// Seks / Jak pieścić piersi, aby doprowadzić kobietę do orgazmu?

Seks

orgazm sutkowy, seks, kobiece piersi, jak pieścić kobiece piersi
Jak pieścić piersi, aby doprowadzić kobietę do orgazmu?

Kobiece piersi, cyce, donice, cycki, zderzaki itp. Jest tak wiele określeń i sposobów wielbienia ich przez Was, Panowie. W swoim uwielbieniu robicie czasem niestety błędy i my je wypunktujemy licząc na to, że nigdy ich nie powtórzycie....

Jak pieścić nasze piersi?

1. Jest takie ładne zdanko: "Czy zapomniałeś o mnie? A raczej o nas?" Zajmujesz się moim dołem przez jakiś czas i wychodzi Ci to po mistrzowsku. (Przeczytaj: "Seks oralny: 7 błędów popełnianych przez mężczyzn"). Jeśli jednak nie dotkniesz moich cycków, nie będę  w pełni zaspokojona. Dół i góra - tylko tak podniecisz mnie maksymalnie, a przecież tego właśnie chcesz.

2. Samymi pieszczotami biustu możesz mnie doprowadzić do orgazmu sutkowego. Wiele szlaków nerwowych sprzyjających osiągnięciu orgazmu sutkowego pojawia się dopiero po karmieniu piersią. Zacznij od gładzenia piersi powolnymi, kolistymi ruchami. Możesz użyć podgrzanego aromatycznego olejku do masażu albo kostek lodu, by zwiększyć doznania.

3. Do głaskania i muskania możesz użyć nie tylko własnych palców, ale także piórek, pędzelków, ust, własnych włosów oraz… penisa, czyli wszystkiego, co miękkie i delikatne.

4. Zwiększając intensywność pieszczot, stopniowo zbliżaj się do sutków. Zwilż je – olejkiem do masażu, lubrykantem albo swoją śliną. Gdy sutki stwardnieją, masuj je kolistymi ruchami, a także dotykaj delikatnie czubów brodawek. W brodawkach znajdują się liczne zakończenia nerwowe, więc dotykanie, masowanie, ssanie pobudzonych już brodawek gwarantuje zmysłowe wrażenia!

5. Masuj, ssij brodawki, a dłońmi masuj piersi, uciskaj je, ale z ogromnym wyczuciem. Piersi pobudzone pieszczotami są bardzo wrażliwe.

6. Nawet jeśli lubię ostrzej, nie próbuj odgryźć moich sutków! Delikatne gryzienie może przynieść przyjemność, nawet jeśli jest na granicy bólu.... Pamiętaj o słowie "delikatne"! I nie baw się w zwierzaka, który chce je po prostu odgryźć.

7. Jeśli zaczynasz je ssać stałym, miarowym tempem jak niemowlę i nie zmieniasz ruchów podziękuję Ci za takie pieszczoty szybkim zakończeniem ich. Następny raz użyj butelki dla niemowląt. Nie jestem Twoją mamką!

8. Zwiększaj intensywność doznań, ale też przerywaj na chwilę pieszczoty, abym pragnęła więcej. Pamiętaj, o tym, aby pieścić obie piersi jednocześnie, szczególnie gdy będę podniecona maksymalnie.

9. Skoncentruj się na sutkach. Moje piersi są niezwykle kuszące, ale centralną  część zajmują na nich różowe sutki, które są wycelowane prosto w Twoim kierunku (takie zaproszenie do zmysłowej gry). Ssanie sutków i delikatne lizanie też jest jak najbardziej pożądane.

10. Miej wyczucie i nie dotykaj moich piersi zbyt mocno. Nie ciągnij! To ciało i to w dodatku jego delikatna część! Dopuszczalny jest delikatny i zmysłowy masaż. On jest wręcz pożądany.... Każdego dnia Pocałunek

 11. Możesz położyć głowę na mojej poduszce, a właściwie jednej z poduszek przymocowanych do mojego ciała, ale jeśli będziesz bez wyczucia przewracał głowę, albo próbował oprzeć się ramieniem o nie, to przypominam: jestem istotą żywą, moje piersi są żywe i wyjątkowo czułe!

 12. Nawet jeśli moje piersi są okazałych rozmiarów, a moje akurat są: DD (robi wrażenie), nie możesz zaliczać tego do powodów dla których lubisz/kochasz mnie. Nie można oceniać kobiety po wielkości biustu. To tak, jakby oceniać faceta po wielkości przyrodzenia....

 13. Jeśli jeszcze nie wiesz, cycki są bardzo obolałe podczas PMS-u i odczuwam je jak dwa balony wypełnione po brzegi wodą, przymocowane do ciała. Nie dotykaj ich! Podczas PMS-u może to dla Ciebie skończyć sie nieciekawie, bo jestem rozwścieczona na cały świat.

14. Rozmiar piersi może się nagle powiększyć pod wpływem pigułek hormonalnych lub podczas ciąży (dziwny zbieg okoliczności). Pamiętaj o ich właścicielce, że także ją bardzo lubiłeś przed zmianą. I nie skupiaj się tylko na jej uposażeniu, czytaj biuście, po zmianie.

15. Nigdy nie używaj słowa "sflaczały". Lepiej wykreśl je ze słownika! Nam zawsze kojarzy się z biustem. A już słowo użyte podczas intymnych igraszek traktujemy jak przytyk do nas. To będzie szybkie zakończenie romantycznego wieczoru....

16. Nie wyśmiewaj się z biustu innych kobiet. Cycki to cycki - masz takie, jakimi obdarzyła Cię natura. Chyba, że jej trochę pomożesz push-upem albo powiększeniem u chirurga.

17. Może nadejść taki czas, że mój dekolt będzie potrzebował nawilżenia. Hahaha... Pod żadnym pozorem nie próbuj go nawilżyć śliną... Bleee.  

18. Staniki nigdy nie wiążą się z komfortem. Nawet te najobrzydliwsze. Nosimy ten rynsztunek, bo musimy. Inaczej przecież nie wypada.

19. Jeśli moje sutki nie są twarde, co takiego źle robisz, że na mnie nie działa? Zastanów się szybko....

20. Nie gap się na biusty innych kobiet w mojej obecności. Nigdy! Tego Ci nie wybaczę. Pocałunek

I jeszcze jedno... "Najbardziej ponadczasowym i klasycznym pięknem są piersi kobiety."(J. Depp) 

Wyjątkowych pieszczot i wspaniałego orgazmu....

MB

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku