// On / Co jest seksi w facetach?

On

mężczyzna, co jest sexi w facetach, sex, mężczyzna doskonały
Co jest seksi w facetach?

Co jest pierwszą i najważniejszą rzeczą, na jaką zwracacie uwagę u faceta? Oczy? Włosy? Uśmiech? A może intelekt i poczucie humoru? Oto lista cech, które według nas sprawiają, że facet jest seksi. 

1. Siła - nie chodzi tutaj o siłę fizyczną i podnoszenie ciężarów, chociaż facet też tym może zaimponować. Chodzi o siłę wewnętrzną, siłę: "Wiem, kim jestem". Nie ma niczego bardziej seksi od faceta, który jest mocno osadzony, który wie, czego chce, który nie kieruje się impulsami i złość, która w przeszłości powodowała większe lub mniejsze wykolejenia z tego toru, jest poskromiona. Nie jest arogancki i nic nie musi udowadniać. Wie, jak zachować się w każdej sytuacji.

2. Wrażliwość - facet nie jest naprawdę silny, jeśli nie jest wrażliwy. Co to oznacza? Komunikuje ci, co chce, czego się obawia, jak się czuje, jaki masz na niego wpływ, co zrobił, aby poprawić swoje zachowanie, co przezwyciężył, czym rzucisz go na kolana. Bez takiej przejrzystości we wzajemnej komunikacji prawdziwa intymność nie istnieje. Wrażliwość to cecha, która powoduje, że seks nadal pozostaje seksi nawet wtedy, gdy pierwsze zauroczenie mija.

3. Uczciwość - cecha, która odróżnia chłopców od facetów. Kobieciarze, szuje, łajdaki i typy narcystyczne mogą lśnić na początku znajomości dzięki kłamstwom i stosowaniu tanich trików. Robią to, aby wywrzeć na kobiecie wrażenie i zyskać na osobowości, której nie posiadają. Nie ma niczego seksi w facecie, który udaje kogoś, kim absolutnie nie jest, komu brakuje uczuć, kto kłamie i kto nie troszczy się o to, ile spustoszeń w sercu drugiej osoby czyni swoim zachowaniem.

4. Intelekt - piękny umysł jest seksi. Test IQ to świetny sprawdzian inteligencji, ale to tylko mały wycinek bycia mądrym. A co jest ważne?  Krytyczne myślenie, niezaspokojone pragnienie uczenia się i podwyższania kwalifikacji, a także dar mądrego wypowiadania się na każdy temat. Kompilacja mądrości nabytej i wrodzonej. Nie jest ważne, jak cudowny jest facet, ale jeśli nie zaimponuje ci swoim intelektem, chemia znika. Mądrego można słuchać, i słuchać, i słuchać...

5. Poczucie humoru - facet bez poczucia humoru jest jak zimny prysznic. Brrr... Osobiście unikam.  Trudne jest bycie z facetem śmiertelnie poważnym, traktującym wszystko dosłownie i z kamienną twarzą (bez jakiegokolwiek uśmiechu). Może ma to im dodać powagi? Poczucie humoru idzie w parze z intelektem. Mądrzy ludzie potrafią czytać między wierszami, żartować w każdej sytuacji i z każdej sytuacji. I czasami to ich poczucie humoru potrafi pomóc w krytycznych sytuacjach. Jeśli facet jest mega przystojniakiem, ale nie nadajemy na tych samych falach, jeśli chodzi o poczucie humoru, nawet najbardziej seksi przestaje być seksi.

6. Ciepło - na zewnątrz silny, taki typ macho, a gdzieś w głębi ciepły. To marzenie od zawsze o połączeniu dwóch wykluczających się na pierwszy rzut oka cech. Macho nie kojarzy się z ciepłem, ale prawdziwy macho ma mnóstwo ciepła. Współczucie, empatia, uśmiech na zawołanie - te cechy potrafią rozbroić każdą kobietę.  Ciepło jest seksi. Po prostu jest.  

7. Szczodrość - zacznę od tego, że skąpstwo jest straszną cechą u każdego. Skąpstwo w każdym wymiarze: pieniądze, uczucia. O ile trwonienie pieniędzy świadczy o braku kontroli i byciu nieodpowiedzialnym, o tyle ciągłe skrupulatne liczenie pieniędzy i powstrzymywanie się od kontaktów sugeruje preferowanie rzeczy, a nie ludzi. Nie jest seksi sypianie z kimś, kto jest wycofany fizycznie lub emocjonalnie, albo wszystko przelicza na pieniądze i ma tylko dolary w oczach.

8. Okazywanie uczuć - delikatny, czuły pocałunek zostawiony szyi lub policzku, kiedy jest w pobliżu. Dotykanie rąk podczas wspólnego oglądania telewizji i to połączenie przez dotyk. Facet, który uwielbia dotyk i uwielbia okazywać uczucia jest bezsprzecznie seksi.

9. Partnerstwo - jest tylko jedno miejsce, gdzie facet powinien dominować: łóżko. W innych sytuacjach faceci nie powinni próbować zdominować kobiety, powinni wiedzieć, że wspólne życie to kompromisy, komunikowanie swoich potrzeb, słuchanie, jakie są jej potrzeby, okazywanie szacunku partnerce. W związkach nie powinno być miejsca na gierki, w których facet chce zdominować kobietę, aby poczuć się jak mężczyzna. Taki facet to nie facet! To jakiś suplement.

10. Pewność siebie w łóżku- nie chodzi tu o rozmiar penisa, choć ponoć to dodaje facetom pewności. To zdolność czytania ciała partnerki, wczucie się w jej potrzeby i reakcje, zmysłowe czekanie na nią, aby doszła do punktu kulminacyjnego oraz pożądanie. Facet, który jest delikatny i czuły w łóżku i reaguje na potrzeby swojej kobiety jest mega seksi.

A co jest dla Was seksi w facetach? Napiszcie w komentarzach.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku