// On / On ma na Ciebie sposób!

On

Channing Tatuum, mężczyzna, , jego sposób na kobiete, uwodzenie, Kobieta, zauroczenie
On ma na Ciebie sposób!

Jak masz się na niego gniewać, skoro wie doskonale, jak Cię podejść? Rozpracował Cię, więc złość z Twojej strony trwa kilka minut, no... może sekund. On ma na Ciebie sposób, nawet kilka....

 1. Robisz make-up przed lusterkiem, bądź układasz włosy, a on od tyłu obejmuje Cię w pasie i czule całuje w kark.
 2. Wracasz skonana po pracy do Waszego mieszkania, a tu niespodzianka! Mieszkanie wysprzątane na piątkę z plusem. Możesz spokojnie umierać w tej sterylnej czystości.
 3. Wstajesz rano z łóżka, a kawa w Twojej ulubionej filiżance czeka na Ciebie w kuchni.
 4. Siedzicie wieczorem przed ekranem telewizora oglądając ulubiony film, on kładzie Twoje nogi na swoich udach i delikatnie gładzi je dłonią. I tak przez bite dwie godziny.
 5. Kiedy stoicie w kolejce, on zaczyna masować Twoje plecy.
 6. Podejmuje decyzję o spontanicznym wyjeździe na weekend. Twoje zadanie to tylko spakowanie rzeczy i wręczenie mu Twojej walizki (o tym jeszcze w punkcie 15).
 7. Gdy zachwala Cię Waszym znajomymi i jeszcze dodaje do Twego imienia słodki wyraz składający się z czterech liter: „moja”. Widzisz, że duma go rozpiera.
 8. Rano przesuwa Cię delikatnie na swoją stronę łóżka, albo przysuwa się do Ciebie i czule obejmuje z tyłu. To może prowadzić tylko do jednego…
 9. Kiedy dotyka ręką pod stołem Twoje kolana podczas nudnego spotkania w restauracji. Przestaje być aż tak nudno. Nawet spotkanie zaczyna Ci się podobać…
 10.  Kiedy namiętnie całuje Twoje usta, i policzki, i czoło, i wszystko…
 11.  Zaprzyjaźnia się z Twoimi rodzicami: z mamą rozmawia przez telefon zdając skrupulatnie sprawozdanie z Waszego ostatniego weekendu, ojcu przesyła plik z koncertem Pink Floyd.
 12.  Wraca do domu po spotkaniu z kolegami dobrze zrobiony i przygotowuje Ci ulubioną potrawkę z kurczaka, którą obiecał przygotować tego dnia. Cóż, że zapomniał o kurczaku. Cóż, ze jedynym ubraniem jest fartuch kucharski… Idea jest słodka. I on kajający się – sam miód…
 13.  Kiedy wyszukuje Cię wzrokiem na każdej imprezie. Wiesz, że jest zawsze przy Tobie.
 14.  Ubiera swój czarny, szyty na miarę garnitur. O nie, w tym stroju bez Ciebie nie ruszy się nigdzie. Nie jesteś samobójczynią.
 15.  Kiedy taszczy Twoją walizkę wypakowaną po brzegi. Z jednej strony Twoja, z drugiej jego. A Ty masz w rękach swoją torebkę i kubek kawy… Jak prawdziwa księżniczka.
 16.  Wraca do domu z bukietem stokrotek, albo z pojedynczą różą kupioną bez okazji…. Tymi kwiatami, które Ci ofiarował, mogłabyś wyłożyć drogę z Warszawy do Krakowa….
 17.  Kiedy masz chandrę i najchętniej odizolowałabyś się od całego świata, siedzisz naburmuszona, a on mówi: „Jeszcze się obraź” i to z uśmiechem na ustach. Masz ochotę go zabić w tym momencie, albo wtulić się w jego ramiona i zapomnieć o całym świecie….
 18.  Gdy próbuje zaprzyjaźnić się z pralką i wrzuca do niej wszystkie kolory świata, dzięki czemu zyskujesz nowe ekstrawaganckie rzeczy w niespotykanych odcieniach.
 19.  Kiedy proponuje Ci romantyczny wieczór, przy romantycznym filmie jego wyboru…. „Gwiezdne wojny”… Słodkie!
 20.  Gdy patrzy na Ciebie swym zakochanym wzrokiem… To broń ostateczna, poddajesz się po 5 sekundach.

 

A jakie sposoby ma na Ciebie Twój facet?

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku