// Seks / Seks, kiedy tylko pożądasz i seks, kiedy kochasz

Seks

seks, szybkie numery, prawdziwa miłość, seks z miłością, seks bez miłości, przygodny seks
Seks, kiedy tylko pożądasz i seks, kiedy kochasz

Pożądanie często prowadzi do miłości. Atrakcyjność seksualna to pierwsza rzecz, która zbliża do siebie partnerów. Prawdziwy związek nie może jednak opierać się wyłącznie na pożądaniu. Oczywiście każdy związek przeżywa czas seksualnego zauroczenia. Prawdziwa miłość rządzi się innymi prawami i powoduje, że fizyczne zbliżenia wyglądają zupełnie inaczej. Jakie są różnice, gdy uprawiamy seks, bo kochamy partnera, a jak to jest, gdy tylko pożądamy i seks jest bardziej szybkim numerkiem (przygodnym seksem)? Seks bez miłości często służy jedynie zaspokojeniu potrzeb cielesnych. Jeżeli jedno spotkanie nie przypadło nam do gustu, następnym razem możemy poszukać doznań seksualnych z inną osobą. Seks bez miłości nie łączy się z zobowiązaniami, czy wiernością. Doznania fizyczne stoją wyżej niż więź duchowa i uczucia.

Poniżej seks z miłością i seks bez miłości: 

1. Seks z miłością powoduje, że jesteś bliska płaczu, gdyż między Tobą a Twoim partnerem jest olbrzymia pasja i miłość. Po przygodnym seksie masz też ochotę płakać, ale to dlatego, że wiesz, iż tej osoby możesz już więcej nie zobaczyć.

2. Partner, z którym uprawiasz przygodny seks (bez miłości), modli się, aby nie zapłodnić Twoich jajeczek. Partner, z którym uprawiasz seks, bo kochacie się myśli tylko o tym, że rano przygotuje Ci gotowane jajka na śniadanie, bo je uwielbiasz.

3. Po seksie z miłością masz ochotę przytulać się do niego. Po seksie dla zaspokojenia żądz chcesz go jakoś podejść, aby powiedział Ci swoje nazwisko.

4. W czasie seksu z miłością możesz być sobą. On to doceni. W czasie bzykania skupiasz się maksymalnie, aby zadowolić drugą osobę i nie koncentrujesz się na swoich własnych potrzebach.

5. Seks bez miłości daje Ci poczucie, że zrealizowałaś cel i to tyle. Po seksie z miłością chcesz planować swój ślub z nim.

6. Nawet jeśli związek skończy się, będziesz się czuła spełniona po seksie z miłością, ponieważ weszłaś na nowe płaszczyzny porozumienia z facetem, który był Ci bardzo bliski. Zazwyczaj pozbawiony orgazmu przygodny seks nie kończy się żadnymi fajerwerkami. Często jest rozczarowaniem i pozostawia moralnego kaca.

7. W czasie przygodnego seksu mogą  pojawić się pewne wyuzdane praktyki, w zależności od faceta, na jakiego trafiłaś. Seks z miłością będzie odbywał się na łóżku wypełnionym płatkami róż. Będzie wyjątkową ucztą przy świecach.

8. Kiedy kończy się związek porównujesz seks, jaki miałaś z partnerem, którego kochałaś z tym, jaki masz z nowym wybrankiem. Jeśli to było tylko bzykanie jesteś otwarta na nowe przygody, stare odchodzą w niepamięć.

9. Przygodny seks zmusza Cię do uczenia się ciągle nowych praktyk, których będziesz używać kochając się z kolejnymi partnerami. Seks z miłością nie wymaga jakiś specjalnych wygibasów i skomplikowanych akrobacji, aby ten czas był dla Was szczególny. W końcu kochacie się i wystarczy Wam wzajemna obecność i bliskość.

10. Seks z miłością inspiruje do tworzenia poematów. Przygodny seks inspiruje do tworzenia ballad o rozstaniach.

MB Niewinny

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku