// Seks / Czy facet podczas seksu widzi Twój cellulit?

Seks

seks, cellulit, Kobieta, mężczyzna, pożądanie, miłość, pasja
Czy facet podczas seksu widzi Twój cellulit?

Każda z nas tak ma. Spogląda w lusterko i widzi: biust (za mały, za duży, za zwisający), tyłek (za duży, za tłusty, za chudy itp.), nogi (kolejne "za": za grube, za chude, za krzywe, z cellulitem). Kompleks goni kompleks. Obawiam się, że gdyby dostęp do chirurgów plastycznych był tańszy chirurdzy mieliby pełne ręce roboty, bo każda chciałaby coś w sobie zmienić. I sypnęłaby się seria klonów.

Najbardziej problematyczne dla nas części ciała to: brzuch, biust, tyłek, czyli trzęsące się kawałeczki. Skoro my mamy tyle problemów z niektórymi częściami naszego ciała, jak patrzą na nie faceci? Oni nie są zegarmistrzami. Pomijają "trzęsące się części" i przechodzą do swoich ulubionych, niezależnie od tego, czy kobieta jest ubrana, czy też nie. Oczywiście, że przy pierwszym spotkaniu facet patrzy na Twoje nogi i tu zazwyczaj zaczyna się jego wędrówka. Zanim dotrze do biustu może spojrzeć Ci głęboko w oczy. Niezależnie, czy zaczyna od dołu do góry, czy od góry do dołu robi sobie mentalną migawkę z Twojego wyglądu, zachowuje ją w pamięci i do wszystkiego powróci później.

Jak to psychologowie tłumaczą, mentalne zdjęcie Ciebie nagiej jest utrzymywane w jego banku pamięci, może być przywracane do marzeń dziennych przez długie lata. To, co jest utrzymywane w pamięci faceta, to wyłącznie Ty naga i wspomnienia Waszych upojnych nocy. W tym miejscu mózgu nie ma miejsca na inne informacje, jak data Twoich urodzin, ulubione książki, albo kwiaty, a już na pewno nie na cellulit, tłuszcz na brzuchu itp. Smutne (szczególnie, jeśli chodzi o urodziny), ale prawdziwe. Tak działa mózg faceta. Faceci działają w prosty sposób. Są optymistami i przeskakują te mniej perfekcyjne części naszego ciała, koncentrując sie na tym, co uważają za najlepsze. Przestań więc myśleć o tym, że jak dojdzie do seksu facet zobaczy Cię nagą i Twój cellulit, albo nie taki kształt biustu, w normalnych warunkach utrzymywany w nienagannym kształcie przez push-up'y.  Facet nie zwróci na to kompletnie uwagi! Skupi się na tych miłych chwilach, a nie na tym, jaka jesteś nieperfekcyjna. Jeszcze dwa ostatnie pytania: Znasz kogoś, kto jest idealny? Czy u Twego wybranka też koncentrujesz się na tym, że a to nieogolony, a to brzuch mu wystaje? Nie! Koncentrujesz się na chwili.  Kompleksom mówimy "Do niezobaczenia"! Życzymy samych wyjątkowych chwil Uśmiech.

Czyż to nie cudowna informacja? 

BB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku