// Seks / Poranek to idealna pora na super seks!

Seks

seks, seks poranny, miłość, pasja
Poranek to idealna pora na super seks!

Wielu z nas myśli o seksie wyłącznie w kategoriach seksu "przed pójściem spać". Czyściutcy, wykąpani, przy zgaszonym świetle... Oczywiście taki seks jest super. Nie zawsze musi być jednak seks tylko i wyłącznie wieczorem. Jest wiele faktów przemawiających za tym, aby kochać się zaraz po przebudzeniu. W końcu "kto rano wstaje, temu...". Dalej znacie.... Wszystko idzie znacznie lepiej....

To właśnie rano jesteśmy pełni energii, więc dlaczego nie wykorzystać tej energii we właściwy sposób? Wykorzystamy nie tylko odpowiedni poziom testosteronu, ale także endorfiny pomogą nam wejść w nowy dzień z niesamowitą energią. Jest jeszcze sześć innych powodów, dla których warto tak zaplanować poranek, aby wystarczyło czasu na poranny seks. A jakie to powody?

 1. Zyskasz pozytywne nastawienie na cały długi dzień.
To cudowny sposób na rozpoczęcie dnia, kiedy to jesteś połączona z ciałem Twojego faceta w ten wyjątkowy sposób, jakim jest zespolenie. Jeśli nawet nie jesteś w humorze, jesteś zmęczona po przebudzeniu, albo nie masz siły wstać Twój facet może obudzić Cię w bardzo przyjemny sposób wchodząc w Ciebie od tyłu. A właściwie zmysłowo wślizgując się w Ciebie, obejmując Cię przy tym ramionami i maksymalnie przybliżając swoje ciało do Twojego. Z rozkoszy będziesz miała zamknięte oczy i będziesz mruczeć jak kot...

 2. Będziesz piękniejsza.
Naprawdę. To nie tylko kwestia porannego orgazmu na dobry początek dnia. Duża aktywność seksualna pomaga w zachowaniu młodego wyglądu tak samo, jak ćwiczenia fizyczne i częste wizyty u dermatologa lub kosmetyczki. Kobiety, które kochają się przynajmniej (!) cztery razy w tygodniu wyglądają średnio o 10 lat młodziej niż dowodziłaby to ich metryka. Potwierdzają to badania przeprowadzone w Szpitalu Królewskim w Edynburgu. Takiego argumentu nie można zignorować. A to nie wszystko! Podczas seksu wydziela się hormon DHEA (dehydroepiandrosteron okrzyknięty „fontanną młodości”, „eliksirem młodości”), który pomaga w zachowaniu dobrego samopoczucia i młodego wyglądu. Twoje włosy zyskają blask, skóra jędrność a oczy młodzieńczy błysk. Zbliżenie poprawia krążenie, a to z kolei przyspiesza eliminację toksyn z organizmu i sprawia, że cera jest promienna. Jeśli sami naukowcy twierdzą, że seks to najlepszy sposób na urodę i długowieczność... coś musi w tym być. Zwłaszcza, że w przypadku tego "lekarstwa", skuteczność idzie w parze z przyjemnością. 

3. Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem.
Inni w metrze, czy autobusie w drodze do pracy będą mieć kaszel lub katar. Ale nie Ty. Poranny seks wzmocni Twój system immunologiczny dzięki zwiększonemu poziomowi immunoglobulin.

4. Będziesz rozkoszować się chwilą.
Przez noc Twój umysł wyłączy się zupełnie od polityki, listy rzeczy do zrobienia, informacji na portalach społecznościowych. Będzie czysty i wypoczęty. Oddasz się chwili całkowicie i umysłem i ciałem. To będzie wyjątkowa rozkosz nie zmącona myśleniem o innych rzeczach. Skupisz się tylko na Twoim partnerze i własnej przyjemności.

5. Naładuje Twoje ciało energią.
Podczas snu Twoje ciało kilkakrotnie przechodzi przez fazę podniecenia. Jeśli więc obudzisz się podczas jednego z cykli podniecenia, Twoje ciało będzie już po fazie samodzielnej gry wstępnej. Maksymalnie rozgrzane i gotowe na seks właściwy.

6. To będzie kontynuacja Twoich niegrzecznych snów z nocy.
90% ludzi ma sny związane z seksem. Na pewno też masz takie sny. Niekiedy sny z seksem w tle nie są snami wyłącznie o seksie - są powiązane z ciałem, przytulaniem, zbliżaniem się partnera. Takie przejście z fazy snu do snu na jawie może być niesamowitym doświadczeniem. Granica pomiędzy jawą a snem będzie bardzo płynna...  

7. Wykorzystasz czas, kiedy on jest najbardziej napalony.
Mężczyźni także mają cykle hormonalne i one ulegają zmianie w ciągu dnia. U wielu najwyższy poziom testosteronu jest rano (pomiędzy godziną 4 i 6-tą). Jeśli do tego dodamy fakt, że po nocnym odpoczynku facet jest wypoczęty i zrelaksowany, to poranny seks będzie prawdziwą gorącą pobudką, a on demonem seksu.

Pamiętajcie, aby kochać się nie tylko wieczorami, ale także o poranku, kiedy to będzie tak cudownie, że nie będziecie w stanie powiedzieć, czy to sen, czy sen na jawie. Zmieszany

BB

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku