// Miłość / Techniki całowania, które zapewnią Wam nieziemskie doznania

Miłość

porady, pocałunek, miłość, pasja, Miłość to pasja
Techniki całowania, które zapewnią Wam nieziemskie doznania

Całowanie jest wyjątkowym aktem. Trzeba jednak wiedzieć, jak całować, aby doznanie było naprawdę zniewalające. Nie możesz tego robić zawsze w ten sam sposób, bo stanie się nudne. Wypróbuj poniższe techniki, aby zapewnić Wam obydwojgu niesamowite, wręcz kosmiczne przeżycia.

1. Usta - policzek - kark
To doskonała technika szczególnie podczas tych pozycji seksualnych, kiedy to partnerzy są twarzą w twarz. Rozpoczynasz wędrówkę ustami od jego ust, następnie powoli poruszasz się do policzka i całujesz jego policzek. Kolejny krok to przejście od całowania policzka do całowania karku. Stamtąd znowu przesuwasz się do ust i zaczynasz całować jego usta. Technika ta polega na całowaniu trzech miejsc: usta - policzek - kark. Aby było miło i romantycznie nie możesz robić tego szybko, tylko zmysłowo przesuwać swój język z jednego miejsca do drugiego. Zobaczysz, jaką rozkosz odczujecie obydwoje przy tej technice.

2. Delikatne gryzienie
Największym problemem ludzi, którzy chcą dobrze całować i albo się dopiero uczą, albo doskonalą technikę całowania jest pytanie, co powinni zrobić z ustami. Jak je przygotować? Jaki nawilżacz? Jakie zastosować techniki całowania? Pamiętajcie, całowanie nie kręci się wyłącznie wokół ust. To cała filozofia całowania! Technika całowania to także pytanie, co zrobić z zębami podczas całowania partnera? Czy jest coś, czego nie powinno się robić z zębami, albo coś, co jest kręcące dla obu stron? Najlepszą drogą jest bycie delikatnym i wyczulonym na partnera, nie szorstkim i stosującym siłę. Kiedy będziesz całować partnera pamiętaj, aby w pewnym momencie gładko przejść do uściśnięcia jego ust twoimi zębami. Odchylaj się do tyłu, aby jego język powoli przesuwał się pomiędzy Twoimi zębami. I to wszystko! Możesz to robić z jego dolną i górną wargą. Pamiętaj, że Twoim celem nie jest zranienie partnera, ale zagwarantowanie mu wyjątkowych wrażeń podczas całowania. To dobra technika, aby w odpowiednim czasie przejść so seksu oralnego. 

3. Ssanie jest wyjątkowo podniecające!
W poprzedniej technice powoli odchylasz się do tyłu, kiedy masz usta partnera pomiędzy zębami. Pozwala to jego ustom na delikatne wyślizgiwanie się spomiędzy Twoich zębów. To samo możesz zrobić ze swoimi ustami. Ściśnij delikatnie jego usta pomiędzy Twoimi i przesuwaj sie do tyłu, pozwalając na to, aby jego usta wyślizgiwały się spomiędzy Twoich. Ważne jest to, aby nie stosować za mocnego ucisku, bo on wcale nie przełoży się na większe i lepsze doznania. Kluczem do sukcesu jest delikatność! Inna możliwość to ssanie jego ust jakbyś ssała lizaka. Aby to zrobić powinnaś chwycić ustami jego usta i delikatnie je ssać. I nie rób tego za mocno, bo spowodujesz ból!

4. Zwiększ doznania angażując ręce
Całowanie to nie tylko usta! To niezapomniane doświadczenie i przeżycie dla obydwojga partnerów, w które musisz zaangażować całe swoje ciało. Najlepszą częścią Twego ciała, jaką powinnaś zaangażować podczas całowania są Twoje ręce. Najlepiej objąć nimi partnera, a następnie zmysłowo przesuwać je w górę i w dół po jego partnera, dotykając nimi najbardziej erogenne części ciała. Pierwsze, do czego użyjesz swych rąk jest przyciągnięcie partnera do siebie, maksymalnie do swojego ciała. Kolejny krok to dotykanie karku, głowy i twarzy partnera. Twoje ręce mogą wędrować po jego włosach. Możesz również delikatnie masować jego kark. Pamiętaj, że używanie rąk podczas całowania jest kluczowe! Spowodujesz, że ten pocałunek będzie niezapomnianym doświadczeniem dla Was obydwojga.

5. Nie zapominaj o uszach
Uszy to najbardziej erogenna część ludzkiego ciała. Na pewno wiesz, do czego prowadzi całowanie i szczypanie małżowin usznych. To bardzo prosta technika: możesz całować, delikatnie ssać, albo podgrywać uszy partnera. Pamiętaj, aby robić to z wyczuciem i wsłuchać się w partnera. Zobaczysz, do jakich fantastycznych i niezapomnianych doznań go doprowadzisz.

Gotowa? Całowanie czas zacząć.... "Pocałunek tworzy kochanków"... (E. Zola) Mrugnięcie

Jeśli chcesz pochytać więcej o pocałunku, polecamy: "Magia pocałunku"

 

MB

 

 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku