// On / On cię nie kocha - gra na twoich uczuciach!

On

mężczyzna, on mnie oszukuje, fałszywe uczucia, zostałam skrzywdzona, kłamstwo, Kobieta, Uczucia
On cię nie kocha - gra na twoich uczuciach!

Jak rozpoznać faceta, który gra na twoich uczuciach, zamiast cię kochać i szanować? Jak zrobić to szybko, zanim zostaniesz przez niego skrzywdzona?

Znaki, że twój facet  gra na twoich uczuciach:

1. Nie szanuje cię. Tacy mężczyźni okazują brak szacunku już od pierwszego dnia znajomości. Niektórzy przez chwilę są szarmanccy, aby zrobić dobre wrażenie. Co do innych ludzi wcale nie zachowują sie lepiej. Krytykują i gardzą. Pamiętaj, jeśli twój facet tak się zachowuje w stosunku do innych, wkrótce podzielisz ich los.

2. Dominuje, kontroluje, jest zazdrosny i skoncentrowany na sobie. Możesz to sobie tłumaczyć na różne sposoby, na przykład, że "jest prawdziwym facetem". Prawda jest taka, że on rozdaje karty w waszym związku i rozdziela władzę. Podział jest nierówny, bo on bierze lwią część władzy, a ty tylko odpowiedzialność za wszystko, co wydarzy się w związku (pokłosie).

3. Ma złe nawyki. Mogą to być narkotyki, alkohol, podrywanie innych kobiet, sknerstwo, wybuchy złości. Nie możesz tłumaczyć jego zachowania tym, że ktoś go skrzywdził.

4. Opowiada niesamowite, wręcz mrożące krew w żyłach historie ze swojej przeszłości z nim, jako "ofiarą". Każdy wampir emocjonalny miał ciężką przeszłość. Każdy go wykorzystał, bądź wyrządził krzywdę. Tylko ty jesteś troskliwa, wykazujesz empatię, tobie ufa i jesteś dla niego kolejną perfekcyjną... ofiarą...

5. Zauważasz, że opowiada alarmujące i zatrważające historie o swoich byłych. Tak, tylko on jedyny cierpiał przez kobiety, które zdradziły go, nie rozumiały i nie doceniały. Zawiodły go, źle traktowały, wykorzystały i zostawiły. Jego zgorzknienie spowodowane jest zachowaniem tych "k..w" lub "lafirynd". To prosta wiadomość, jak masz się zachowywać w stosunku do niego: brak wymagań, brak oczekiwań, 100% zgodności z tym, co chce, aby uleczyć jego złamane serce. Masz dać przyzwolenie na bezwolność.6. Gwiazdorzy w waszym związku — ze wszystkim, co się z tym wiąże. To on i jego potrzeby są na pierwszym planie. Ty tylko grasz rolę w trailerze, jakąś drugoplanową. Jesteś tłem i nigdy nie wydostaniesz się na plan pierwszy.

7. Szybko się rozpala do czerwoności, dużo czasu zajmuje mu przebaczanie i zapominanie. Łatwo się smuci, kiedy przesadzasz, według niego, z zachowaniem i nie używa słowa na "P", czyli "przepraszam". Tłumaczy, że to twoja wina. Na pewno nie reaguje w wyważony sposób, kiedy jest wkurzony lub zasmucony. Wie, że ty i tak zaakceptujesz takie zachowanie.

8. Nie można na nim polegać w 100%, jest niesłowny i nieprzewidywalny. "Coś się nagle wydarzyło", czuje się zmęczony lub jest bardzo zajęty. Twoje uczucia, plany i marzenia nie są dla niego żadnym priorytetem. Absolutnie się z tym nie liczy.

9. Nie pozwala wyznaczyć ci granic, to on je wyznacza i posuwa się coraz dalej. Zadaje niewłaściwe pytania osobiste. Ciągle cię pospiesza. Stawia się w roli autorytetu w związku w każdej dziedzinie: rodzina, przyjaciele, twoja praca i nawet twoje finanse. Krytykuje permanentnie twój punkt widzenia.

10. Zaczynasz być podejrzliwa w stosunku do niego, przeczuwasz, że coś jest nie tak. Po fazie totalnego zapatrzenia nadchodzi moment, kiedy coś w tobie pęka i stwierdzasz, że to nie jest właściwy facet dla ciebie. Na początku ignorujesz te przeczucia. W końcu to może być dla ciebie ostatnia szansa na szczęście. Bzdura, zaufaj intuicji i nie da mu się zwodzić. I tak wypije z ciebie całą krew, jak to wampiry czynią i odejdzie do innej...  ofiary.

Jeśli chcesz się trzymać z daleka od takich emocjonalnych potworów, naucz się jak ich rozpoznawać. Faceci grający na uczuciach  potrafią uczynić wielkie spustoszenie w psychice swojej ofiary i w jej finansach. Zaoszczędź sobiei bólu głowy, płaczu, bezsennych nocy i rozczarowania. Nie bądź ślepa! Zauważ ewidentne znaki, zanim cię skrzywdzi.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku