// On / 10 najbardziej gorących złych chłopców Hollywood

On

mężczyzna, najbardziej pożądani faceci, Hollywood, aktorzy, samiec alfa
10 najbardziej gorących złych chłopców Hollywood

Lubimy bad boy'ów, bo są nieposłuszni, niesamowicie męscy, pewni siebie i seksowni. Kobiety nie potrafią oprzeć się urokowi drani, bo wyobrażają ich sobie jako absolutnych samców alfa, zarówno w życiu codziennym, jak i w sypialni. A oto lista naszych ulubieńców z Hollywood, którym nie potrafiłybyśmy się oprzeć.

1. Jonathan Rhys-Meyers

Ten irlandzki aktor został odkryty przez agenta w klubie bilardowym zaraz po tym, jak został wydalony ze szkoły w  wieku 16 lat. Preferuje role złych chłopaków, jak Henryk VIII, czy Drakula. Ma za sobą 2 aresztowania i kilkukrotne próby wyjścia z nałogu, a także próby samobójcze. "Jestem dobry w rolach niesympatycznych buntowników, skomplikowanych i mrocznych, ze skazą na duszy." Która z nas nie oglądała Tudorów z Jonathanem w roli Henryka VIII? Zrozumiałyśmy, dlaczego tyle kobiet mu uległo....

 

2. Russell Crowe

Jeden z najbardziej porywczych charakterów znanych showbiznesowi XXI wieku. O tym, że ze zdobywcą Oscara za rolę "Gladiatora" w filmie Ridleya Scotta nie ma żartów przekonał się już nie jeden dziennikarz, fotoreporter czy pracownik obsługi hotelowej.  Najbardziej znany przykład trudnego charakteru Russela to rzucenie telefonem w głowę jednego z pracowników hotelu, który nie mógł mu pomóc w wykonaniu połączenia. Ciekawe, jak wykonywał połączenia z więzienia, do którego trafił? Lista jego wybryków jest długa jak książka telefoniczna i ciągle rośnie. Gdzie ten waleczny gladiator, który złamał miliony niewieścich serc?

A oto przykład wywiadu z 2003 roku:

Dziennikarka: Czy w związku z perspektywą rychłego powiększenia rodziny odczuwasz imperatyw, by definitywnie poniechać eksperiencji katalizujących uaktywnianie endogennego interferonu?
Russell Crowe: Eee... Czego?
Dziennikarka: Mówiąc po ludzku: przestaniesz chlać?
Russell Crowe: Wiesz co, chyba muszę się napić! (śmiech) Mówiąc szczerze, to już trzeci miesiąc, odkąd nie tknąłem alkoholu. Odkąd wróciłem z trasy ze swoim zespołem, nie piję.

 

 

3. Colin Farrell

Pali, pije, przeklina i to wszystko tworzy obraz przystojnego bad boy'a. Na pytanie, czy jest złym chłopcem odpowiedział; "Ja? Zły chłopiec? Kochanie, mało się znamy, ale jak poznamy się lepiej, to udowodnię ci, że jestem aniołem". Zasłynął nie tylko swoimi rolami, ale także skandalem z seks taśmą. Podczas kręcenia filmu "Aleksander" Farrell zdemolował hotel Le Meridien w Marrakeszu. Po tym wybryku zażądano od niego poddania się kuracji odwykowej. Całkowita abstynencja była też warunkiem jego zaangażowania do roli detektywa Jamesa "Sonny'ego" Crocketta w filmie sensacyjnym Policjanci z Miami.  Zaklina się, że chce odciąć się od wizerunku bad boy'a: "Czułem, że muszę coś ze sobą zrobić. W ostatnich latach moje życie przypominało piekło. Miałem uczucie, jakbym w szaleńczym tempie zjeżdżał windą w dół. Musiałem to w końcu przerwać". Naszym zdaniem zamiłowanie do afer i irlandzkie korzenie zapewniają mu miejsce na okładkach tabloidów

 

 

4. Kanye West

Amerykański raper, wokalista i producent muzyczny.  Znane są jego walki z paparazzi i pyskówki z prasą, a także wybuchy podczas MTV Video Music Awards. Jest nieprzewidywalny. Czy odwołanie trasy koncertowej z Lady Gaga to pochodna jego trudnego charakteru, czy gwiazdorzenie?
W 2008 West i jego manager zostali aresztowani na lotnisku Los Angeles International Airport pod zarzutem wandalizmu. Dwójka wdała się w szarpaninę z paparazzi, niszcząc ich aparaty. Po wpłaceniu 20 tysięcy dolarów grzywny West został zwolniony. Oskarżono go o wandalizm i naruszenie cudzego mienia. 14 listopada 2008 roku West został aresztowany ponownie, w wyniku kolejnej kłótni z paparazzi pod klubem nocnym w Newcastle upon Tyne. W 2009 roku, podczas gali MTV Video Music Awards, kiedy Taylor Swift przyjmowała nagrodę dla najlepszego żeńskiego wideoklipu za "You Belong with Me", West wkroczył na scenę, zabrał jej mikrofon i oznajmił, że klip Beyoncé do "Single Ladies (Put a Ring on It)", nominowany w tej samej kategorii, był "jednym z najlepszych teledysków wszech czasów". Za swoje zachowanie Kanye został usunięty z sali. I jak? Wystarczy?

 

5. Pete Doherty

Brytyjski muzyk rockowy, znany głównie z zespołu The Libertines, w którym był gitarzystą i wokalistą. Najbardziej znany z burzliwego, wieloletniego związku z supermodelką Kate Moss. Nie stronili od alkoholu i narkotyków. W 2008 Pete Doherty z powodu swojego uzależnienia został skazany na 14 tygodni więzienia. Po 29 dniach został zwolniony warunkowo, gdyż testy wykazały, że nie zażywał narkotyków. Rok po tragicznej śmierci Amy Winehouse Pete Doherty postanowił wyznać, że łączył ich również "zwierzęcy seks". Za życia piosenkarki oboje zaprzeczali wszystkim doniesieniom na temat romansu. W kilku wywiadach Amy zapewniała, że są jedynie przyjaciółmi. Potem nagle zerwała kontakty z Dohertym. Zdaniem gwiazdora, który po części jest odpowiedzialny za uzależnienia Winehouse od narkotyków, ich drogi rozeszły się, gdy postanowiła zerwać z nałogiem. "Ćpaliśmy i pieprzyliśmy się. Kochałem ją. W pewnym momencie przestała ostro imprezować i próbowała pozbierać swoje życie" - dodaje Doherty 

Wielokrotnie próbował skończyć z nałogami. Ostatnio jest chyba na dobrej drodze, gdyż stał się bardzo religijny. My też wierzymy, że mu się uda.

 

 

6. Jude Law

To co prawda obiekt kobiecych westchnień jeśli chodzi o jego role, ale poza ekranem już nie jest tak grzeczny. Brytyjski chłopak na tytuł bad boy'a zasłużył w czasie narzeczeństwa z Sienną Miller (2004 -2006), podczas którego zdradził ją z opiekunka swych dzieci, do czego przyznał się publicznie. Powinien za to otrzymać czerwoną kartkę, ale kiedy widzimy go płaczącego w filmie "Holiday" i wpatrzonego zakochanymi oczami w Cameron Diaz zapominamy o wszystkim i przebaczamy. Prawda? A jeszcze jedna ciekawostka, ostatnio został aresztowany za zaatakowanie fotografa.....

 

 

7. Johnny Depp

Młodzieńcze lata Johnny'ego wypełnione imprezowaniem i zażywaniem narkotyków spowodowały, że jest najbardziej znanym bad boy'em Hollywood. Ekscentryczny aktor z 13 tatuażami, nadużywający narkotyków, demolujący hotele i wiodący życie playboya przed związkiem z Vanessą Paradis (1998 -2012). Przez kilka lat było o nim cicho, chciał wieść życie przykładnego ojca we Francji. Natury nie da się oszukać: w 2012 rzucił żonę, wdał się w romans, ponoć szykuje się do kolejnego ożenku, nadużywa alkoholu. "Wciąż odkrywam w Jacku Sparrow coś nowego. Bywa dziwny i trudno przewidzieć, co zrobi." - jakby mówił sam o sobie.

 

8. Russell Brand

Jego kariera został wprawdzie przyćmiona przez uzależnienie od heroiny. Był 12 razy aresztowany za różne przestępstwa. Mówi co myśli i przez to ma kłopoty....

9. Shia LaBeouf

Trzyma swoje prywatne życie w tajemnicy. Problemy same go znajdują. Kilkakrotnie aresztowany, raz wypuszczony za kaucją. W 2008 roku uczestniczył w wypadku samochodowym. Gdy policjanci wyczuli od niego alkohol został zatrzymany oraz zawieszono mu prawo jazdy. Generalnie całkiem nieźle jak na gwiazdę Disneya, prawda? Pytanie, czy z wiekiem staje się bardziej "bad", czy raczej "mad" (szalony)?

 

 10. Ryan Gosling

Grywa role złych chłopców, ale w życiu codziennym jest miły, grzeczny i uśmiechnięty. Po prostu ideał....

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku