// Miłość / Nasza miłość może trwać wiecznie. Wystarczy, że....

Miłość

relacje damsko-męskie
Nasza miłość może trwać wiecznie. Wystarczy, że....

Jesteśmy razem. Chcemy, aby nasza miłość trwała wiecznie i aby po fazie marketingu nuda i wypalenie nie zagościły w naszym związku. Zastanowiłam się, co jest dla mnie ważne i stworzyłam listę.

Pamiętaj....

1. Mów mi, że mnie kochasz.
Uwielbiam te Twoje słodkie wyznania. I chociaż powtarzasz je codziennie, ja mam ciągle niedosyt. Widzę miłość w Twoich oczach, Twoich czynach, ale chcę codziennie słyszeć z Twoich ust: "Kocham Cię". Jeśli jesteś w pracy, napisz do mnie sms-a. To spowoduje, że mój dzień nabierze kolorów.

2. Poproś mojego ojca o moją rękę.
Rodzice są ważni. Może proszenie o rękę jest staromodne, ale ja mam to gdzieś. Chcę, abyś przybył do moich rodziców z bukietem kwiatów i poprosił ich o moją rękę. Na pewno od razu Cię polubią i poczują, że jesteś kimś, an kogo ich córka czekała tyle lat.

3. Daj mi wolną przestrzeń.
Muszę mieć przestrzeń tylko dla siebie. Nie dlatego, że jestem egoistką, albo kimś bardzo rozpieszczonym. Muszę mieć czas na uporządkowanie myśli, wyciszenie się... Obiecuję zawsze do Ciebie wrócić.

4. Kochaj się ze mną każdego dnia.
Chcę czuć fizyczną więź z Tobą. I chcę czuć, że dla Ciebie jestem najseksowniejszą kobietą na ziemi. Obiecuję, że będę kochać sie z Tobą nawet wtedy, gdy będę się czuła wyczerpana i nie będę wykręcać się bólem głowy. Mam nadzieję, że Ty również zawsze będziesz chciał kochać się ze mną.

5. Zadbaj o nasze finanse.
Co prawda jestem niezależna finansowo, ale w dzisiejszych trudnych czasach martwię sie o finanse. Mam jakieś oszczędności, ale obawa o finanse jest absolutnie niezależna ode mnie. Potrzebuję, abyś mnie uspokajał ilekroć wpadam w panikę odnośnie finansów. W końcu jest nas dwoje, więc już samo to daje nam większe bezpieczeństwo.

6. Wysłuchaj mnie zawsze, nawet gdy się powtarzam.
Mam skłonności do powtarzania się. Muszę się najzwyczajniej w świecie wygadać, bo inaczej coś zżera mnie od środka. Wysłuchaj mnie, nie komentuj, nie musisz nawet nic mówić. Po prostu słuchaj...

7. Zaakceptuj pięć kremów na dzień i siedem szamponów w łazience, które są mi niezbędne.
Jeszcze 15 lakierów do paznokci i 10 błyszczyków, względnie szminnek. Proszę zrozum, że każda szminka ma inny odcień. Wy, faceci nie do końca jesteście w stanie odróżnić kolory, a my tak. To coś, jak z klubami piłkarskimi - dla Was one są świętością, my nie wiemy, o co chodzi. Ta masa kosmetyków jest gwarantem Twojego bezpieczeństwa. Masz pewność, że nie dojdzie do sytuacji, gdy rano zabraknie mi szamponu i poproszę Ciebie o szybkie pójście do sklepu. Uspokojony?

 8. Nie czuj się zażenowany, kiedy płaczę na filmach.
Jestem super twarda, niezależna, samowystarczalna, ale mam słabe momenty, kiedy rozklejam się jak dziecko. Płaczę na filmach. Nie rób zdziwionej miny, nie wyśmiewaj się ze mnie, po prostu przynieś wtedy chusteczki i pozwól mi się wypłakać

9. Nie mów mi, że jestem gruba.....
Teraz jest dobrze, ale pewnego dnia, kiedy moje ciało się zmieni, wyjdę z garderoby przygotowana na specjalne wyjście, a Ty taksując mnie wzrokiem powiesz: "No to chodźmy"... I tylko tyle, bez żadnego komplementu... Złamiesz mi serce. Obiecuję, że zawsze będę Cię komplementować i będę dla Ciebie oparciem w ciężkich chwilach. Bądź moim oparciem także - zawsze! Chcę czuć się piękna w Twoich oczach.

10. Mów, co myślisz. 
Chcę być jednością z Twoim sercem i Twoją duszą. Nie chcę zgadywać, co zaprząta Twoje myśli, ani interpretować Twoje zachowanie. Mów mi wszystko. Dziel ze mną swoje myśli i życie.... Jesteśmy jednością....

11. Miej pasję.
Nasze bycie razem nie może nam przesłonić całego świata. Będę Cię wspierać w Twoich pasjach, w tym, co wybierzesz, pokochasz. Jeśli będziesz chciał przyłączę się i będę częścią Twoich pasji. Miej coś, co będziesz kochał, co da Ci radość życia.

12. Organizuj regularne randki ze mną.
Teraz jest cudnie i chcę taki cudny czas mieć zawsze. Nie chcę, aby wygasła iskra pomiędzy nami. Nie chcę, aby nuda wkradła się w nasze życie i abyśmy podzielili los wielu par, które właściwie dzielą ze sobą mieszkanie. Miejmy regularne randki, zabiegajmy o swoje względy... Możemy mieć takie randki raz w tygodniu, w piątek wieczorem. Tylko Ty i ja...

13. Postaraj się, aby Twoja mama mnie polubiła.
Nie musimy być przyjaciółkami, ale Twoja mama jest dla mnie ważna. W końcu jest Twoją mamą - dotychczas najbliższą Twemu sercu osobą. Niech przynajmniej polubi mnie, jak Twoją dziewczynę z liceum, którą do dziś wspomina.

14. Nie oglądaj się za innymi kobietami w mojej obecności.
Wiem, że jesteś facetem i większość z Was ogląda się za kobietami. Nie rób tego, kiedy idziesz ze mną, bo jestem zazdrosna i za każdym razem będę Ci chciała urwać głowę. Gdy jesteś ze mną, skoncentruj się na mnie.

15. Pokaż mi, że mnie kochasz.
I adorujesz. W dotychczasowych związkach zawsze coś było nie tak, nie prawdziwie, nie pewnie. Muszę czuć do szpiku kości, że mnie kochasz i widzieć miłość w Twoich oczach. Dlaczego? Bo kocham Cię tak, jak nigdy nikogo. I chcę czuć to samo z Twojej strony...... Zawsze...

BB.Niewinny 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku