// Seks / Sposoby, aby Twój facet nawet nie pomyślał o zdradzie

Seks

porady, zdrada, jak uniknąć zdrady, miłość
Sposoby, aby Twój facet nawet nie pomyślał o zdradzie

Temat zdrad był już wielokrotnie przez nas omawiany. Facet zdradza nie dlatego, że przestał kochać, a dlatego, że brakuje mu różnorodności w seksie. Wasz seks stał się nudny i przewidywalny jak początek weekendu w piątek po południu. Znudził się całą sytuacją. Wasze życie ugrzęzło w schemacie, przed którym się broniliście razem jeszcze kilka lat temu: praca – dom – dom – praca. Brak czasu dla siebie, pogoń za pieniądzem. A Twój facet chce znowu fajerwerków w związku. Tak jak to było, kiedy nie mieliście grosza przy duszy, ale mieliście siebie tak od początku do końca. Ty też za tym tęsknisz… On chce znowu stać sie osobą najważniejszą dla Ciebie, bo poczuł że kariera i codzienne obowiązki zajęły jego miejsce w Twojej głowie. Nie mówicie już tym samym językiem miłości, coś się wypaliło… Finał jest taki, że Ty nie widzisz sygnałów, a on zaczyna szukać na zewnątrz. Innymi słowy zdradza Cię….

Robiąc z długiej historii krótką: Twój facet chce znowu być Twoim bohaterem.

Jak sprawić, aby nie oglądał się za innymi kobietami? Przeczytaj: 

1. Pokaż mu jak bardzo go doceniasz i jak Ci na nim zależy.
Czasami kobieta, kiedy zdobędzie już faceta, albo go poślubi zaczyna czuć się “bezpiecznie”: “jest mój”. Pamiętaj, że nic nie jest nam dane na zawsze. Bycie w związku jest dobrowolne. Twój partner w każdym momencie może odejść, Ty także. Dbaj o Wasz związek każdego dnia, a nie tylko na etapie zdobywania. 

2. Nie zakładaj kontroli małżeńskiej na jego życie. 
Często świadomie bądź nie, będąc w związku przypisujemy sobie pełne prawo do partnera wraz z permanentnym kontrolowaniem. Wprowadzamy do naszego związku destrukcyjne zachowania, jak krytykowanie, zastraszanie, karanie, obwinianie, dręczenie, nagradzanie. A to wszystko po to, aby kontrolować w pełni partnera. Nikt nie lubi być ciągle kontrolowany. W końcu dochodzi do buntu i aby Ci “pokazać” on robi coś, co na pewno Ci się nie spodoba: rozgląda sie na boki, aby znaleźć kogoś, kto nie będzie go wiecznie kontrolował. W związku ważne jest zaufanie! Jeśli go nie ma, to macie poważny problem. Pokaż mu, że mu ufasz i obdarz go zaufaniem. 

3. Pozwól mu mieć czas tylko dla siebie.
Czasami faceci zdradzają, bo czują się osaczeni w związku. Zaangażowanie się w romans ma dostarczyć im poczucie wolności, którą stracili poprzez związek. Pozwól mu, aby miał troche czasu dla siebie i nie czuł się zniewolony. Nie planuj mu 100% jego czasu, bo jest z Tobą. Pamiętaj, związek nie daje Ci monopolu na partnera. Niech wyjdzie z kolegami do pubu, zajmie się jakimś hobby. Poczuje choć namiastkę wolności. Każdy jej potrzebuje. 

4. Panuj nad swoimi emocjami.
Czy jesteś tego świadoma, czy nie, kobiety są mistrzyniami w komunikowaniu wielu rzeczy bez słów a za pomocą emocji. Potrafią komunikować oscarowo złość, smutek, rozczarowanie, wściekłość. Nie jest to droga, którą trafisz do faceta. Ty robisz manifestację, a on zamiast głowić się, o co Ci chodzi zaczyna rozgladać się na boki za kimś, dla kogo będzie idolem, tak jak był dla Ciebie kiedyś. Twój facet chce mieć świadomośc, że jest dla Ciebie ważny, a nie tylko jednym wielkim chodzącym rozczarowaniem. 

5. Zainicjuj seks.
Pokaż mu, że go pragniesz i pożądasz. Zainicjuj seks. Nie czekaj biernie na ruchy z jego strony. To ma być gorący wieczór, a Ty demonem seksu. Nie możesz pozwolić na to, aby pomyślał, że już Cię nie kręci, bo ciągle jesteś za bardzo zmęczona na bezsenne noce przepełnione miłością.

6. Bądź otwarta na eksperymentowanie w sypialni.
Pozwól swojemu facetowi wypróbowywać z Tobą nowe praktyki w sypialni. Jeśli Ty tego nie zrobisz, znajdą się takie, co na jego nowe pomysły z chęcią przystaną. Nie chodzi o zmuszanie się do praktyk, które nie są zgodne z Tobą i Twoimi zasadami, ale o wprowadzanie nowości do sypialni, które wkręcą Was maksymalnie i na nowo zaczniecie odkrywać świat fizycznych przyjemności. Odkrywaj ten zmysłowy świat z facetem, którego kochasz…. Niech on odkrywa ten świat z Tobą, a nie z innymi, które wyrażą na to chęć.

7. Ustaw właściwie priorytety w Waszym związku.
Często, gdy facet zdradza, kobieta również zdradza, ale nie seksualnie. Chodzi o to, jak ma ustawione priorytety. Jeśli liczy się wszystko, oprócz związku, czyli praca, dzieci, chorzy krewni, rodzice, zainteresowania, a facet stawiany jest na szarym końcu, bo już go ma i jest pewna, że to jest jej dane na zawsze. Nic nie jest nam dane na zawsze! Ustaw właściwie priorytety. Twój związek ma trwać przez całe Twoje życie. Inne rzeczy po drodze odejdą: dzieci rozpoczną samodzielne życie, pracę zmienisz kilkakrotnie, zainteresowania też. Dbaj o swój związek, bo jest bardzo ważny. Nie chcesz przecież stracić miłości swojego życia?!

8. Nie przesadzaj z dostosowywaniem się do niego.
Czasami kobiety przesadzają z dostosowywaniem się do potrzeb partnera. Facet wchodzi w związek z obrazem osoby, z którą chce dzielić swoje życie, ale nie zawsze jest to spójne z obrazem osoby, z którą umawia się na randki. Kobieta za wszelką cenę chce sprostać jego wyobrażeniom o partnerce idealnej. Stara się jak może, ale nie jest przy tym sobą. Chce być jego wymarzonym obrazkiem. Pewnego dnia facet zauważa, że ma to, czego chciał, tylko nie jest pewien, czy na pewno tego właśnie chce. Pamiętaj, bądź sobą w związku, granie kogoś innego wcale go przy Tobie nie utrzyma.

9. Naucz się jego języka miłości.
Naucz się, co mówi do Ciebie, naucz się czytać między wierszami, naucz się języka jego ciała. Przecież nie musi codziennie powtarzać: “kocham cię”, ale pokazywać czynami, że tak właśnie jest. Mów do niego tak, aby wiedział, że go kochasz. Kiedy będzie pewny, że kochasz go bezwarunkowo, nie odejdzie.

10. Odkryj jego pojmowanie związku.
I jeszcze argument opierajacy się na czystej biologii. Niektórzy faceci mają potrzebę relacji seksualnych z większa ilością kobiet. Jeśli tak jest z Twoim facetem, to niezależnie od tego, co zrobisz, on i tak bedzie Cię zdradzał. Spróbuj wyczuć takiego faceta na etapie randkowania. Oszczędzisz sobie wielu rozczarowań i przepłakanych nocy. Takiego faceta nie zmienisz: wilka zawsze bedzie ciagnąć do lasu. Nie będzie dla niego ważne, że go kochasz. Dyskryminuj takie zachowania od samego początku.

Przeczytałaś? Zastanawiasz się, co on ma w takim razie zrobić, aby nie było, że wszystko na Twojej głowie? Nie patrz na niego, zacznij od siebie. Jeśli Twój facet daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, jesteś szczęściarą. Jeśli nie, powiedz mu, czego potrzebujesz, aby czuć się szczęśliwą w związku. Jeśli odmówi zmian w kwestiach dla Ciebie podstawowych i nie podlegających negocjacjom – wyjście jest jedno: odejście od niego.

Gotowa na wprowadzanie zmian? Do dzieła!Uśmiech

MB

 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku