// On / Kiedy facet jest szczęśliwy w związku?

On

mężczyzna, sex, udane pożycie, jak zadowolić faceta, kiedy mówi kocham cię, Kobieta
Kiedy facet jest szczęśliwy w związku?

Zastanawiałaś się nad tym, czy Twój facet jest naprawdę szczęśliwy w Waszej relacji? Czy też nie jesteście zagrożeni syndromem "spadającej bomby", kiedy to jedna strona jest przekonana, że wszystko jest ok, a druga nagle ogłasza, że odchodzi? I dopiero wtedy okazuje się, że związek był daleki od ideałów, a wszystko było grą pozorów. Ktoś z Was wielokrotnie mówił "tak" w sytuacji, kiedy chciał powiedzieć "nie". Tak dla świętego spokoju. Ta niewyartykułowana złość kumuluje się przez jakiś czas i wybucha jak bomba atomowa. Jak rozpoznać, że Twój facet jest naprawdę z Tobą szczęśliwy? Czy kiedy mówi "kocham Cię", wierzysz w to?

A kiedy facet jest prawdziwie szczęśliwy?

1. Wie, że kochasz go i akceptujesz za to, kim jest. Wie też, że nie będziesz tolerować jego złych zachowań. Czuje, że Twoja miłość jest prawdziwa i docenia ją, bo nie jest to uległe podporządkowanie się jemu. W związku jesteście równorzędnymi partnerami.

 2. Uwielbia przebywać w Twoim towarzystwie i pokazuje całemu światu, że należycie do siebie. Poświęca Ci mnóstwo uwagi poza sypialnią: komplementy, chwalenie, przytulanie, dotyk. mówienie "kocham Cię". Wszystko to świadczy o tym, że dla niego jesteś tą jedną jedyną i jest mu z tym dobrze.

3. Wie, że jest dla Ciebie najważniejszy. Może żyć w cieniu tego, co robisz, ale jest pewny, że gdy będzie Cię potrzebował będziesz przy nim całą sobą, w 100%.

4. Czuje, że doceniasz jego obecność, ale nie bierzesz jej za coś otrzymanego raz na zawsze. Wielu facetów obawia się, że kobieta w takiej sytuacji przestanie się starać, skoro ma to, co chciała, czyli jego. I nagle czar pryska, a przychodzi szara rzeczywistość.

2. Wie, że może być przy Tobie sobą, a Ty nie będziesz go za to krytykować lub osądzać. Ten rodzaj akceptacji jest bardzo ważny w związku, ponieważ buduje zaufanie i zaangażowanieobydwojga partnerów.

5. Wie, że pożądasz go seksualnie i dajesz temu wyraz. Nie ważne jak bardzo facet lubi seks. To wyjątkowe uczucie wiedzieć, że on jest naprawdę zainteresowany wyłącznie seksem z Tobą.

6. Wie, że potrzebujesz go, ale nie jesteś całkowicie od niego uzależniona. Poleganie na sobie wzajemnie to istota każdego zdrowego związku, ale całkowite uwieszenie się na partnerze (uzależnienie od partnera) wzbudza w każdym chęć ucieczki.

7. Uwielbia, że dbasz o siebie i robisz wszystko, aby wyglądać atrakcyjnie. Nie oczekuje, że nagle dla niego staniesz się gwiazdą Hollywood. Dajesz mu odczuć, że zależy Ci na nim i chcesz wyglądać atrakcyjnie właśnie dla niego.

8. Czuje się przez Ciebie szanowany i podziwiany. Nie ma miłości bez szacunku. Kiedy czujesz, że ten, kto Cię kocha podziwia Cię podnosi to Twoją samoocenę. Przynosi to swego rodzaju odświeżenie dla Waszej relacji w wymiarze seksualnym i emocjonalnym. 

 9. Nie czuje się lekceważony lub poniżany, kiedy jesteś na niego zła. Kiedy pomimo tego, że jesteś zła nie praktykujesz personalnych ataków na niego, wpływasz na niego pośrednio, aby nie podejmował obrony, ale zamiast tego wysłuchał Twoich racji i przemyślał kwestię. Wzbudzasz w nim w ten sposób wyrzuty sumienia, a nie gniew i motywujesz do zmiany postępowania.

 10. Kiedy nie wracasz pasjami do przeszłości. Nie trzymasz w pamięci urazy i nie okazujesz, że czujesz się ofiarą sytuacji z przeszłości. Ma to ogromny wpływ na Wasz związek i jego przyszłość. Jesteś otwarta, aby patrzeć w przyszłość, a nie zadręczać Was przeszłością, bo to do niczego nie doprowadzi. Powracanie pasjami do przeszłości może tylko doprowadzić do tego, że będzie miał dość wysłuchiwania i powie "dość!".

12. Kiedy doceniasz członków jego rodziny i lubisz się z nimi spotykać. Nie każdemu się to udaje i często jest to przyczyną problemów w związku, a nawet prowadzi to rozpadu. Kiedy zobaczy, że naprawdę się starasz, aby członkowie jego rodziny czuli się dobrze w Twoim towarzystwie, doceni to i poczuje się naprawdę ważny.

To takie proste.... Kiedy Twój facet mówi "kocham Cię" jest to szczere, czy udawane?ZmieszanyUśmiechMrugnięcie

 

MB

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku