// Ona / 10 rzeczy, które kobiety uwielbiają słyszeć od swoich facetów

Ona

Kobieta, komplementy, Faceci, co lubią kobiety, jak zaimponować kobiecie
10 rzeczy, które kobiety uwielbiają słyszeć od swoich facetów

Jeśli istnieje coś, nad czym faceci łamią sobie głowę, to odwieczne pytanie, co ich kobieta lubi, aby do niej mówić. A że świąteczna i miła atmosfera wskazana, to postanowiliśmy się zmierzyć z tematem. To będzie nasz wkład w umilenie Wam świąt. Większość panów zgodzi się z tym, że jeżeli chodzi o komplementy i mówienie słodkiego “nic”  -  kobiety nigdy nie mają dość. Im więcej im tego mówisz, tym więcej tego chcą! I dobrze! Jeśli chcesz jej zaimponować – mów jej rzeczy, które ona doskonale wie. Może to dziwnie brzmi, że to takie proste, ale najwyrażniej zapominamy często o prostych rzeczach. Poniżej przewodnik po tym, co ona chce słyszeć.

1.  “Wyglądasz zjawiskowo (ślicznie, wyjątkowo)”
Jeśli ktoś miałby przygotować listę trzech rzeczy, bez których kobiety nie mogą żyć, znalazłyby się na tej liście: dobre jedzenie, ciuchy i komplementy (kolejność przypadkowa). Sam widzisz, że to takie ważne, więc nie ociągaj się, jeśli chodzi o prawienie komplementów. Im więcej dasz z siebie, tym więcej otrzymasz – prosta zasada. Komplementuj wszystko, co jest dla niej ważne: wygląd, figurę, fryzurę, nowy make-up, zdolności kulinarne, nawet, jeśli szału w kuchni za bardzo nie ma. Każdy z nas uwielbia kompelmenty, bo poprawiają naszą samoocenę, nastrój i motywują do działania. Pamiętaj więc: "Masz fajny tyłek", "Masz zgrabne nogi", "Jesteś taka seksowna...".

2. “Jesteś najważniejszą kobietą w moim życiu”
Mówiąc to, musisz zapewnić swoją kobiete, że jesteś facetem, który nie skacze z kwiatka na kwiatek i jeśli jesteś w związku, to inne Cię absolutnie nie interesują. Oczywiście możesz to powiedzieć pod jednym warunkiem, jeśli tak rzeczywiście jest. Co na to psychologowie? “Powiedzenie kobiecie, że jest najważniejszą kobietą w życiu poprawi jej samoocenę, zapewni o Twojej wierności i o długoterminowych planach względem niej.” 

3. “Jesteś świetna w łóżku!”
Powiedzenie tego spowoduje, że poczuje się boginią seksu i przestanie mieć zahamowania podczas Waszych igraszek w łóżku. Im więcej wysiłku włożysz w zrozumienie jej seksulaności, tym więcej dostaniesz w zamian w postaci jej najbardziej wydumanych fantazji.  Nie badź wdzięczny w duchu za każdy jej mały wysiłek – doceń ją mówiąc o tym głośno! Andrzej, 29: “Kilka miesięcy temu powiedziałem mojej dziewczynie, że jest świetna w łóżku. Była to najlepsza rzecz, jaką mogłem zrobić dla naszego zwiazku. Otworzyła się na nowości i eksperymenty. Ciągle pozytywnie mnie zaskakuje. Myślę, że to nie faceci, a kobiety lubią być doceniane za swoje łóżkowe wyczyny”.

4. “Będziesz doskonałą matką”
Większość kobiet ma lub planuje dzieci. Te, które nie maja powątpiewają, jakimi matkami będą w przyszłości. Prawiąc kobiecie taki komplement, utwierdzasz ją w przekonaniu, że ten związek traktujesz poważnie i pragniesz z nią mieć i wychowywać te dzieci. 

5. “Czy spędzisz ze mną życie?”
Kobiety są bardzo wrażliwe, jeśli chodzi o deklaracje. To pytanie podziała na każdą kobietę. Dasz jej wyraźny znak, że jest tą jedną jedyną, z którą chcesz spędzić życie. Nie bądż zaskoczony, jeśli przez kilka następnych dni uśmiech nie będzie znikał z jej twarzy.  

6. “Co myślisz o…?”
Pytaj ją o opinię, niezależnie, czy chodzi o zakup nowego samochodu, czy garnitur, który masz ubrać na przyjęcie. Pokażesz jej, jak ważna jest jej opinia dla Ciebie oraz to, że respektujesz jej punkt widzenia. Pamiętaj o tym, że kobiety uwielbiaja wyrażać opinie na każdy temat i być częścią procesu decyzyjnego. Pozwól jej mówić dłużej niż chcesz słuchać – niech będzie tą, która wie lepiej. Pytanie jej o poradę – nieważne, czy w kwestii bardzo ważnej, czy błahej – spowoduje, że poczuje się wyjątkowo. 

7. “Jesteś moim najlepszym przyjacielem”
Chcesz ją zapewnić o tym, że nie jesteś z nią wyłącznie ze względu na jej figurę modelki i wyjątkowy wygląd? Powiedz jej, że jest nie tylko miłością Twojego życia, ale też najlepszym przyjacielem. Spróbuj zbudować szczególną więź, poza tą seksualną, która Was łączy. Kobieta musi poczuć, ze jest dla Ciebie kimś szczególnym, na kogo możesz liczyć w każdej sytuacji, gdy potrzebujesz rady, wsparcia, czy pożalić się.

8. “Jestem szczęściarzem, że Cię mam”
Powiedz jej, że jest dla Ciebie jedyną jedyną i jesteś szczęściarzem, że jest z Tobą. Nie badź zdziwiony, jeśli tym wyznaniem spowodujesz wypieki na jej policzkach. Takie wyznanie spowoduje, ze ona poczuje Twoją pełną akceptację i długoterminowe plany względem niej.

9. “Wiesz, o czym myślę”
Chcesz, aby poczuła się, jak bogini? Powiedz jej, że ona wie, o czym myślisz, jakby siedziała w Twojej głowie. Po prostu czyta w Twoich myślach. Nie ważne, czy chodzi o prezent, który Ci kupiła, obiad, ktory przygotowała, czy pozycje seksualne w łóżku. Jeśli będzie przekonana o tym, że wie lepiej niż Ty, będzie Ci dawała więcej niż poprosisz, bo w końcu wie lepiej. Twoja kobiet musi mieć świadomość, że wie wszystko o Tobie. To naprawdę podtrzyma iskrę w Waszym związku.

10. “Kocham Cię”
Kobiety przykładają wagę do tych dwóch magicznych słów. Pamiętaj, powiedz to (jeśli jeszcze nigdy nie powiedziałeś) w odpowiednim miejscu i czasie, kiedy ona się tego zupełnie nie spodziewa. Zdziwiony? A kto nie lubi takich miłych niespodzianek?! Nie ma niczego lepszego, co kobieta mogłaby usłyszeć od swojego faceta. Kobiety lubią ekspesyjnych facetów. Im częściej mówisz “kocham Cię” – tym lepiej dla Waszego związku. I powtarzaj, powtarzaj, powtarzaj…. W końcu miłość to pasja Uśmiech.

Jeszcze skrótowiec:

1. "Masz fajny tyłek", "Masz zgrabne nogi", "Jesteś taka seksowna...".
2.  “Jesteś najważniejszą kobietą w moim życiu”
3. “Jesteś świetna w łóżku!”
4. “Będziesz doskonałą matką”
5. “Czy spędzisz ze mną życie?”
6. "Co myśłisz o...?"
7. “Jesteś moim najlepszym przyjacielem”
8. “Jestem szczęściarzem, że Cię mam”
9. “Wiesz, o czym myślę”
10. “Kocham Cię”

PocałunekZmieszanyMrugnięcie

BB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku