// Ona / 10 rzeczy, które faceci w nas kochają

Ona

relacje damsko-męskie, cechy kobiet, miłość, pasja
10 rzeczy, które faceci w nas kochają

Co faceci kochają w kobietach? Część rzeczy nie będzie zaskoczeniem, ale na część spojrzycie z innej perspektywy.

1. Jesteśmy miękkie i ładnie pachniemy.
Zapach kobiety to idealna kombinacja różnych kosmetyków, których używa codziennie. Włosy pachną szamponem, ciało perfumami i balsamami. Każdy ruch kobiety to jej zapach, który unosi się w powietrzu.... Zapach kobiety. "Perfumy to niewidoczny, niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju dodatek w sferze mody, który zapowiada przybycie kobiety i wciąż jeszcze pobrzmiewa, gdy ona już odeszła"(Coco Chanel). Do tego jej ciało - miękkie i delikatne.

2. Biodra - jak one falują zmysłowo.
Ciało kobiety jest chodzącym seksem. Jakim niesamowitym widokiem jest ona idąca ulicą, zmysłowo poruszająca biodrami. Jej ciało to dzieło naprawdę wybitnego artysty, który wiedział jak stworzyć postać idealną.

3. Wysokie obcasy i nogi.
Nic nie jest bardziej seksi, aniżeli kobieta w butach na wysokim obcasie. Nogi wyglądają obłędnie, a ona sama jest taka kusząca. I nieważne, czy jest wyższa od faceta, czy nie. Czy niższy, czy wyższy uwielbia swoją kobietę w szpilkach. Raport ECCO w sprawie wysokich obcasów  pokazuje, że aż 90 procent Polek w wieku 20-50 lat chodzi w butach na obcasach. 64% Kobiet powiedziało, że nosi buty na wysokim obcasie, ponieważ czują się przez to bardziej seksowne i kobiece."45% zapytanych pań jest pewna, że mężczyźni wolą elegancko ubrane kobiety, które noszą buty na obcasach. I pełna racja!

4. Bikini.
Dlaczego faceci kochają kobiety? Słowo klucz to "bikini"! Wszystkie kobiety wyglądają zjawiskowo w bikini i naprawdę nie są ważne ewentualne fałdki tu i tam, albo jakieś nadprogramowe kilogramy. Bikini to jest to!

5. Mamy instynkt macierzyński.
Kobiety posiadają ten wyjątkowy instynkt - instynkt macierzyński. Są takie ciepłe i tak genialnie potrafią opiekować się dziećmi. Są wrażliwe, troskliwe i opiekuńcze oraz cechuje je gotowość do poświęcania się dla innych.

6. Jesteśmy dobrymi słuchaczami. 
Kobiety dużo mówią, ale są też idealnymi słuchaczkami. Jeśli chcesz się wygadać to tylko przy kobiecie, może to być kobieta przyjaciółka. Ona pomoże rozwiązać Twój problem. "Mężczyzna uważa, że słucha, jeśli potrafi powtórzyć to, co kobieta powiedziała".

7. Potrafimy doskonale wyrażać uczucia.
Mistrzynie w wyrażaniu uczuć. Tak łatwo przychodzi kobietom wyrzucanie z siebie słów i mówienie o tym, co czują. Gdyby faceci byli tak samo ekspresyjni świat byłby uboższy o kłótnie i domyślania się, o co mu chodzi? I nieporozumienia, bo ona mówi i mówi, a on milczy nie zajmując żadnego stanowiska. Statystyki pokazują, że aż 98 na 100 kobiet chce, aby ich mężczyźni częściej rozmawiali z nimi o emocjach, uczuciach i żeby pytali je o to samo. Panowie nie lubią drążyć tego samego tematu w kółko. Uczeni obwiniają za to ciało migdałowate. U mężczyzn łączy się ono z korą wzrokową i częściami mózgu odpowiedzialnymi za funkcje motoryczne. U kobiet zaś struktura ta jest znacznie bardziej rozbudowana, oddziałuje także z obszarami językowymi mózgu. Dlatego zapewne kobiety tak bardzo lubią rozmawiać o uczuciach i emocjach. Męski mózg nie najlepiej radzi sobie także z odczytywaniem emocji u kobiet. "Mężczyźni powinni pamiętać, że kobieta mówi o swoich problemach dlatego, że szuka bliskości, a nie rozwiązań".

8. Pasujemy do Was jak puzzle.
Ciało kobiety idealnie pasuje do ciała mężczyzny. Szczególnie nocą, kiedy leżą obydwoje: ona z przodu, on przytula się do niej od tyłu ( jak dwie łyżeczki)... 

9. Nie wstydzimy się płakać.
Kobieta potrafi zalać się łzami, aby wyrazić swoje emocje. Faceci są inni: nie mają PMS, jeśli chcą płakać powstrzymują się, bo nie wypada, aby macho płakał.

10. Dobrze wyglądamy w spodniach dresowych.
Bez makijażu i w spodniach dresowych kobiety mają wygląd dziewczyny z sąsiedztwa. Nie zawsze musi być super seksi, aby emanować seksem.

Za co jeszcze nas kochacie? Za to, że jesteśmy - idealnie nieidealne.PocałunekPocałunekPocałunek 

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku