// Ślub / 10 powodów dla których faceci nie chcą nosić obrączki

Ślub

relacje, dlaczego faceci nei chcą nosić obrączki ślubnej
10 powodów dla których faceci nie chcą nosić obrączki

Obrączka ślubna ma szczególne znaczenie. To symbol trwałości związku małżeńskiego, miłości i wierności, a przede wszystkim symbol tego, że z kimś jesteś związany. Na zawsze. Część facetów nie lubi nosić obrączek. Wynajdują najróżniejsze wytłumaczenia, aby tylko nie pozwolić temu magicznemu kółku zająć miejsce na serdecznym palcu swej prawej dłoni.  Poniżej 10 najpopularniejszych wytłumaczeń:

1. Stanie się mniej atrakcyjny dla innych – czytaj: nie będą go podrywać, bo zajęty. 
Obrączka jest jasnym sygnałem dla otoczenia, że jest się zajętym i nie zainteresowanym podrywem, Niestety niektórym to nie pasuje. Najłatwiej jest nie nosić obrączki, zamiast ściągać ją z palca przy każdym wyjściu z kolegami na piwo. A tak na marginesie, to czy nie lepiej zastanowić się nad tym, że skoro zdejmujesz obrączkę i ciągle szukasz wrażeń, to lepiej wyjdź z niewygodnego związku i wtedy rozpocznij swe polowania. Bądź mężczyzną, a nie tchórzem.!

2. Nienawidzi biżuterii.
To dotyczy głównie facetów, którzy są nie przyzwyczajeni do noszenia jakiejkolwiek biżuterii na palcach, gdyż rzuca się w oczy. Rozwiązaniem może być obrączka wykonana z białego złota, mniej błyszczy..

3. Nie pasuje na palce: za duża lub za ciasna.
No tak, obrączka nagle stała się za ciasna. Może inaczej – nie obrączka stała się za ciasna, a  Twoje palce przytyły. U kobiet  może to być spowodowane zatrzymywaniem się wody w organizmie, np. w przypadku niedoczynności tarczycy. Cóż możemy zrobić w tym przypadku? Poszerzyć obrączkę u jubilera, albo zadbać o odpowiednią dietę, co bardziej wyjdzie na zdrowie posiadaczowi.

 4. Za bardzo błyszczy na palcu.
Cóż na ten argument możemy tylko powiedzieć: zdecyduj się przed ślubem na obrączkę matową i taką, która będzie Ci się podobała.

5. Boi się, że ja zgubi.
Nie śmiejcie się! Część ludzi zostawia swoją obrączkę w domu, w obawie przed zgubieniem jej podczas mycia rąk w publicznej toalecie, na basenie itp.

6. To nie Twoja sprawa.
Niektóre kobiety i mężczyźni po prostu nie lubią biżuterii.  Nigdy przedtem jej nie nosili, więc dlaczego mieliby zacząć ją nosić? Oczywiście małżeństwo jest wyrzekaniem się starych przyzwyczajeń i dostosowywaniem się do partnera. Swoisty strach przed noszeniem obrączki może mieć swoje korzenie w dzieciństwie, kiedy to byłeś jedynym dzieckiem z bloku, którego rodzice nie kochali się, więc nie było powodu do afiszowania się ze swoim związkiem.

7. Partner nie nosi, więc dlaczego ja mam nosić?
Czym jest małżeństwo jak nie związkiem na całe życie, w którym obydwie strony starają się dać z siebie to, co najlepsze? Ty zarabiasz więcej pieniędzy, żona zajmuje się dziećmi, robi zakupy, gotuje itp. Rewanżowanie się i odgrywanie jest bez sensu., Raczej udowodnij jej, jaki jesteś wyjątkowy, a  sama z przyjemnością sięgnie po obrączkę, aby pokazać całemu światu, że jesteś właśnie z nią. Jej i tylko jej na zawsze.

8. Obrączka na palcu serdecznym nie ma żadnej symboliki. Wiele osób uważa, że noszenie obrączki nie ma absolutnie żadnej symboliki. Według nich to, co najważniejsze jest w  sercu, a nie w postaci błyszczącego krążka na serdecznym palcu. Prawdopodobnie to ateiści, może nawet swingersi.

9. Przeszkadza w wykonywaniu pracy.
Istnieją miejsca, w których nie można nosić obrączki, bo jest to niebezpieczne. Jeśli piła tarczowa ma Ci odciąć rękę, bo obrączka zahaczy się o nią to lepiej nie ryzykuj. W tym przypadku lepiej zawieś sobie obrączkę na jakimś rzemyku, aby nałożyć ja po pracy, zamiast zostawiać byle gdzie. Jeśli jesteś masażystą, lepiej trzymaj obrączkę w bezpiecznym miejscu. Dobra rzecz w przypadku każdego zawodu jest taka, że po skończonej pracy możesz umyć dłonie i nałożyć obrączkę na czyste palce.

10. Ma inną kobietę lub faceta na boku .
Twoja błyszcząca na serdecznym palcu obrączka może faktycznie rozwścieczać Twoją kochankę, ale jako ta trzecia musi to znosić. Ty też się poświęcasz: zamiast spędzać miły wieczór z żoną i dziećmi, wykradasz im cenne chwile, aby spędzać je z kimś, kogo tak naprawdę nie kochasz. Jeśli być kochał zakończyłbyś swój związek i związał się na stałe z kochanką. Poświęcenie z obydwu stron: ona chce mieć Ciebie musi cierpieć z powodu obrączki. I już!

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku