// On / 13 sekretów facetów dotyczących randkowania

On

mężczyzna, co myślą faceci na randkach, randka
13 sekretów facetów dotyczących randkowania

On ukrywa więcej niż myślisz. Na zewnątrz pokazuje to, co chce pokazać. Przeczytaj lepiej, aby dowiedzieć się, co myśli podczas randki. Będziesz wiedziała, co zrobić, aby go zdobyć.

1. Faceci myślą, że zmieniają świat.
Kobiety zazwyczaj koncentrują się na małych rzeczach, faceci zaś myślą, że to dzięki nim funkcjonuje ten świat. Mówisz facetowi jak Ci minął dzień, on od razu chce rozwiązywać Twoje problemy. Myśli, że Ci w ten sposób pomaga i że jesteś małą, nieporadną dziewczynką. Niech tak myśli. Rób wszystko, aby jego uwaga była na Tobie skupiona.

2. Faceci to wzrokowcy.
To oczywista oczywistość. Nie stawiaj od razu na naturalność i pokazywanie siebie w wersji saute. Dresy i wersję no make-up zachowaj na czas, kiedy już zamieszkacie razem. Na początku bądź urodzonym marketingowcem - przecież nie chcesz, aby zainteresował się "zrobionymi" koleżankami.

3. Faceci chcą, by doceniać ich poczucie humoru.
Świetnie, jeśli łapiesz jego dowcip w mig i naprawdę Cię śmieszy. Znaczy jest inteligentny, nie mówiąc już o Tobie. Jeśli jego dowcipy są żałosne masz pecha. Nie wiem, czy wtedy uciekać gdzie pieprz rośnie, czy wysłać go do jakiejś szkoły uczącej poczucia humoru. Twoja decyzja - tylko nie rób niczego na siłę i nie tłumacz sobie, że jest sztywny i przy Tobie się rozkręci. Najgorsza jest mina ludzi, którzy nie rozumieją dowcipu....

4. Nic nie działa na niego bardziej niż para zgrabnych nóg.
Zostaw w szafie spodnie, albo garnitur służbowy. Załóż na spotkanie z nim seksowną spódniczkę odsłaniającą znakomitą część Twych nóg. Facet co prawda potrzebuje wiedzieć, że jest z silną kobietą, ale chce widzieć Cię seksowną. Przecież wiadomo, że jak się uprzesz jesteś w stanie skopać mu tyłek, nie tylko w przenośni.

5. Kiedy facet mówi, że zadzwoni - tak właśnie myśli.
Faceci zazwyczaj są szczerzy, kiedy obiecują, że zadzwonią. Często jednak rozpraszają ich inne rzeczy i zapominają. Kiedy więc mówi, że zadzwoni, pamiętaj aby zapytać kiedy. Tym pytaniem uruchomisz jego podświadomość. Jeśli nie zadzwoni - zapomnij o nim. Zasługujesz na kogoś, kto będzie Cię lepiej traktował.

 6. Faceci boją się Walentynek jak diabeł święconej wody.
Walentynki to jedna wielka presja. Jeśli bielizna ma być przeznaczona dla jego oczu, czy ma ją kupić? Jeśli tak, to jaki rozmiar? Kupi za duży, źle się poczujesz. Jeśli poprosi o pomoc sprzedawczynię, kto będzie modelką? Czy spodoba Ci się, że widział tą bieliznę na innej kobiecie?? Presja, presja, presja, a ma być święto miłości.

7. Wewnątrz każdego faceta jest ukryte zwierzę.
Spójrz na jego reakcję, kiedy zapytasz go, jak wygląda Twój tyłek w dżinsach. Czy nie jest za gruby? Zmieszany Zobaczysz dzikość  w jego oczach...

 8. Faceci czują się niepewni.
Kiedy facetowi podoba się kobieta pokazuje to, niezależnie, czy chce czy nie. Jest trochę nerwowy i podekscytowany, co kobieta może odebrać jako brak pewności siebie. A jemu pocą się ręce, bo zrobiłaś na nim takie wrażenie.

9. Fajnie, kiedy kobieta pomaga.
Faceci to łowcy, ale to kobiety zdobywają. Nie potrafią oni czytać sygnałów wysyłanych przez kobiety. Uśmiechnij się więc, kiedy dotknie Twoją dłoń albo pogładzi Cię po plecach. To oczywiste, ale działa. Dając przyzwolenie, pomożesz mu poczuć się pewnie.

10. Jeśli chodzi o seks - kluczowy jest czas, kiedy zacząć.
Sami będziecie wiedzieć, kiedy jest ten czas, aby iść do łóżka: 10 randek, czy dwa drinki. Pamiętaj, że jeśli wskoczysz z nim do łóżka za szybko po ochłonięciu zacznie analizować, czy zawsze jesteś taka otwarta. I z jaką ilością facetów wskoczyłaś do łóżka na pierwszej randce. Przestrzegam, dobrze się zastanów. Randka to swego rodzaju gra w szachy - trzeba przewidzieć ruchy i myśli przeciwnika. Tu raczej chodzi o te myśli.

11. Droga do jego serca prowadzi przez żołądek.
Nie musisz być od razu Gordonem Ramseyem kuchni. Przyrządź coś, co wychodzi Ci najlepiej i coś, co wiesz, że on lubi. Doceni Twoje poświęcenie i nawet, jak nie będzie mu smakowało uda, że było pyszne.

12. On chce pannę z dobrego domu, którą będzie mógł przedstawić mamie.
Pewnie, że chętnie wskoczy z Toba do łóżka i wróci po więcej, jeśli mu na to pozwolisz. Na pewno jednak chce związać się z kobietą, którą może się pochwalić całemu światu: rodzinie i znajomym.

13. Właściwy facet nie będzie nawet próbował Cię zmieniać.
Bądź najlepszą wersją siebie samej. On będzie szczęśliwy mając Ciebie. Jeśli coś nie będzie mu pasowało, weźmie się za zmiany, pokaż mu jeden kierunek - Twoje drzwi. Jeśli chce zmieniać najlepszą wersję Ciebie, to co powie, kiedy będziesz chora, zmęczona, wkurzona????

BB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku