// Seks / Kobiety o krągłych kształtach są niesamowicie seksi w łóżku!

Seks

seks, krągłe kształty, modelki XXL, miłość, pasja, puszyste kobiety, kobiety o krągłych kształtach
Kobiety o krągłych kształtach są niesamowicie seksi w łóżku!

Ostatnio najbardziej apetycze są modelki w rozmiarze XXL. Jest ich kilka: Candice Huffine, Marquita Pring, Michelle Olson, Tara Lynn. Z dumą prezentują swoje ciała z bardzo seksownymi krągłościami. Nareszcie świat mody przechodzi od rozmiaru 32 do rozmiaru 42 lub nawet 44. I kobieta jest kobietą: ma kawałek biustu i uda i nie przypomina wychudzonego wieszaka. Nareszcie, bo już się wydawało, że świat mody zwariował. Chude, a wręcz zagłodzone wcale nie jest ani piękne, ani zdrowo nie wygląda, skąd więc ta moda na nicniejedzenie i upodabnianie się do wieszaka? "Normalne" kobiety jeszcze nie czują się tak swobodnie jeśli chodzi o ciało, a już na pewno rozebrane ciało. Wstydzą się krągłości, wydatnych biustów i szerokich ud. A to przecież takie kobiece! Dodatkowo kobiety o krągłych kształtach mają jeden atut, o którym może jeszcze nie wiedzą, ale my im powiemy: Są wyjątkowymi kochankami w łóżku! Panowie, nie ma lepszych kochanek od nas. A dlaczego?

1. Nasze ciała to raj rozkoszy.
Kobiety o krągłych kształtach mają większą powierzchnię do kochania i zwiedzania stref erogennych przez partnera. Tyłek, biust, biodra i uda są obszarami, które dotykane w odpowiedni sposób wyzwalają podniecenie seksualne. W określonych praktykach seksualnych, jak BDSM, pieszczenie takich części ciała, jak nogi, stopy i tyłek poprzez całowanie, lizanie, ssanie i masowanie pobudza maksymalnie obydwoje partnerów. Biust odpowiednio dopieszczony jest dla wielu par formą gry wstępnej. Kobiety o obfitych kształtach mają ciała stworzone do niesamowitej gry erotycznej!

2. Nasze kształty są dodatkową atrakcją podczas seksu.
Krągłości poruszają się płynnie, kiedy porusza sie nasze ciało. W niektórych pozycjach, jak na pieska i na jeźdźca najbardziej seksowne części naszego ciała, jak biust i tyłek poruszają sie z każdym ruchem. Kiedy facet widzi te najbardziej erogenne części ciała falujące, trzęsące się, poruszające się rytmicznie lub prężące doprowadza go to do obłędu. Jest maksymalnie podniecony. Dodatkowym atutem w stylu na pieska jest specyficzny dźwięk podczas kontaktu męskiego ciała z kobiecym. To dodatkowa atrakcja...

 3. Mamy niespożyte pokłady pewności siebie.
Kobiety z "ciałkiem" są lepsze w łóżku, jeśli akceptują w pełni swoje ciało. Obłapiaj jej apetyczny tyłek i biust i rozkoszuj się miękką skóra na brzuchu. Pozwól mu na to, aby miętosił i ssał Twą skórę. Zatraci się w tej zabawie. Jeśli próbujesz zatuszować i ukryć swoje krągłości poprzez unikanie niektórych pozycji seksualnych, które mogłyby je uwydatnić pozbawiasz Was obydwojga wyjątkowej rozkoszy, bo on pożąda Twoje ciało, a Ty zamiast koncentrować się na seksie myślisz o swoich niedoskonałościach. Przestań odczuwać wstyd, albo obawy przed pokazaniem swojego ciała w pełnej okazałości. Poruszaj się naturalnie i przestań myśleć o krągłościach. On je naprawdę uwielbia!

4. Faceci czują do nas naturalny pociąg.
Faceci są wzrokowcami, których stymuluje natura. Seksualność kobiet jest zależna od ich zdolności do wydawania na świat zdrowego potomstwa. Kształtne kobiety z wydatnym biustem, szerokimi biodrami szerokimi udami i ponętnym tyłeczkiem instynktownie są dla nich bardzo atrakcyjne jako te, które mogą być matkami. Naturalnie pożądają ich w celach prokreacji. W takiej kobiecie widzą nie tylko matkę, która wyda potomstwo, ale też je wykarmi (przecież ma duży biust). Już samo myślenie o tym podnieca ich maksymalnie i powoduje erekcję. Takie wzrokowe wrażenia są stymulantem i wyzwalają pożądanie seksualne u faceta skutkujące mocną erekcją. Ta z kolei gwarantuje wspaniałe doświadczenia seksualne satysfakcjonujące dwójkę partnerów.

5. Nasze ciało doskonale amortyzuje pchnięcia.
Niektóre pozycje seksualne są wygodniejsze dla facetów, jeśli uprawiają seks z partnerką o krągłych kształtach. Siła nacisku jest amortyzowana, co pozwala facetowi na intensywniejszą penetrację partnerki, a ryzyko urazu jest minimalne. Pozycje seksualne, podczas których miednice partnerów są w bliskiej odległości (na pieska, na jeźdźca) przynoszą większą przyjemność, kiedy kobieta ma bardziej rozwinięte dolne części ciała. Innymi słowy: krągłe kobiety odczuwają przyjemność nawet z głębokiej, intensywnej i mocnej penetracji. 

6. Mamy więcej ciała do przytulania.
Faceci kochają kobiece ciało. Kochanego ciała nigdy nie jest im za wiele. Nie chcą czuć, że sypiają z młodszym bratem, albo wychudzonym wieszakiem. Mięciutkie kobiece ciało jest dla nich wyjątkowo seksi!.

7. Uwielbiamy się przytulać.
Krągłe kobiety są wyjątkowe w łóżku, szczególnie jeśli są świadome własnego ciała. W kontakcie fizycznym są milusie i mięciusie jak przytulanki. Przeżyjesz z nimi niesamowite chwile i to niezależnie, czy seks będzie trwał godzinami, czy będzie to szybki numer.

8. Dużo się śmiejemy.
Kobiety o obfitych kształtach mają zazwyczaj doskonałe poczucie humoru, co przekłada się na dobrą zabawę w łóżku. Pamiętajmy, że śmiech może być afrodyzjakiem.

9. Nie jesteśmy krytyczne w stosunku do innych.
Krągłe kobiety, które lubią seks i swoje ciało akceptują partnerów, którzy są więksi, bądź mają inne cielesne niedoskonałości. To wyjątkowe doświadczenie seksualne, ponieważ para koncentruje się na doznaniach, a nie na wyglądzie ciała partnera bądź partnerki.

I jak? Zgadzacie się? Pamiętajcie o tym, że ważna jest samoakceptacja: "Ciekawy paradoks polega na tym, ze dopiero gdy zaakceptuję samego siebie takim, jaki jestem – otwiera się przede mną możliwość zmiany" (Carl Rogers). To pozwoli Wam cieszyć się życiem, swoim ciałem i doskonałym seksem....Mrugnięcie

BB.

 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku