// Znaki Zodiaku / 15 brutalnych prawd, jak to jest być z Panią RAK

Znaki Zodiaku

Znaki Zodiaku, jak to jest być z Panią Rak, charakterystyka Raka
15 brutalnych prawd, jak to jest być z Panią RAK

Raki (21 czerwca – 22 lipca) maja opinię wrażliwych i kierujących się emocjami, a także bez dwóch zdań godnych zaufania. Jest jeszcze wiele innych ważnych cech, które charakteryzują ten znak symbolicznie związany z Księżycem, szczególnie jeśli chodzi o związki. Raki słyną z nieśmiałości, co może uczynić z randkowania piekło, ale jeśli chodzi o miłość to najsłodsze istoty, jakie kiedykolwiek spotkałeś. Albo najbardziej zwariowane. Poniżej opisujemy, jak to jest być w związku z Panią Rak.

1. Mamy tendencje do dogłębnego analizowania każdego gównianego znaku w życiu. Wszystkiego. Wyobrażasz sobie, jak to jest umówić się w końcu z facetem, na którego miałaś oko przez długi czas i zamiast gorącej randki spędzać czas na analizowaniu wszystkiego, co wychodzi z jego ust. Czasami analizowaniu, dlaczego właściwie nie mówi. Naprawdę jesteśmy uważne, kiedy tylko on chce z nami spędzić czas. Randkowanie z Rakiem poprzez sms-y lub e-maile może być albo bardzo seksi, albo całkowitym nieporozumieniem.  Przecież to nie nasza wina, że przesyłasz nam emotikon o nieznanym nam znaczeniu, a my musimy się głowić, co masz na myśli. Co do diabła chcesz wyrazić przesyłając leżącego pieska z serduszkiem w zębach???

2. Możemy być humorzaste. Nie lubimy być postrzegane jako zbyt emocjonalne, choć jest w tym trochę prawdy. Potrafimy być KRÓLOWYMI karania ciszą. Kiedy zranisz Raka, albo spowodujesz, że będzie zdenerwowany od razu to odczujesz. Albo schowa się urażony we własnej skorupie, albo się postawi. Nie bierz tego do serca: to raczej próba ochrony przed byciem zranionym.

3. Jesteśmy uparte jak diabli. Wkurz nas, a będziemy walczyć. Jeśli chodzi o kłótnię i przerzucanie się argumentami – zawsze przegrasz. Nie jest ważne, czy masz racje, czy nie. Ważny jest Twój stosunek do nas, a to będzie miało wpływ na to, czy w nocy będziesz spał na kanapie, czy nie.

4. Bardzo kochamy nasze rodziny. Ma to swoje dobre i złe strony. Dla Raka rodzina jest zawsze na pierwszym miejscu. Kiedy więc zaczynasz się z nami umawiać na randki, to prawie jakbyś został zaadoptowany przez naszą rodzinę. Lepiej bądź przygotowany na kochanie naszej rodziny, albo nie masz u nas szans. Jeśli ktokolwiek z mojej rodziny bądź znajomych będzie miał zastrzeżenia co do Ciebie, trudno nam będzie całkowicie się od tego odciąć. Jeśli więc chcesz być naszym kochankiem, naucz się współżyć z naszymi przyjaciółmi. W przenośni oczywiście.

5. Mamy doskonałą pamięć. Tego, co zostało w niej wyryte nic nie jest w stanie zetrzeć. Zaskoczymy Cię przypominając z detalami dawne rozmowy i spotkania. Potrafimy wręcz recytować całe dialogi z tych spotkań jak najlepsze aktorki.

6. Kochamy dom i spędzanie w nim długich wieczorów. Urządzamy go według naszego gustu, według niektórych nieco staroświeckiego. Mamy mieszkanie urządzone przedmiotami z ostatnich 50 lat. To daje nam poczucie kontynuacji, bo przecież życie to nie tylko to, co tu i teraz.

7. Jesteśmy znakomitymi kucharkami. Nasza lodówka jest zawsze wypełniona po brzegi przysmakami. To i zaoszczędzone pieniądze dają nam poczucie bezpieczeństwa.

8. Nie jesteśmy skąpe. Wiemy za to, jak oszczędzać na czarną godzinę. Czasami dajemy upust naszym zachciankom i rozstajemy się z gotówką, szczególnie kiedy cierpi nasza dusza.

9. Nie cierpimy plotek i się nimi brzydzimy. Jeśli powierzysz nam tajemnicę, będziemy milczeć jak grób.

10. Nie potrafimy opowiadać kawałów bez chichotania. Potrafimy wybuchnąć prawdziwym, nieopanowanym śmiechem, kiedy ktoś nas rozśmieszy. Nasz śmiech brzmi trochę histerycznie i głupawo.

11. Najważniejsze, że zrobimy absolutnie wszystko, aby uczynić Cię szczęśliwym. Kiedy się zakochujemy, zakochujemy się całą sobą. Oddajemy się tej miłości w pełni. Jesteśmy najlepszymi partnerkami seksualnymi w całym Zodiaku. Nie potrafimy udawać podniecenia seksualnego. Nawet jeśli nasza miłość zostanie w końcu okupiona cierpieniem, nie żałujemy, bo doprowadziła nas do Ciebie. Kiedy Pani Rak zakocha się w Tobie, to oznacza jedno: jesteś wart tej miłości jak nikt inny.

12. Jesteśmy lojalne wobec przyjaciół i wybranka. Czasem ta lojalność przybiera formę psiego przywiązania. W związku chcemy być rozpieszczane, hołubione i nagradzane.  Od agresywnych facetów uciekamy gdzie pieprz rośnie.

13. Jeśli chcesz nas zdobyć pamiętaj o świecach, szampanie i miłosnych wierszach.  Nie zdobędziesz nas szybko, ale jak już to na zawsze, do końca. Z nami albo małżeństwo albo rozstanie. Jeśli nas porzucisz pozostaniesz w pamięci jak cierń.

14. Zawsze trwamy przy naszym mężczyźnie. Nawet jeśli jest alkoholikiem i draniem. Niektórym taka wybaczająca wszystko kobieta może się wydawać męcząca. Psychologowie szukają wytłumaczenia w naszym lęku, że jesteśmy osobami gorszymi i niegodnymi równego traktowania w miłości. Nie musisz obawiać się naszego odejścia – nigdy Cię nie opuścimy.

15. Nigdy nie robimy pierwszego kroku, gdyż jesteśmy na to zbyt nieśmiałe i boimy się spotkać z krytycyzmem. Potrzebujemy zachęty, a wtedy nasza erotyczna wyobraźnia zostaje wyzwolona. Uwielbiamy być adorowane, a komplementy traktujemy jak ważny element gry wstępnej. Kiedy więc rozbierzemy się dla Ciebie po raz pierwszy pamiętaj o komplementach. W seksie nie lubimy być poganiane. W końcu miłość to nie wyścigi.

I jak, Raki? Zgadza się? Może macie coś do dodania?

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku