// Miłość / Skąd wiedzieć, że to TEN JEDEN JEDYNY?

Miłość

relacje damsko-męskie, mężczyzna, jeden jedyny, miłość, pasja
Skąd wiedzieć, że to TEN JEDEN JEDYNY?

Niektóre kobiety spotykaja się z różnymi facetami i chcąc wyłowić z tłumu tego jedynego bardziej koncentrują się na negatywnych cechach. Oczywiście szklanka może być do połowy pełna, albo od połowy pusta. Inne chcą spotkać faceta, poczuć to bliżej nie określone „COŚ“, najlepiej od pierwszego wejrzenia. Poniżej 12 cech, które pomogą Ci stwierdzić, że to TEN JEDEN JEDYNY.

1. Cieszy się z czasu spędzanego z Tobą.
Uwielbia czas, jaki wspólnie spędzacie z przyjaciółmi, albo wieczory, które spędzacie tylko we dwójkę. Generalnie wszystko jedno gdzie, byle razem.

2. Powoduje, że często się uśmiechasz.
Wspólne poczucie humoru łączy ludzi...  Jeśli on wie, jak Cię rozśmieszyć, będzie wiedział, jak wyciagnąć Cię z dołka, gdy zawisną nad Tobą czarne chmury.

3. Wprowadza Cię w swój świat.
Dzięki temu możesz pogłębiać swoją wiedzę o tematy dotychczas mało Ci znane. Nie traktuje Cię przy tym, jak kogoś głupszego.

4. Jest z Ciebie bardzo dumny. 
Nie tylko z tego, jak wyglądasz, ale również z tego, kim jesteś. Jest Toba oczarowany. Tą miłość widzisz w jego oczach...

5. Akceptuje Cię taką, jaka jesteś.
Słowo „akceptacja“ oznacza, że kocha Cię taką, jaka jesteś. Bez chęci zmiany tego, czy tamtego w Tobie.... Na takich podstawach zakwitnie wyjatkowa miłość.

6. Dokładnie pamięta rzeczy, o których mówisz.
Zwraca uwagę na to, co mówisz, nawet na maleńkie szczegóły. Wsłuchuje się w Twoje marzenia i wie dokładnie, co zrobić, aby je spełnić. Pokazałaś mu zegarek, o którym marzysz od dawna, kilka dni później on już ma go dla Ciebie. Romantyczny weekend w Paryżu? Informuje Cię tylko, że masz mieć spakowany bagaż na 3 dni. W środku ma być wieczorowa sukienka. Dalsze informacje nastąpią .....w Paryżu...

7. Jest osobą, która zawsze Cię wspiera.
Jest zawsze przy Tobie, wspiera Cię w każdej sytuacji. To podwaliny pod bardzo udany związek. Daje Ci poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzny spokój.

8. Zawsze dotrzymuje słowa. 
Facet, który dotrzymuje słowa, to facet na którego możesz liczyć i któremu możesz ufać...

9. Omawia z Tobą wszystkie problemy.
To nie tylko facet na dobre, ale również ktoś, kto jest przy Tobie, gdy masz problemy. Pamietaj, że problemy pojawiają sie nawet w najlepszych związkach. Bardzo ważna jest zdolność ich wspólnego rozwiązywania – to łączy ludzi.

10. Inspiruje Cię do tego, abyś była kimś lepszym. 
Wydobywa z Ciebie Twoje najlepsze cechy. Ma pozytywny wpływ na Twoją duszę. Dzięki niemu masz lepszą samoocenę.

11. Twoi znajomi i rodzina uwielbiają go.
Lubią przebywać w jego towarzystwie, widzą, że traktuje Cię dobrze i kocha Cię.  Jeśli ludzie, którzy Cię kochają widzą, że on jest właściwy dla Ciebie, to pewnie to ten... Ich nie można oszukać tak łatwo.....

12. Powoduje, że Twoje życie jest wyjątkowe. 
Jest zdecydowanie lepsze z nim niż bez niego i wiesz, że gdyby nagle zniknął powstałaby ogromna pustka, której nikt już nie mógłby wypełnić. 

Wiesz już? To ten JEDEN JEDYNY? Pocałunek

KK.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku