// Seks / Czego pragnie Twoja kobieta?

Seks

porady
Czego pragnie Twoja kobieta?

Zastanawiasz się, jak zorganizować romantyczną randkę, aby zakończyła sie ogniem w sypialni. Czy ona chce romantycznej kolacji przy świecach? Czy może wosku ze świecy polewanego na jej skórę? Czy bardziej rozpala ją kochanie się delikatne, z uczuciem, czy dziki seks bez ograniczeń? Czego pragnie Twoja kobieta? Podpowiedzi poniżej.

1. Rozbieraj ją …. b-a-r-d-z-o  p-o-w-o-l-i
Niestety pary często za szybko przechodzą do sedna sprawy, załatwiając temat rozbierania w kilka sekund. To tak, jakby przyjść do eleganckiej restauracji i w trzy minuty pochłonąć danie główne pomijając przy tym starter i całą tą otoczkę. Tak, jak w restauracji nie chodzi o to, aby się najeść, tak w akcie miłosnym nie chodzi tylko o szybki seks (lub przelecenie partnerki, jak kto woli). Uwodzenie potrzebuje czasu i nie można tego absolutnie przyspieszyć. Wyswobodź jej ciało powoli z okrywających je ciuchów i bielizny, pozwól oczom stopniowo odkrywać części ciała, a wyobraźni popracować. Oczy, dotyk, język… Wszystko po kolei i wolno… To nie Mc Drive, tu nie liczy się prędkość, a doznania. Twoja kobieta chce widzieć i czuć, że jej pragniesz. Już sama myśl doprowadzi ją do szaleństwa.

2. Seks w miejscach publicznych
To ekscytujące doświadczenie, nie ze względu na fakt, że można być przyłapanym na gorącym uczynku i zaaresztowanym, ale ze względu na towarzyszący temu niedozwolonemu procederowi dreszczyk emocji. Ktoś może Was zobaczyć, podglądać…. Pamiętasz strach mieszający się z dreszczykiem emocji, kiedy byłeś nastolatkiem i uprawiałeś seks w domu rodziców podczas ich nieobecności? Dlaczego te emocje związane w ryzykiem bycia przyłapanym miałyby teraz, kiedy jesteś dorosły, nagle gdzieś odejść w niebyt? Jeśli myślisz, że Twoja partnerka „nie jest taka”, to Cię zaskoczymy. Twoja partnerka jest właśnie taka i właśnie tego chce, tylko nigdy Ci o tym nie powiedziała…. 

3. Pozwól jej choć raz przejąć inicjatywę
Władza może być afrodyzjakiem zarówno dla faceta, jak i dla kobiety. Kobiety tak, jak mężczyźni pragną doświadczać nowości w sypialni i mieć nad facetem pełną władzę. Przynajmniej raz przywiązać go do łóżka, mieć swobodny dostęp do wszystkich części jego ciała, dać mu klapsy, wysmagać pejczem…. Chcą dokładnie tego, czego faceci od nich oczekują. I nie jest wystarczające bycie na nim, ona chce mieć go pod sobą, aby dać upust wszystkim fantazjom.

4. Zabawa w przebieranki
Udawanie kogoś innego pomaga wyzwolić ukryte żądze i pragnienia. To nie tylko zabawa. To także możliwość wyzbycia się wszelkich zahamowań i zwyczajów, które hamują dynamikę Waszego związku i ograniczają wolność seksualną. Jeśli Twoja kobieta chce zagrać niegrzeczną uczennicę, a Ty masz być nauczycielem wymierzającym jej karę za nieodrobioną pracę domową – daj zaprosić się do tej zabawy. Poznasz jej oblicze, którego nie znasz i które na pewno Ci się spodoba.

5. Różnorodność pozycji i tempa.
Ponad 80% kobiet narzeka na to, że mężczyźni mają często jedno tempo podczas uprawiania seksu – szybkie, jakby bili jakiś rekord. Błąd! Kobiety potrzebują różnorodności, jeśli chodzi o szybkość i pozycje. Chcą, aby faceci włączyli w te miłosne igraszki ręce, język i usta i byli bardziej pomysłowi, jeśli chodzi o same pozycje. Przecież możliwości jest mnóstwo! Seks to nie mycie zębów – zawsze tak samo długo, zawsze te same pozycje szczoteczki! To nie pieprzenie!! To sztuka najwyższych lotów, a Wy jesteście jej twórcami.

6. Skup się maksymalnie na jej potrzebach
Twoja partnerka chce być traktowana w sposób szczególny. Chce być pożądana i rozpieszczana. Jeśli wiesz, że lubi masaż, wymasuj z uczuciem jej ciało i doprowadź ją do czerwoności tak, abyś poczuł, jak bardzo Cię pragnie. Jeśli lubi, jak patrzysz jej głęboko w oczy wchodząc w nią, rób to. Nie zapominaj, że ma do Ciebie olbrzymie zaufanie pozwalając, abyś wszedł w nią i przez te kilka minut zjednoczył się z nią.

7. Spraw jej przyjemność ustami
Kobiety to uwielbiają. Zgodnie z badaniami 75% kobiet nigdy nie miało orgazmu podczas stosunku płciowego. Miłość oralna daje Ci dodatkową szansę doprowadzenia Twojej kobiety do orgazmu. Jeśli ona daje Ci taką szansę, musisz dokładnie wiedzieć, co sprawia jej największą przyjemność, w którym momencie i w których miejscach. Pamiętaj, że seks oralny to wyższy poziom intymności. Trzeba mieć dużo zaufania, aby pozwolić partnerowi na poznawanie ciała w ten sposób. To smakowanie ciała może dostarczyć niewyobrażalną przyjemność obydwojgu partnerów.  Nie będziemy Cię przekonywać, bo nie ma tu nic do dodania – przekonaj się.

8. Przejmij kontrolę (weź sprawy w swoje ręce)
Wszystkie kobiety pragną, aby to faceci wzięli sprawy w swoje ręce w sypialni, począwszy od mam pracujących w domu, poprzez prawniczki, lekarki. Chcą tego zarówno 20-latki, jak i 40-latki. Powód tego jest prosty: to wrodzone. Każda heteroseksualna kobieta chce doznać przyjemności z mężczyzną, który jest pewny siebie, wie co robi i jest pasjonatem tego, co robi. Kobieta chce zaufać, dać upust swoim żądzom i być seksowna, zmysłowa i kobieca. Chce zaufać facetowi, który nie wykorzysta tego przeciwko niej.

9. Gra wstępna zaczyna się poza sypialnią
Dla niektórych mężczyzn istnieją dwa rodzaje gry wstępnej: bycie dotykanym i oczekiwanie na bycie dotykanym. Niestety panowie ci nie myślą absolutnie o tym, że ich wersje gry wstępnej pozostają w opozycji z największą strefą erogenną u kobiety: jej umysłem. Nie ma niczego, co mogłoby zastąpić mentalną stymulację i inteligentną dyskusję jako grę wstępną. Pobudzenie następuje u kobiety znacznie wcześniej, aniżeli jest ona świadoma, że to się dzieje. Wszystko zaczyna się od jego spojrzenia, sposobu mówienia, od jego chęci słuchania bez oceniania. Uwodzenie to sztuka, która wymaga myślenia i wysiłku. Wymaga skupienia uwagi na niej, jej potrzebach. Ona chce czuć się ważna i pożądana, a Ty masz jej to zapewnić..

Pamiętaj: najważniejsza i największa strefa erogenna kobiety to jej umysł. Twoje słowa i czyny są ostatecznymi narzędziami do rozpoczęcia gry wstępnej.

10.Całuj ją namiętnie i z pasją
Całuj ją. Tak naprawdę, z pełnym zaangażowaniem i wyczuciem, bardzo intymnie. Ta wyjątkowa bliskość komunikuje wiele rzeczy, już od pierwszego pocałunku. Pocałunek, szczególnie ten pierwszy, często przesądza o przyszłości całej relacji. To dla kobiet sposób wyselekcjonowania odpowiedniego partnera na całe życie.

Jaki ma być ten pocałunek? Czego ona oczekuje? Rozpocznij delikatnie. Pozwól Twoim ustom wędrować po jej ustach, na ile Ci pozwoli i bądź czuły na jej odpowiedź zwrotną. Delikatnie muskaj ustami jej policzki, szyję i uszy i łap za to punkty dodatkowe, bo zazwyczaj te obszary są ignorowane przez facetów podczas pocałunku. Pamiętaj: nie spiesz się! Zacznij powoli i nie przyspieszaj za szybko, czekaj na sygnały z jej strony zachęcające Cię do szybszych ruchów i przeskoczenia na kolejny poziom. Całuj usta, policzki, oczy i szyję bardzo delikatnie i powoli do momentu otrzymania wyraźnego sygnału, że ona już nie może wytrzymać bez…. czegoś więcej…. Całuj ją opartą o ścianę, opartą o siedzenie samochodu, pod prysznicem. W każdym możliwym miejscu i w każde możliwe miejsce. Rób to z uczuciem i wyczuciem… Z pasją…. Tym sposobem otworzysz drzwi do raju….

Wiesz już, czego ona pragnie? Do dzieła! Nie może się nie udać. Mrugnięcie

BB

 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku