// Porady / 7 zasad udanego podrywu

Porady

porady, jak skutecznie poderwać dziewczynę, sztuka podrywu
7 zasad udanego podrywu

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy mężczyźni są zdecydowanie lepsi od innych w zdobywaniu kobiet? To nie dlatego, że są przystojniejsi, bardziej inteligentni, a ich portfele są grubsze. Prawdopodobnie posiadają dwa atrybuty, które działają na ich korzyść; pewność siebie i wytrwałość. Niektórzy mężczyźni cechy te mogą mieć wrodzone, inni mogą je wypracować. Nie musisz być urodzonym Don Juan’em aby odnosić sukcesy na arenie stosunków męsko-damskich, ale powinieneś przestrzegać kilku prostych zasad.

Poniżej siedem zasad, które kobiety chciałyby abyś znał zanim przystąpisz do działania. Dzięki nim zyskasz przewagę nad konkurencją, jak również będziesz w stanie powalić swą wybrankę na kolana.  

 1. Nawiąż kontakt wzrokowy przed podejściem.
Chcesz wiedzieć czy Twoje awanse odniosą skutek ? Spróbuj nawiązać kontakt wzrokowy z dystansu i obserwuj jak ona reaguje. Jeśli wytrzymuje Twe spojrzenie- albo jeszcze lepiej, jeśli odpowiada uśmiechem, jesteś na dobrej drodze. Podejdź i porozmawiaj z nią. Jeśli unika Twego wzroku szanse są niewielkie. Nie zapomnij przeprowadzić własnych obserwacji.  Rozejrzyj się wkoło i spróbuj znaleźć kobietę, która sprawia wrażenie, że szuka towarzystwa. Oczywistym wydaje się, że kobieta która rozgląda się dookoła w poszukiwaniu “czegoś” będzie bardziej zaineresowana nawiązaniem kontaktu niż ta, która siedzi  skupiona na przyjaciółce, z którą przyszła. Pamiętać należy, że język kobiecego ciała może wiele wyjawić, ale o tym w odrębnym artykule. 

2. Nie okazuj zainteresowania zarówno jej, jak i jej przyjaciółkom.
Okazywanie zainteresowania więcej niż jednej kobiecie w tej samej grupie znajomych to duże faux pas. Nie tylko będzie myśleć o Tobie, że jesteś graczem, ale pamiętaj o bardzo ważnej rzeczy: Aby skutecznie poderwać kobietę, trzeba uczynić, aby ta poczuła się wyjątkowo. Nawet jeśli w grupie podoba Ci się więcej kobiet, swoje awanse skoncentruj na jednej. Zawsze masz alternatywę samotnego powrotu do domu, jeśli nie będziesz potrafił się skoncentrować na jednej. 

3. Spraw, aby poczuła się najseksowniejszą kobietą na świecie.
Często kobieta wykaże zainteresowanie mężczyzną  z jednego tylko powodu: jeśli on sprawi, że ona poczuje się wyjątkowo. Jeśli uczynisz, że ona poczuje się najpiękniejszą dziewczyną w mieście, to są szanse, że zechce się znów z Tobą spotkać. To działa korzystnie na dłuższą metę; jeśli ona jest pewnie siebie  i czuje się z Tobą komfortowo, odniesiesz sukces w związku. Od reguły są wyjątki: Jeśli Twoja wybranka sprawia wrażenie osoby o wybujałym ego nie musisz go już bardziej rozdmuchiwać. 

4. Nie bój się prawić komplementy, nawet jeśli myślisz, że ona to już wszystko słyszała.
Innymi słowy, na początku nie bój się zagadnąć a później prawić jej komplementy. Nie obawiaj się tego, że nie jesteś pierwszym, który to robi. Można by pomyśleć, że nie warto poświęcić chwili, aby zbliżyć się do pięknej dziewczyny samotnie spędzającej wieczór.  Zakładając, że fura facetów próbowała już to przed Tobą. Pomyśl jednak w ten sposób: Większość z facetów myśli bardzo podobnie. Często najpiękniejsze dziewczyny wzbudzają zachwyt na ulicy, ale mało kto odważy się podejść do nich w klubie. Nie czuj się zagrożony i nie zakładaj porażki. Ta na pierwszy rzut oka niedostępna piękność może być Ci wdzięczna za miłą rozmowę.

5. Nie używaj banałów i nie powtarzaj sloganów.
Nigdy, przenigdy tego nie rób! Slogany podrywowe albo gotowe zwroty odniosą jeden skutek; wyjdziesz na desperata albo nowicjusza, który nie wie jak postępować z kobietami a to jest jeszcze gorsze. Zamiast tego bądź sobą, a w mig roztopisz lody, wyróżnisz się z tłumu  i zdobędziesz zaufanie dziewcząt.

6. Zagadnij ją w innych miejscach niż bar i klub nocny.
W barze i klubie nocnym kobiety są przyzwyczajone do tego, ze mężczyźni je podrywają, przez co trzymają swe tarcze ochronne wysoko. Bardziej prawdopodobne jest, ze odepchnie Cię tylko dlatego, że jesteś “-nasty” lub ostatni na liście, który z nią rozmawiał. Ponadto kobiety świadome tego, że w barach i klubach będą podrywane przyjmują postawę obronną, a to zdecydowanie działa na Twoją niekorzyść. Wykorzystaj element zaskoczenia dla zdobycia przewagi. Zagadnij ją w supermarkecie albo kawiarni, kiedy się tego nie spodziewa i może być mile zaskoczona Twoją otwartością. Bądź jednak uważny, gdy zainteresujesz się kobietą ubraną w dres sportowy, która w pośpiechu wybiegła z domu, aby kupić litr mleka. Ta nie będzie odbiorcą Twoich starań, więc się nie zniechęcaj.

7. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść, niepokonanym…
Powtarzaj to sobie za każdym razem przed wyjściem na “podryw”. Nie ma nic gorszego niż uwieszony facet. Czytaj sygnały, jakie wysyła dziewczyna, to ważne nie tylko po to, aby dostrzec jej zainteresowanie Twoją osobą lub jego brak, ale także determinuje, kiedy odpuścić. Dla przykładu; utrzymujesz kontakt wzrokowy. Czy wybranka reaguje, czy raczej go unika? Czy wygląda, że rozmowa ją nudzi? Bardzo się starasz, a ona ciągle jest niewzruszona na Twe zabiegi? Jeśli tak, znajdź sobie inny “obiekt”… Co, jeśli wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ona Cię lubi…? Uważaj, by nie przedobrzyć, opuść teren łowów i wybrankę z poczuciem niedosytu, aby sama zapragnęła więcej. 

Nawet najlepsi mistrzowie podrywu bywają odrzuceni, ale ci podnoszą się po porażce i wciąż próbują. I to jest klucz do ich sukcesu. Ktoś może powiedzieć, że to gruboskórne, a ktoś inny powie, że wytrwałe. Nie poddawaj się po odrzuceniu. Po porażce, wyciągnij odpowiednie wnioski i ruszaj na podbój.

Bardzo często odrzucenie nie ma nic wspólnego z Tobą jako osobą, powody mogą być różne: złe samopoczucie, oczekiwanie na kogoś, kto nie przyszedł albo po prostu już się z kimś spotyka.  Jeśli zdecydujesz się na postepowanie według powyższych sugestii

Twoje szanse na sukces - jak również kolekcja numerów telefonów - wzrosną. Udanych randek. MrugnięcieMrugnięcieMrugnięcie

AL

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku