// Miłość / 20 znaków, że facet, z którym jesteś zasługuje na Ciebie

Miłość

porady, czy facet zasługuje na Ciebie, czy powinnaś z nim być
20 znaków, że facet, z którym jesteś zasługuje na Ciebie

Jesteś z facetem. Niby wszystko jest w porządku. Spotykacie się. Jemu wymknie się od czasu do czasu: “Kocham Cię”. Generalnie czujesz, że mało stoi za tymi słowami, bo kiedy jesteście razem on odpływa gdzieś myślami. Na portalach społecznościowych stoi na straży wielkiej tajemnicy, że jesteście razem. Wytłumaczenie? Po co uzewnętrzniać się, jak inni – to takie dziecinne. Zastanów się, czy on zasługuje na Ciebie…. 

Facet, z którym jesteś zasługuje na Ciebie, kiedy….

1. Nie musisz się zamartwiać, że dla niego jesteś za szczera, za bezpośrednia, za bardzo się czepiasz, za emocjonalna, albo w ogóle “za”. Dla niego jesteś wyjątkowa pod każdym względem.

2. Spotykanie się z Tobą jest dla niego szczególnym wyróżnieniem. Czuje się wybrańcem, a nie straceńcem. 

3. Nie musisz się obawiać, że przesadzasz z publikowaniem Waszych wspólnych zdjęć na portalach społecznościowych. Jest tak samo wkręcony w Wasz związek, jak Ty, więc: “Żegnajcie inne kobiety. Ja już swoją znalazłem”.

4. Kiedy komentuje Twoje posty na portalach społecznościowych nie próbuje ukryć przed innymi, że jest Twoim facetem. Jest nim i jest z tego dumny. Chce, aby cały świat się o tym dowiedział.

5. To nie typ zamartwiający się, że bycie w stałym związku, o którym wszyscy wiedzą rujnuje szanse ewentualnych nowych podbojów.

6. Nawet nie pomyśli o tym, że pokazywanie się z Tobą może zniechęcić inne kobiety do niego. Przecież one nie są już ważne, bo ma Ciebie

7. Ba, on je nawet zaczyna odpychać. Nie odpowiada na maile, sms-y z zaczepkami. Jest zadowolony, że etap poszukiwań ma już za sobą. Dzięki Tobie jego życie nabrało kolorów i jest idealnie zorganizowane. Razem możecie się nim cieszyć….

8. Nigdy nie będzie żałował utraty statusu singla, albo źle Cię traktował, czynił wyrzuty Tobie lub skarżył się kumplom, że posiadanie dziewczyny to nie jest najszczęśliwsza decyzja i lepiej mu było, gdy był wolny i swawolny.. Nie wspomina, że kiedy się być może rozstaniecie w przyszłości…..

9. Nie spotyka się z Tobą tylko po to, aby ewentualnie się przekonać, czy coś może z tego być, a dlatego, że sprawia mu to niewyobrażalną radość. Życie nagle nabiera sensu, a na każde spotkanie czeka z wypiekami na twarzy….

10. Bycie z Tobą nie powoduje, że on czuje, iż czegoś mu brakuje. Wolności, niezależności, innych znajomości. Jesteś dla niego kimś, kto rekompensuje mu wszystko. Nagrodą, wygraną na loterii. Całym światem.

11. To facet, który chwali się przed kolegami, że spotkał kogoś wyjątkowego. Nie interesuje go, że może zachowuje się jak zakochany nastolatek.

12. Dodatkowo przekonuje swoich kolegów do tego, że bycie w stałym związku z odpowiednią kobietą ma same plusy, że po czasie szaleństw warto być z tą jedną jedyną. W końcu u boku takiej wyjątkowej kobiety życie nabiera kolorów.  A inne?? Jakie inne??!

13. Jest bardzo proaktywny w wyrażaniu swoich uczuć do Ciebie. Tu Cię dotknie niby mimochodem, tu pocałuje w głowę, bądź w policzek, chwyci za rękę. To wszystko jest pokazaniem światu: “Ona jest moja, a ja jestem największym szczęściarzem, że wybrała właśnie mnie”..

14. Wie, jak Cię pocieszyć, kiedy masz problem. A przede wszystkim interesuje się Twoimi problemami, bo Twoje problemy stały się jego problemami.

15. On jest ewidentnym przykładem na to, że istnieją na świecie faceci szczerzy, wierni, uczuciowi. Po prostu tacy, że ach….

16. Czasami aż nie chcesz się przechwalać, jak jest Ci z nim dobrze, aby nie zapeszyć….

17. Twoje przyjaciółki zazdroszczą Ci w pozytywnym sensie takiego faceta i trzymają za Was kciuki. Cieszą się, że na swojej drodze spotkałaś kogoś naprawdę wyjątkowego.

18. Nie mierzy swojej wartości poprzez to, jaki jest wielki, znany, utalentowany. Nie gwiazdorzy. Jego wartość to to, kim jest dla Ciebie i jak dużo dla Ciebie znaczy. Nic innego się nie liczy.

19. Seks jest idealny – ale dla niego Wasz związek to coś więcej. To poranki, które spędzacie wspólnie w łóżku popijając kawę, albo wieczory, kiedy przytulacie się do siebie, ciało do ciała. Bliskość….  Ty przy nim….

20. Już nie pamiętasz, jak Twoje życie wyglądało bez niego…. I nie chcesz pamiętać....

Czy Twój facet taki właśnie jest?Niewinny

BB

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku