// Ona / Wybierz mężczyznę, który jest godny Twojego pocałunku

Ona

ona, porady, jakiego faceta wybrać
Wybierz mężczyznę, który jest godny Twojego pocałunku

“Nie powinniśmy oddawać ani chwili temu, kto na to nie zasługuje” ~ Deb Caletti

Nie zasługujesz na to, aby godzinami czekać na telefon lub pokrętną wiadomość tekstową od faceta, który jedną nogą tkwi poza drzwiami Twojego mieszkania.
Nie marnuj swego cennego czasu na tkwienie w związku, albo pseudo-związku z egoistycznym kochankiem, który daje Ci namiastkę swojej uwagi i wodzi Cię na swym sznurku, ale nigdy nie patrzy głęboko w Twoje piękne oczy podczas wspólnego posiłku lub intymnych zbliżeń.
Nie oddawaj swojego gorącego serca facetowi, który nie widzi iskry w Twoich oczach i sprawia, że czujesz się niewidzialna. Przeźroczysta. Nic nie warta. 

Znaj swoją wartość.

To niezaprzeczalny fakt, prawda, której żaden dupek nie podważy. I wiesz co? Nie pozwól na to żadnemu dupkowi!
Wiedz, że Twoje oczy są wszystkim tym, co poruszy ocean – nagłe burze, delikatne,  uspokajające fale, grzmoty, oczyszczenie, czyste, wręcz przezroczyste niebo. Są tym wszystkim.  Twoja skóra porusza się w rytm wiosennego deszczu, a Twój głos rozkwita z kwiatami na wiosnę.

Twój pocałunek….  Ten poruszyłby serce nieczułego smoka i spowodował, że czerwone róże zakwitłyby pośrodku zimy.

Jeśli chcesz się zakochać, podążaj za najlepszym i wybierz faceta, który jest wart Twojego pocałunku.
Jesteś doskonała, ponieważ jesteś słodka, mądra, dzika. Jesteś absolutnym wyzwaniem dla faceta. Jesteś ciągle zmieniającym się pięknym chaosem, poruszającym duszę i czasami tracącym na moment grunt pod nogami. Ciągle się zmieniasz, bo nie stoisz w miejscu. Rozwijasz się… I to oczywiście odstrasza tych wszystkich kiepskich dupków na Twojej drodze, ale nie odstraszy tego właściwego.

Dla niego Twoje płomienie są piękne i inspirujące, a Twoja dzikość jest wręcz magnetyczna.

Dla niego nie jesteś barierą nie do pokonania. On jest gotowy na wyzwanie, jakim dla niego jesteś. On będzie chciał Ciebie więcej i więcej.

Wybierz faceta, który jest wart Twojego pocałunku.
On nie będzie grał z Tobą w gierki, ponieważ wie, czego chce. ON CHCE CIEBIE.
I to nie jest jakieś życzenie nie do spełnienia.  To niezaprzeczalna prawda.
Nie będzie miał problemu z tym, aby Ci to szczerze wyznać.
Nie będzie utrzymywał swoich uczuć w sekrecie,  jakby się ich wstydził, ponieważ bardzo chce być jak najbliżej Ciebie. Chce związku z Tobą, aby rozkwitał i aby był coraz głębszy. Chce spijać codziennie pocałunki z Twych pachnących miodem i malinami ust. Kropla po kropli. Chce nasycać się miękkością Twego idealnego ciała. Smakować je warstwa po warstwie jak najsmakowitszy nektar.
Chce spoglądać głęboko  w Twoje oczy i prowokować Ciebie. 

Wybierz faceta, który jest wart Twojego pocałunku.

Wiesz dlaczego? Kiedy jego usta spotkają się z Twoimi poczujesz coś niesamowitego graniczącego wręcz ze światem metafizycznym. Jego pocałunki nie będą łapczywie atakować Twych warg, ale pocałunki będą delikatne i czułe. Jakby miały skrzydła i niczym motyl pofruną do wnętrza Twej duszy. Poczujesz, jak wyjątkową osobą dla niego jesteś.
Jego namiętne pocałunki uwolnią dziką część Twojej natury, która według Ciebie miała być zamknięta na zawsze dla innych.
Kiedy będzie Cię dotykał poczujesz się jak drogocenne dzieło sztuki w jego dłoniach. Jego palce nie będą zbyt ostrożne, ale jednocześnie na tyle delikatne, aby traktować Cię jak kruchą chińską porcelaną. Będzie traktował Cię z należnym szacunkiem, ale wyczuje Twoje potrzeby, pragnienia, żądze i rozpali w Tobie ogień. 

Wybierz faceta, który jest wart tego pocałunku.
On nie ucieknie, kiedy sprawy staną się trudne, kiedy burze nawiedzą Wasz związek.
Wręcz przeciwnie. Będzie bliżej Ciebie.
Przysunie się do Ciebie, chwyci za rękę i razem z Tobą przejdzie przez trudny czas burz, łez, niepokojów. Pomoże Ci wyjść na prostą i na nowo poskładać Wasz świat z kawałków chaosu w jedną całość. Odbudować bezpieczną przystań. 

Wybierz faceta, który jest wart Twojego pocałunku.
On nie będzie idealny, nie będzie supermenem. Będzie realny.
On nie chce cichej, miłej, grzecznej, dobrze zachowującej się małej niuni – chce Ciebie. Taką, jaka jesteś. Prawdziwą. Czasami wrzeszczącą, dziką, nieuporządkowaną, przeklinającą jak szewc, ale szczerą, upartą i potrafiącą pokonać każdą gównianą przeszkodę. Taką, która nie obawia się mówić prawdę prosto w twarz bez owijania w bawełnę.
On pragnie Ciebie.
Nie waż się wybrać mężczyzny, który nie jest Ciebie wart. Nie traktuj swojego cennego ciała i głodnej duszy niegodnie. Nie możesz zafundować im jakiejś namiastki związku z byle jakim facetem, zamiast z facetem godnym Ciebie.

Pamiętaj, że jesteś tego warta.
Traktuj to jako prawdę absolutną i niepodważalną.
Otwórz swoją duszę. Rozpal swoje płomienie. Kochaj siebie samą więcej i więcej.
Jeśli chcesz się zakochać, jeśli tęsknisz za prawdziwym uczuciem, wiedz, że jest w świecie mężczyzna, który uleczy każdą Twoją poranioną komórkę i odkryje piękne części Twojego serca i duszy. 

Nigdy go nie znajdziesz, jeśli nie będziesz sobą.
Bądź, jaka jesteś. Całą sobą.. Każdą cząstką swojego ciała.
Zasługujesz na wszystko i na ani szczyptę mniej.

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku