrafimy być niebezpieczne, gdyż wykorzystamy każdą broń, aby się zemścić. Pamiętaj, że jesteśmy obdarzone wrodzoną przenikliwością, więc nie próbuj nawet oszukiwać.

I jak Byki? Zgadzacie się? Pocałunek

SK.

 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku