// Seks / Seks z "50 twarzy Greya" w Twojej sypialni

Seks

seks, ukryte pragnienia, 50 twarzy Greya, miłość, pasja, Miłość to pasja, seks zabawki
Seks z "50 twarzy Greya" w Twojej sypialni

Marzy Ci się wyjątkowy seks spełniający wszystkie Twoje ukryte pragnienia? Uwolnij je! Zmień marzenia w rzeczywistość. Twoje życie seksualne będzie lepsze niż kiedykolwiek.... A on? On w końcu dostrzeże, jaką gorącą kobietą jesteś....  Zaczynamy... On ma wzbudzić w Tobie pożądanie, rozgrzać Cię do czerwoności, a dopiero później doprowadzić do orgazmu. Aby to osiągnąć gra wstępna musi być długa i polegać na wzajemnym pobudzaniu się.... On musi przejąć prym, a Ty musisz być uległa. Potrzebne będą gadżety z seks shopu.

1. On zdziera z Ciebie sukienkę, abyś czuła się swobodnie w swoim ciele. Przygląda się Tobie, a Ty masz nie być zażenowana nagością. Sytuacja powoduje to, że przez Twoje ciało przebiega dreszcz, a każdy nerw masz pobudzony.

2. Mocnym ruchem chwyta w garść Twoje włosy i przechyla głowę na jedną stronę. Zaczyna Cię wąchać...  Rozkoszuje się zapachem Twojego karku.

3. Każe Ci usiąść na piętach, Ty spełniasz biernie jego rozkazy. Nie wiesz, co będzie dalej....

4. Skuwa Cię kajdankami.

5. Bierze szpicrutę z plecionej skóry i uderza Cię nią po pośladkach i Twojej kobiecości. Czujesz strach i olbrzymie podniecenie. Wstrząs przeszywa Twoje ciało.... Smagnięcia są piekące, ale jednocześnie słodkie.. Doznania dotychczas Ci nieznane.  Jesteś zagubiona w morzu doznań.  Robisz się wilgotna z podniecenia....

6. Wpycha szpicrutę do Twoich ust i każe Ci ją ssać. Robisz co, każe. W końcu jesteś Uległą.

7. Zamykasz oczy. On zakłada Ci maskę na oczy, abyś niczego nie widziała. Jesteś bezbronna jak dziecko, oddajesz mu się całkowicie.

8. On zaczyna lizać Twój brzuch i łechtaczkę.  Twoje ciało wygina się z rozkoszy konwulsyjnie. Po kilku takich ruchach nie wytrzymujesz i szczytujesz. Ręce masz ciągle skrępowane kajdankami.

8. Wchodzi w Ciebie, a Ty odczuwasz nieopisaną rozkosz.... ale to nie koniec....

9. Wyczerpaną prowadzi Cię do łóżka, każe Ci chwycić jedną z kolumn  łóżka. Ostrzega Cię, że jak ją puścisz da Ci klapsa. Posłusznie chwytasz kolumnę.

10. Staje za Tobą i chwytając za biodra, szybko pociąga Cię w tył, tak że pochylasz się do przodu ciągle trzymając kolumnę. Chce przelecieć Cię od tyłu...

11. Uderza Cię w pośladek i rozsuwa nogi. Delikatnie gładzi Cię bardzo zmysłowo po plecach... W tym samym czasie jego ręce wędrują do przodu i dotykają Twoje piersi. Pociąga przy tym delikatnie za sutki. Czujesz, jak Twoje ciało konwulsyjnie reaguje na jego dotyk.

12. Chwyta Cię za biodra, potem koniec warkocza owija wokół nadgarstka aż do samego karku. Głowę masz unieruchomioną, a on powoli zaczyna w Ciebie wchodzić. Ciągle ciągnie Cię za włosy.... Czujesz narastające uczucie gdzieś głęboko wewnątrz. On porusza się miarowo w Twoim ciele, Twoje ciało odpowiada. Nagle następuje punkt kulminacyjny. Wchodzi bardzo głęboko i zastyga w rozkoszy. Ty stajesz sie rosnącym doznaniem. Prawie tracisz świadomość.... Następuje totalny odlot....

13. Wyczerpani padacie na łóżko. On zdejmuje Ci kajdanki.... Zasypiacie....

Po takim kosmosie głębokim snem....

Gotowa na takie doznania? MrugnięcieMrugnięcieMrugnięcie

BB

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku