// Ona / Po co kobiecie facet? - 13 powodów

Ona

ona, po co kobiecie facet, relacje, miłość
Po co kobiecie facet? - 13 powodów

Dla niektórych kobiet facet po prostu musi być i już. Traktują to jak niezbędny składnik życia. Nie mają jakiś szczególnych wymagań co do tego faceta.  Jest jedno: MUSI BYĆ!

Dlaczego  facet musi być w życiu kobiety? 13 powodów - trochę na wesoło.

1.  Nie potrafi być samowystarczalna finansowo, albo boi się, że nie potrafi i potrzebny jest facet, który ma jej zapewnić stabilizację finansową. Z tej grupy wykluczymy córeczki milionerów, choć kasa ciągnie do kasy, więc i córeczka milionera za urzędnika pocztowego raczej się nie wyda.

2. Chce mieć dzieci, idealnie wychowane w pełnej rodzinie. I zapatrzone w tatusia.

3. Nie chce sama sypiać, bo szaleją w niej potrzeby seksualne. Poza tym boi się spędzania nocy w przepastnym łóżku. Lepiej jest mieć wsparcie w mężczyźnie, który i wygodny, i odważny, i czuły...

4. Chce uczestniczyć bez obaw w spotkaniach rodzinnych, bez zapytań ze strony cioć i matki: "Kiedy wyjdziesz za mąż? Przecież wszystkie twoje koleżanki są zamężne i dzieciate!"

5. Chce być zapraszana przez zamężne przyjaciółki na imprezy. Wiadomo, że przyjaciółki mają problem z zapraszaniem singielki, bo a nóż widelec małżonek przyjaciółki zawiesi na niej oko? I z przyjaźni nici, nie mówiąc już o małżeństwie. Przy okazji ratuje swoje przyjaźnie.

6. Musi mieć odbiorcę swojego ciągłego gadania. Z kotem się nie da.

7. Potrzebny ktoś, kto będzie nosił ciężary.

8. W domu gniazdka, wtyczki i inne drobne praca elektryczne do wykonania. Będzie na miejscu, będzie naprawiał.

9. Ma dość samotnego wyjeżdżania na urlop - nawet ten w tropikach. Bo obserwowanie innych, z gruntu szczęśliwych par (przynamniej na wakacjach) z perspektywy leżaka prowadzi tylko do wzmożonej konsumpcji drinków z pakietu All inclusive.

10. Chce mieć dla kogo gotować. Dla samej siebie po prostu się nie chce i pozostaje opcja lodówki w stanie saute, czyli jeden jogurt i pół serka homogenizowanego.

11. Chce mieć się dla kogo stroić i ładnie wyglądać. Dość sobót i niedziel w wersji weekendowej, czyli dres i barbapapa na głowie. Przecież i tak nikt nie zobaczy. Tu jeszcze dieta. Będzie jej przestrzegać, dla niego!

12. Chce móc się wypłakać i mieć wsparcie w swoim mężczyźnie, zamiast wisieć na telefonie i nocami wypłakiwać się w słuchawkę koleżankom, które nie powiedzą, że mają tego serdecznie dość i czekają z wytęsknieniem, aby kogoś znalazła.

13. Inne, powyżej nie ujęte.... Może wynoszenie śmieci? Uśmiech

To powody, które raczej wynikają z głębokich przemyśleń i analiz. Ale kto powiedział, że nie ma tu miejsca na miłość?!

 BB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku