// Miłość / Na której randce pójść z facetem do łóżka?

Miłość

porady, seks, randka, miłość, pasja, Miłość to pasja, kiedy do łóżka
Na której randce pójść z facetem do łóżka?

Wiosna. Sezon randkowy właśnie się zaczyna. A tu problem i to nie byle jaki. Kiedy pójść do łóżka z facetem? Na której randce? Abyś nie została zaliczona przez faceta do grona "łatwych" (k...w), ani też aby nie wziął Cię za kogoś z zupełnie innej planety -" jak seks to tylko po ślubie". Jak znaleźć złoty środek? Nie powiemy Ci, że masz odczekać 90 dni zgodnie z książką Steve'a Harvey'a ("Act Like a Lady, Think Like a Man" - "Bądź damą, myśl jak facet"), ale też nie rób tego od razu na pierwszej. Dlaczego?

1. Jeśli umawiasz się na randki, to znaczy że szukasz osoby, z którą chcesz stworzyć związek oparty na emocjonalnej więzi. I to jest Twój najważniejszy priorytet.
Trzy randki to naprawdę absolutne minimum, aby zbudować emocjonalną więź z facetem. Nie wskakuj do łóżka na pierwszej randce stawiając swoje fizyczne potrzeby przed emocjonalnymi.

2. Aby odkryć prawdziwe intencje faceta, z którym się spotykasz potrzebujesz więcej niż trzy randki.
Jeśli facet naciska na seks i nie jest zadowolony z perspektywy czekania, znaczy Wasze cele są rozbieżne. On chce przygody, Ty związku. Nie znajdziesz z takim facetem płaszczyzny porozumienia. Zobaczysz, że po pierwszej randce, na której nie osiągnie swojego celu zniknie jak kamfora. Takiego nie powinnaś żałować. Pewnie zna twardość wielu łóżek w mieście, bo to sprawdził osobiście.... Pamiętaj: "nie stracisz właściwego faceta, tylko stracisz faceta, który nie jest właściwy dla Ciebie". (S. Harvey)

3. Czekanie powoduje, że Twoje intencje są jasne i czytelne dla osób, z którymi się umawiasz.
Nie możesz przekonywać osoby, z którą jesteś na randce, że szukasz prawdziwego związku i wskakiwać do łóżka z każdą napotkaną osobą, albo z taką która wykaże minimalne zainteresowanie Tobą. Poprzez czekanie i trzymanie faceta na dystans dajesz mu jasny sygnał, że Tobie nie chodzi tylko o seks z nim, nawet jeśli miałby być kosmiczny.

 4. Jeśli chodzisz na randki, aby znaleźć partnera, znaczy spotykasz się z wieloma facetami, zanim dokonasz wyboru.
Jeśli zaczniesz sypiać z każdym, z którym się umówisz, lista Twoich przygód łóżkowych będzie długa jak tablica Mendelejewa, a TY nie opanujesz nawet imion partnerów z randek. Tego właśnie pragniesz? Trzeba szanować siebie i swoje ciało. Jeśli Ty tego nie zrobisz nie licz, że poszanują je przygodnie spotkani faceci.... Twoje ciało to Twoja świątynia, nie wpuszczaj tam byle kogo.

5. Badanie wskazują, że powinnaś przestać spotykać się z innymi kandydatami po 6 udanych randkach z tym jednym, który Ci się spodoba.
Jeśli nie jesteś gotowa na zakończenie randek z innymi kandydatami nie powinnaś z tym jednym wybranym uprawiać seksu. Skoro ciągle poszukujesz, znaczy ta osoba w pełni Ci nie pasuje.

6. Czekając powyżej trzech randek dajesz sobie unikalną szansę wyboru osoby bazując na podobieństwach i zgodności, a nie wyłącznie na pożądaniu.
Bazowanie na pożądaniu może przesłonić Ci właściwy obraz osoby. Poczekasz, poobserwujesz go w różnych sytuacjach i to naprowadzi Cię na właściwe tory. Jeśli od razu na pierwszej randce wylądujecie w łóżku, możesz po wszystkim stwierdzić, że to facet, który absolutnie nie spełnia Twoich oczekiwań. Mało tego, zupełnie nie wiesz, co Cię poniosło i dlaczego tak się wydarzyło. I pozostanie kac moralny. W końcu jesteś wyjątkowa, więc wiesz, że chodzenie do lóżka z byle kim to nie jest coś, co powinnaś robić.

7. Seks i pożądanie mogą Ci przesłonić inne tematy.
Jeśli wylądujecie za wcześnie w łóżku, pożądanie może Ci przesłonić inne tematy i stracisz zdolność logicznego myślenia. Nie będziesz obiektywna. A seks ma być tą wisienką na torcie. Czyli najpierw spotykasz faceta, poznajesz go, zaczyna Ci się podobać po każdym spotkaniu bardziej. I obydwoje zaczynacie marzyć, aby w ten wyjątkowy sposób rozpocząć Waszą miłosną historię.

Ile więc czekać? Nie ma złotego środka i jednoznacznej odpowiedzi. Zależy, ile czasu jest Ci potrzebne, aby stwierdzić, czy z osobą, z którą się spotykasz odbieracie na tych samych falach i znajomość może się rozwinąć w wyjątkowe uczucie. Jeśli będziesz spotykała sie z facetem raz w tygodniu, pewnie zajmie Ci to więcej czasu. Jeśli kilka razy w tygodniu, nastąpi to szybciej. Nasza rada jest taka, aby odczekać najdłużej jak to możliwe. Aż sama stwierdzisz, że to najlepszy czas, wyjątkowy facet i bardzo tego pragniesz..

Samych mądrych wyborów i powodzenia w poszukiwaniu....

BBMrugnięcieMrugnięcieMrugnięcie

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku