// On / 10 kłamstw najczęściej stosowanych przez facetów

On

mężczyzna, dlaczego facei kłamią, kłamać, oszukiwać, miłość
10 kłamstw najczęściej stosowanych przez facetów

Faceci nie są kłamcami z natury. Kłamstwa, które stosują, mają na celu pomóc kobiecie utrzymać fantazję o facecie idealnym. Ponoć "kłam­stwo za­bija przy­jaźń, praw­da za­bija miłość" (Mor­gan Char­les Lan­gbrid­ge). 

 Poniżej top 10 kłamstw najczęściej stosowanych przez facetów:

1. "Kiedy po raz pierwszy Cię zobaczyłem, wcale nie myślałem o seksie. Nie jestem tego typu facetem." Nawet jeśli padły takie słowa i facet udaje, że tak nie było, to bądź pewna, że jak Cię zobaczył myślał właśnie o seksie. Kiedy facet widzi kobietę już w myślach uprawia z nią seks w bliższej lub dalszej przyszłości. Twoje inne przymioty zauważy później. Nie wierzysz? Powiedz facetowi w bardzo przekonywujący sposób, że preferujesz tylko seks małżeński, a do tego czasu chcesz pozostać w celibacie. Przekonasz się, czy po tych słowach bardziej się Tobą zainteresuje, czy tez przestanie. Jeśli ilość przychodzących od niego sms-ów spadnie, rzadziej będzie dzwonił - będziesz miała odpowiedź....

2. " Wiem, jest piątek. Muszę dzisiaj zostać dłużej w pracy. Szef zarządził zakończenie dużego projektu. Nie wiem, ile to potrwa, ale może nawet do późnej nocy. Nie dzwoń do mnie, bo nie chcę się rozpraszać." Jesteś z facetem rok lub dwa i wiesz, że z zasady ma dokładnie zaplanowany grafik. Nic nieoczekiwanego tam nie wpada. Co się stało, że nagle coś się zmieniło? Czy jego praca naprawdę wymaga od niego siedzenia w piątki i soboty wieczorami? Odpowiedź jest prosta. 50% pewności, że zdradza Cię. Możesz przyjąć wersję, że ciężko pracuje, ale w rzeczywistości ciężko pracuje zaspokajając inną niewiastę w łóżku. I nie próbuj obdzwaniać jego kumpli z pytaniem, czy może u nich nocuje po tej ciężkiej pracy, bo pięciu potwierdzi Ci, że właśnie śpi, a sześciu, że właśnie wyszedł. Solidarność męska.

3. "Kochanie, nie mam pojęcia, kim jest kobieta, która ciągle do mnie dzwoni. Kiedyś spotkałem ja na jakiejś imprezie, poza tym nigdy nawet z nią dłużej nie rozmawiałem". Głupie wytłumaczenie, ale kobiety naiwnie je kupują. Nie piszę, że są naiwne, ale wniosek nasuwa się sam. Obca kobieta ma numer telefonu Twojego faceta, wydzwania jak oszalała a ten zapytany o znajomość odpowiada, że nie ma pojęcia....  Ktoś tu z kogoś robi idiotkę.

4. "Dlaczego mam dwie komórki? Jedna jest dla przyjaciół, a druga służbowa dla rodziny i bardzo bliskich przyjaciół." Często jest tak, że faceci mają dwie komórki: prywatną i służbową. Prawda jest taka, że kobieciarze mają tą drugą, a czasami trzecią komórkę, aby mieć ułatwione kontakty z tą drugą kobietą. Trzecią komórkę na przykład zostawiają w pracy. Zauważ, że pozwoli Ci sprawdzić bilingi z jednej komórki i wiadomości tekstowe, ale obrona w postaci ataku rozpoczyna się przy drugiej komórce. Dostępu do niej będzie bronił, jak niepodległości.

 5. "Dlaczego tyle czasu spędzam z Anią? Przestań, to moja najlepsza przyjaciółka. Ona jest jak siostra. Nigdy nic nas nie łączyło". Nie ma w tym nic złego, że Twój sentymentalny facet pielęgnuje stare znajomości z kobietami ze szkoły średniej, czy ze studiów. Jeśli jednak intuicja podpowiada Ci, że ta "przyjaźń" to coś więcej niż miłość platoniczna, nie będzie niczego niestosowanego, jeśli zadasz mu kilka pytań dotyczących historii tej znajomości.

 6. "Jest sobota wieczór. Tak bardzo potrzebuję Twojego towarzystwa. Nie chodzi o seks". Kiedy facet chce po prostu pogadać, zaprasza Cię do siebie na kawę w południe, albo na lunch. Jeśli zaprasza Cię do siebie wieczorem, albo wprasza się do Ciebie, w 100% ma na Ciebie ochotę. Ale Ty o tym doskonale wiesz, prawda?  

7. "Kochanie, wkrótce poproszę Cię o rękę, a potem weźmiemy ślub". Czasami tak się zdarza. Są ze sobą kilka lat, a potem dojrzewają do małżeństwa. Prawda jest jednak smutna. Większość facetów wie już po dwóch - trzech latach spotykania się z kobietą, czy chcą ja poprosić o rękę, czy nie.  Dlaczego powstrzymują się? Jedni czują się niestabilni w pracy i chcą, aby ich kariera nabrała tempa, inni liczą na to, że na horyzoncie pojawi się lepsza kandydatka na żonę.  Tak, czy inaczej, podjęcie decyzji o ślubie nie powinno trwać pięć lat lub dłużej.

 8. "Kochanie, nie odzywałem się, bo byłem strasznie zajęty." Pięknie! Co takiego się wydarzyło, że nagle przepadł jak kamfora? Niektórzy kobieciarze i etatowi zdradzający mają "sumienie". . Załóżmy taki bawidamek postanowi sobie pobawić się Twoimi emocjami. Daje Ci sygnał, że chce spotykać się tylko z Tobą, chociaż chętnych na takie randki jest całe stado kobiet. Jesteś wybranką! Ma swój cel. Chce się z Tobą przespać. Kiedy cel zrealizuje, nagle staje się bardzo zajęty i nieosiągalny. Ma nadzieję, że zniknie z Twojego życia bez konieczności tłumaczenia się....

 9. "Kochanie, wkrótce rozwiodę się z żoną. Wiesz, że ona nic dla mnie nie znaczy. Ty jesteś tą, z którą chcę spędzić resztę życia". Naprawdę? Generalnie przy takim facecie nie ma cienia wątpliwości, że ten status wyłączności na niego nie będzie trwał długo w Twoim przypadku. Mnóstwo facetów stosuje taki wybieg, obiecując, że rozstanie się z kobietą, z którą aktualnie jest i mydląc oczy, że to właśnie Ty jesteś ta jedną jedyną. Kto cierpi? Kobieta, bo do rozstania nie dochodzi, a ona ma złamane serce. 

 10. "Kocham Cię. Jak mogłaś zwątpić w  moje uczucia do Ciebie i troskę?" . Kocham Cię jest w stanie złamać każdą kobietę. Kobiety są po prostu uzależnione od słuchania tych dwóch magicznych wyrazów. "Kocham Cię" to nałóg.

Kobieciarze wiedzą, jak wybrnąć ze wszystkich kłamstw. Użyją magicznego słowa: "Wiesz, że Cię kocham...." i zmiękczą każdą kobietę. To magiczne zdanie działa jak afrodyzjak.

Jeśli chcecie poczytać o facetach, którzy kłamią w dobrej wierze, aby uchronić swoją kobietę polecamy: "Dlaczego faceci kłamią?"

 SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku