// Miłość / 10 sposobów, jak powiedzieć ukochanemu mężczyźnie "kocham cię"

Miłość

porady, jak kocham cię w inny sposób, jak powiedzieć kocham cię
10 sposobów, jak powiedzieć ukochanemu mężczyźnie "kocham cię"

Czekałaś na te dwa słowa długo. W końcu padły z jego ust. Powiedział “Kocham cię” i nagle wszystko się zmieniło. Dwa słowa, które zmieniły dwa wszechświaty łącząc je w jeden, doskonały. Powtarzasz mu codziennie te dwa słowa. Zastanawiałaś się jednak nad tym, czy nie straciły na swojej sile powtarzane jak tysiąc innych słów? Jak często mówisz “Kocham cię” nie zastanawiając się nad tym, co chcesz przekazać? Nie ma w tym niczego złego. Poniżej 10 zdań, które możesz powiedzieć swojemu ukochanemu, kiedy chcesz wyrazić swoje głębokie uczucie. Używaj ich, powtarzaj codziennie, po kilka razy dziennie.

1. Dzisiaj kocham Cię bardziej niż wczoraj. I każdego dnia bardziej….
Wasza miłość kwitnie i sama czujesz, że każdego dnia jest silniejsza. On też to czuje. Powtarzaj mu, że codziennie kochasz go bardziej. 

2. Ty jeden potrafisz rozśmieszyć mnie do łez.
W długoterminowej relacji poczucie humoru nie zmniejsza się. Biust u kobiet opada, ciało mężczyzn wiotczeje, a poczucie humoru to taka stała. Kiedy śmiejecie się z tych samych rzeczy powiedz mu, jak bardzo lubisz jego poczucie humoru i cudny uśmiech. Doceń te wszystkie momenty, kiedy to się zdarza, bo nie każda para tak ma. 

3. Uwielbiam Twoje ciało.
Kręci Cię jego muskularne ciało od zawsze. Kiedy ostatnio mu to powiedziałaś? Kiedy zachwyciłaś się zapachem jego skóry? Oczywiście, że on wie, że go kochasz, ale czy wie, że ciągle pociąga Cię jego ciało? Powtarzaj mu, jak bardzo uwielbiasz jego ciało, dłonie, włosy…. Zobaczysz, ile Twój związek na tym zyska. 

4. Dzisiaj nienawidzę wszystkich, oprócz…. Ciebie.
Czasami taki komplement jest najlepszy ze wszystkich komplementów. Będąc z kimś w długoterminowej relacji mamy czasami takie dni, kiedy czujemy, że nie możemy już dłużej wytrzymać…. Mamy wszystkiego serdecznie dość – nawet tej ukochanej osoby. Szybko łapiemy się na tym, że ta druga osoba jest jednak dla nas jak powietrze. Bez niego nie da się żyć, bez niej nie ma życia. 

5. Uwielbiam patrzeć, jak grasz na gitarze/ słuchasz muzyki/ tańczysz.
Łapiesz się na tym, że wpatrujesz się w swojego partnera jak w obrazek. Podziwiasz go w całości: uśmiech, grymas twarzy, uniesioną powiekę. Uwielbiasz w nim wszystko. ABSOLUTNIE wszystko. Jeśli istnieją w świecie postaci idealne – taka właśnie jest z Tobą…. Kręci Cię, podnieca, rzuca na kolana… 

6. Kocham rozmowy z Tobą. Kocham, kiedy razem milczymy.
Potraficie rozmawiać ze sobą na tysiące tematów, ale potraficie też posiedzieć w milczeniu. Tworzycie w ten sposób swoją strefę komfortu. Wspólne milczenie to najwyższy stopień wtajemniczenia – tego trzeba się nauczyć. Mowa jest srebrem, milczenie złotem. Milczenie w towarzystwie ukochanego - diamentem… A Wy rozumiecie się bez słów. 

7. Kiedy na Ciebie patrzę przechodzą mnie ciarki.
Z czasem zmieniamy się. Procesy starzenia dotykają każdego z nas. Nie ma możliwości ucieczki przed upływającym czasem i wiążącym się z tym starzeniem. Znajdź w partnerze te cechy, które się w nim nie zmieniły. Może muskularne ciało? A może płaski brzuch? Komplementuj go – faceci uwielbiają komplementy od swoich kobiet. 

8. Uwielbiam pieprzyć się z Tobą.
Nie zawsze musi być grzecznie w łóżku. Jeśli chcesz grzecznie powiedz mu, że uwielbiasz się z nim kochać. Nie zawsze musicie “kochać się” po bożemu. Czasami może być inaczej, spontanicznie, niegrzecznie… 

9. Jesteś taki seksowny.
Rozpiera Cię nieopisana radość, że jest taki przystojny, seksowny i …. Twój. Marzenia się spełniają – chciałaś takiego faceta i takiego masz.

10. Kocham Cię jak nigdy nikogo!
Powiedz mu to! Tak po prostu.

Już wiesz, co chcesz dziś powiedzieć swojemu ukochanemu?Pocałunek

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku