// Seks / Fantazje erotyczne kobiet

Seks

seks, fantazje erotyczne, miłość, pasja, Miłość to pasja, zabawy erotyczne, zabawy erotyczne
Fantazje erotyczne kobiet

Tym, co przeszkadza współczesnym związkom jest nuda. Dotyczy to również seksu. Popadamy w schematy. Wieczorem kładziemy się śliczni i wykąpani do łóżka, tam kilkuminutowy seks, przerywany pytaniami z serii: "Jak było w pracy?", "Co będziemy robić jutro" i zasypiamy. Seks staje się tak nudny, jak codzienne mycie zębów. Jest rozwiązanie. Zabawy erotyczne wyganiają nudę z sypialni. Pozbywamy się zahamowań, poznajemy rzeczy, które wcześniej oglądaliśmy tylko w telewizji, albo o których słyszeliśmy. Poniżej kilka najczęstszych fantazji erotycznych kobiet.

1. Seks w trójkącie
Marzenie o seksie w trójkącie to nie tylko męska domena. Wiele kobiet fantazjuje na ten temat także. Kobiety nie mówią o niej głośno, ponieważ trójkąt w większości przypadków traktują jako formę zdrady. Dlaczego chcą seksu w trójkącie? Może jest to spowodowane chęcią poeksperymentowania z biseksualizmem, albo chcą zobaczyć, jak to jest z dwoma facetami, którzy będą próbowali je zaspokoić. To bardzo gorąca fantazja - musi być jednak głęboko przemyślana, czy faktycznie chcemy ją spełnić. I musi być zgoda obydwu stron. 

2. Striptiz
Wszystkie kobiety uwielbiają wyglądać i czuć się seksowanie. Nie ma niczego bardziej kręcącego niż facet, który pomaga nam w tym. Robiąc striptiz dla Twojego faceta możesz zdziałać cuda w Waszej relacji, nie mówiąc już o pewności w łóżku. Wybierz seksi bieliznę, kuszącą muzykę, w takt której będziesz się poruszać pozbywając się kolejnych części garderoby. I pamiętaj: cały czas utrzymuj kontakt wzrokowy. Musisz go zaczarować....

3. Seks z zaskoczenia
Kobiety uwielbiają niespodzianki! Szczególnie, kiedy są na nie przygotowane. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych kaprysów kobiet, jest zaskoczenie ich w kuchni. Oczywiście, nie w sposób kulinarny. Podczas uprawiania igraszek przydatny bywa duży stół. A jeśli kuchnia, to może odegranie sceny z filmu "9 i pół tygodnia", w której Kim i Mickey "smakują" seks.

4. Odgrywanie roli
Nasze fantazje dotyczące pierwszej pomocy usta-usta przez super przystojnego lekarza, albo wyratowania z pożaru przez rosłego strażaka. To łatwe do spełnienia marzenie erotyczne - wystarczy nakreślić sobie role. Może zagranie takiej roli będzie trudne, albo z pomocą oprócz przystojnego lekarza przyjdzie lampka wina... Ewentualnie dwie.... Pozwól swojej wyobraźni popracować.... Spodoba Ci się to odgrywanie ról....

5. Seks z nieznajomym
Bez wątpienia jedna z najczęstszych fantazji erotycznych. Scenariusz jest zazwyczaj jeden: dwie osoby spotykają sie po raz pierwszy i uprawiają dziki, niezobowiązujący seks w dowolnym miejscu. Aby tą fantazję zrealizować musicie wybrać sobie role i przebrać się. Możecie pójść o krok dalej: spotkać się w barze i grać nieznajomych, którzy finalnie opuszczą bar razem. Pamiętacie scenę z knajpy z filmu 'Kiedy mężczyzna kocha kobietę"? Kiedy to Andy Garcia podrywał Meg Ryan, udało mu się to bardzo szybko, koledzy byli pod wrażeniem. Nie wiedzieli tylko, że to jego żona.

6. Seks w samolocie
Strach przed byciem przyłapanym na gorących uczynku, w przestrzeni powietrznej, gdzie jesteś tysiące kilometrów nad ziemią czynią z tej fantazji najczęstszą fantazję erotyczną kobiet. W rzeczywistości fantazja ta jest trudna do zrealizowania - ale do odważnych świat należy. Może nie zawrócą przez Was samolotu i nie będzie przez Was przymusowego lądowania.

7. Dominacja
Męska dominacja to bardzo częsta fantazja erotyczna kobiet. Dla kobiet nie ma większego afrodyzjaku aniżeli silny facet, który wie czego chce i jest prawdziwym tygrysem w łóżku. Odwrócenie ról: zdominowanie twardego i silnego w łóżku... Marzy o tym wiele kobiet: kajdanki, przywiązanie go do krzesła i zawiązanie oczu chustą... Dlaczego nie? Bedzie zdany na Twoją łaskę i nie-łaskę. Czasami dla zabawy możecie zmieniać się rolami: raz on będzie dominował, raz Ty. Nie mylcie tylko dominacji z przemocą!

8. Seks z eksem
Jedna z najczęstszych fantazji erotycznych - seks z eksem! Ta fantazja wcale nie oznacza, że chcemy ja spełnić. W rzeczywistości mamy takie fantazje, ponieważ pragniemy czegoś, czego już nie mamy. To jedyna fantazja, która powinna pozostać tylko niespełnioną fantazją!

9. Nakręcenie seks taśmy
Wiele było takich taśm: Paris Hilton, Pamela Anderson i Kim Kardashian. To pewnie fantazja erotyczna najłatwiejsza do spełnienia. Zazwyczaj posiadamy kamerę w domu, albo w telefonie komórkowym. Pamiętaj jednak, że taka taśma musi być przechowywana w sekretnym miejscu i dostęp do niej może mieć tylko on i Ty. Zastanów się tylko, co będzie, jak rozstaniesz się ze swoim facetem. Aby w złości nie postanowił zamieścić filmiku w sieci - jako rewanż.... Dobra strona nakręcenia seks taśmy to wyzbycie się wstydu i poznanie własnego ciała.

10. Niewola i granie uległej
To już wyższy stopień wtajemniczenia rodem z "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Wdrażamy w to kajdanki, szpicruty, powrozy, rzemyki i przymocowanie np. do łóżka. Dochodzą klapsy i zadawanie kontrolowanego bólu... Jeśli podobają się Wam tego typu zabawy powinniście najpierw podjąć próbę. Najlepiej udać się do seks shopu i tam nabyć potrzebne akcesoria. Dodatkowo zapytać o instrukcję obsługi.

Tradycyjnie w weekend życzymy ognia Mrugnięcie Odgońcie nudę z Waszej sypialni.

BB.

 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku