// Ona / 23 rzeczy, które wyróżniają kobiety ambitne

Ona

Kobieta, jaka jest kobieta ambitna, co cechuje kobietę ambitną
23 rzeczy, które wyróżniają kobiety ambitne

W życiu są ci, którzy dowodzą i ci którzy się wahają i chcą być dowodzeni. Są kobiety-szefowie, które idą po trupach do celu. Dzisiaj o kobietach, które są silne, mają władzę, to co robią robią z pasją, a cele realizują po to, aby innym pokazać, że jednak się da, że nie ma rzeczy niemożliwych.

A oto jakie jesteśmy:

1. Ciężko pracujmey, ostro gramy i wypoczywamy pełną piersią.
W życiu jest czas wytężonej pracy i czas odpoczynku, czyli dni lenistwa całkowitego. Dla nas niewybaczalne jest marnowanie zbyt dużej ilości czasu lub całego życia.....

2. Ufamy tylko sobie.
Jest coś w każdym z nas, co nie może być zdefiniowane i zrozumiane przez kogokolwiek, kto nie siedzi w naszym wnętrzu. To coś to „intuicja”, która zazwyczaj nas nie zawodzi.

3. Wiemy, że bycie pozytywnym i pełnym wigoru to zupełnie dwie różne rzeczy.
Jest różnica pomiędzy tym, kto jest naprawdę szczęśliwy, a tym, kto idzie przez życie z uśmiechem na ustach wypowiadając pozytywne zdania. Ten pierwszy znajdzie zadowolenie nawet w chaosie, ten drugi będzie jak desperat szukał usprawiedliwień.

4. Same siebie popychamy do działania.
Bycie dla siebie najlepszym przyjacielem nie oznacza, że zawsze jesteś dla siebie miła. Czasami jesteś swoim własnym rodzicem, coachem, czy powierniczką. Co to oznacza? To wycieranie własnych łez i zmuszanie siebie do wstania z łóżka w trudnych chwilach. Albo podnoszenie się z kolan po bolesnym upadku, aby stoczyć kolejną walkę o to, co chcemy i odzyskać wiarę. Czasami to obrona samej siebie przed własnymi demonami i słabostkami. Czasami to bycie najlepszym przyjacielem samej siebie jest źródłem bezwarunkowej solidnej miłości, która popycha nas do działania.

5. Lubimy podejmować ryzyko.
Siedzenie w bezpiecznej wieży uchroni Cię wprawdzie przed bólem, ale spowoduje stagnację. My wychodzimy z bezpiecznej kryjówki, wskakujemy w wir życia i żyjemy pełnią podejmując ryzyko. Kto nie ryzykuje, szampana nie pije.

6. Nie wracamy ciągle do złych wspomnień z przeszłości.
Nikt nie wybiera sobie dzieciństwa. Czasami to miłe przytulanie i cudny czas z rodzicami, czasami zaś koszmary przepełnione krzykiem i biciem. To, kim są Twoi rodzice jest przypadkiem, na który nie masz absolutnie żadnego wpływu. Dzieciństwo nie trwa wiecznie, to zaledwie chwila, ale nas kształtuje. Na swojej drodze spotykamy ludzi, którzy pomagają nam w walce z demonami przeszłości i spustoszeniami, jakie zostały dokonane. Mamy wpływ na ukształtowanie naszego dorosłego życia. Niepowodzeń nie zwalamy na konto nieudanego dzieciństwa.

7. Ciągle potrzebujemy zmian i nowych wyzwań.
Wszystko może nas zainspirować: nawet wielokrotny spacer po mieście. Nagle znajdujemy wyzwanie i nasze życie nabiera sensu. Nie dla nas ciepła posadka w biurze. Umarłybyśmy z nudów wykonując w kółko te same czynności. My jesteśmy wizjonerami, a nie rzemieślnikami.

8. Jesteśmy zorientowane na przyszłość.
Wiemy, że bez sensu jest myślenie o przeszłości i rozpamiętywanie, co mogłyśmy zrobić lepiej, jakich błędów uniknąć. Przeszłości nie możemy zmienić. My koncentrujemy się na przyszłości i na tym, co możemy osiągnąć.

9. Dla nas życie jest silnie powiązane z miłością.
Nasz świat chwieje się w posadach, kiedy czujemy się niekochane. Wiemy, że nic w życiu nie zadziała prawidłowo, jeśli nie nauczymy się kochać siebie. Takie podejście chroni nas przed rozczarowaniami i odrzuceniem przez innych.

10. Często używamy naszych paszportów.
Wiemy, że podróże kształcą. To nie tylko luksus, ale przede wszystkim edukacja. Jesteśmy w stanie zbierać na podróż życia latami. To inwestycja w nas same.

11. Jesteśmy przekonane, że ludzie ciągle przytakujący są bardziej toksyczni od tych, którzy krytykują. Wolimy więc tych drugich.
Jak każdy lubimy komplementy, ale nie fałszywe. Ci, którzy nas kochają wiedzą, że większość z nas nie ma świadomości swoich silnych i mocnych stron, dlatego otaczamy się osobami szczerymi, inteligentnymi, autentycznymi, które zawsze powiedzą, co w nas lubia, a czego nie.

12. Żyjemy na 100%.
Za każdym razem niesiemy bagaż naszych wyborów i doświadczeń ze sobą. Im lepsza i bardziej przemyślana decyzja, tym lepiej rozumiemy innych.

13. W życiu nie odgrywamy roli biednego Kopciuszka.
Robi nam się niedobrze, kiedy kobiety w wieku 30 lat odgywają rolę zagubionyvch Kopciuszków. Chcemykrzyczeć: weź się w garść! Weź życie w swoje ręce!

14. Zawsze dążymy do tego, aby być samowystarczalnymi.
W świecie są dwa rodzaje ludzi: pierwsi, którzy będą błagać innych, aby ich nakarmili, którzy zostaną przez nich nauczeni, jak łowić ryby, ale wciąż będą czekac na kogoś, kto przygotuje z ryb posiłek i go zaserwuje. Druga grupa to ci, którzy szukają patyka, linki, przygotowują wędkę, łowią rybę i czują się przeszczęśliwi, kiedy mają w ustach pierwszy kęs ryby. Czują się spełnieni. To właśnie my należymy do tej kategorii. Nie uwieszamy się na innych – szukamy rozwiązań.

15. Wiemy, że rozpoczynanie związku, kiedy nasze życie dalekie jest od doskonałości jest pomyłką. Ba, kardynalnym błędem.
Co w takim razie? Życie pełną piersią z entuzjazmem i emanowanie radością spowoduje, że ludzie sami będą do nas ciągnąć, bo będziemy najlepszą wersją nas samych.

16. Dla nas przyjaźń to coś więcej niż bycie w gronie przyjaciół na Facebooku i lajki.
Dla nas przyjaciele to członkowie rodziny, którym dajemy siebie w 100% oczekując w zamian miłości, szacunku i wsparcia w trudnych chwilach.

17. Nie osiadamy na laurach i nie pozwalamy na nich osiąść tym, którzy są dla nas ważni.

18. Wiemy, jak zrealizować cel.
Doświadczenie pokazuje, że dzwon, który głośno dzwoni jest próżny. Czasami sukces tkwi nie w sile, a w precyzji.

19. Przepraszamy za niewłaściwe zachowanie, ale nigdy za to, kim jesteśmy.

20. Każdego dnia pracujmey nad tym, aby wydobyć najlepszą wersję nas samych.
To, co niektórzy nazywają odkrywaniem odkrytego my nazywamy rozwojem. Jeśli ciagle jesteś taką samą osobą i nie zmieniasz się od lat, robisz rzeczy, które zawsze robiłaś będzie Ci brakować powodu, aby zostać z nami przez dłużej niż rok lub dwa. Świat nie stoi w miejscu, a my za nim podążamy, bo chcemy być doskonałe.

21. Nie postrzegamy niezależności jako czegoś, co przeszkadza w osiąganiu celu.
Wstawanie z łóżka bez określonego celu nie oznacza dla nas wolności. Mamy cel - mamy sens życia.

22. Nie zatrzymujemy nikogo.
Każdy, kto z nami jest musi być gotowy na zmiany, które wydobędą z niego jego najlepszą wersję. Nie zatrzymujemy tych, którzy nie chcą z nami iść do przodu. Pozwalamy im odejść.

23. Jesteśmy wdzięczne.
Przede wszystkim za możliwości, jakie nam się w życiu nadarzają, jakie same tworzymy i jakie odkrywamy.. Jesteśmy wdzięczne za ludzi, którzy obecni są w naszym życiu, ale przede wszystkim za samo życie.

To kobiety iskry, które emanują pozytywną energią i cieszą się życiem, które jest tak bogate jak u kilku osób. Jak przeżyć życie kilka razy? Bądż kobietą ambitną!

SK Pocałunek

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku