// On / 10 ważnych rzeczy, które powinnyście o nas wiedzieć

On

mężczyzna, prawda o mężczyznach, jaki jest facet, kim jest facet
10 ważnych rzeczy, które powinnyście o nas wiedzieć
  1. My też się wzruszamy – nie potrafimy rozczulać się na filmie „Pamiętnik” i płakać, ale jeśli jesteśmy wyjątkowo smutni idziemy na siłownię i wylewamy z siebie siódme poty. To nam pomaga.
  2. Kiedy mówimy Wam, że wyglądacie świetnie bez makijażu, naprawdę tak myślimy – nie musicie powątpiewać w nasze słowa. Jeśli byśmy tak nie myśleli, nie mówilibyśmy Wam tego. To proste.
  3. Sikanie na zewnątrz jest dla nas dobrą zabawą – nie jest ani żadnym wariactwem, ani czymś obrzydliwym. Jest nam po prostu łatwiej. Nie oceniajcie nas po tym, że sikamy, gdzie chcemy.Jeśli miałybyście wąż z moczem przymocowany do miednicy, łatwy do wyjęcia, też korzystałybyście z tego przywileju. Tu prosimy o wyrozumiałość Śmiech.
  4. Nie boimy się zaangażowania  - może czasami nasze postępowanie wskazuje na to, że nie palimy się do działania, ale nie oznacza, że nie zależy nam na Was. Nie każdy chce jeździć na rolkach przez park trzymając swą wybrankę romantycznie za rękę. Jeśli facet nie chciałby z Tobą być lub Cię poślubić nie spędzałby z Tobą kilku lat będąc zakochanym do nieprzytomności.
  5. Wiemy, że spędzamy nasz wolny czas robiąc głupie rzeczy, ale wierzcie nam uwielbiamy robić te głupie, według Was, rzeczy – wyładowujemy się grając na Playstation lub oglądając piłkę nożną w telewizji. Do tego piwo i koledzy i zabawa gwarantowana.
  6. To, że czujemy się niekomfortowo w towarzystwie Waszych rodziców, nie oznacza, że ich nienawidzimy – przebywanie z ojcem kobiety, z którą uprawisz seks każdego stawia w niekomfortowej sytuacji. To, że irytuje nas już sama wizja spędzenia  całego niedzielnego popołudnia z Waszymi rodzinami, nie oznacza, że ich nie doceniamy. Ten czas chcemy spędzać tylko z Wami.
  7. Czasami nasza fizyczność nas przeraża – też czujemy strach przed wyłysieniem, nadmiernym przytyciem lub utratą sprawności seksualnej. Nie jest to wynikiem całodobowej pracy mediów, jak w Waszym przypadku, ale wierzcie nam my też czujemy się zażenowani naszym wyglądem, jeśli daleki jest od ideału. Nie mówimy o tym głośno, ale nie to oznacza, że się nie przejmujemy. W końcu stajemy codziennie przed tym samym lustrem, co Wy.
  8. Czasami nie mamy ochoty na seks – zaskoczone? Szczególnie, gdy jesteśmy po dużej ilości alkoholu i wiemy, że z orgazmu nici. Lepiej położyć się grzecznie do łóżka, aniżeli wymamrotać w trakcie: „Wypiłem zbyt dużo i nic z tego nie wyjdzie”. Czułybyście się okropnie. Zaraz obarczałybyście się winą….
  9. Jesteśmy dumni, kiedy osiągacie orgazm – nie chcemy w żaden sposób wywierać na Was presji, abyście dochodziły do szczytu rozkoszy, ale robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Wam pomóc osiągnąć tą przyjemność. To nasza powinność. W końcu drzwi Waszej waginy są tylko dla nas otwarte.
  10. Czasami głupio się zachowujemy, bo czujemy się niepewnie – niektórzy z nas są egocentrycznymi dupkami, inni nadmiernie się Wam podlizują, jak chcą Was poderwać w barze, ale naprawdę się denerwujemy i robimy wszystko, aby nie wyjść na idiotów. Traktujcie nas ze zrozumieniem. W ostateczności dawajcie nam tak kosza, aby nas zbytnio nie ranić.

 

 

KK.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku